Privātuma politika

TZMO globālā servisa privātuma politika

TZMO kapitālgrupas interneta pakalpojumu tīklā netiek ievākta personību identificējoša informācija – lietotājs, izmantojot pakalpojumu, neatklāj savus personas datus.

Taču atsevišķos gadījumos lietotājam ir nepieciešams ievadīt personīgu informāciju.

Informācijas veids: vārds, uzvārds, adrese vai e-pasts, izglītība un profesionālā pieredze, dzimšanas dati, telefona numurs.

Papildus lietotājs var ievadīt informāciju par produktiem, kuri to satrauc un cita veida informāciju, kas saistīta ar viņa dzīvesveidu.


TZMO informācijas izmantošana

TZMO apkopo interneta pakalpojuma apmeklētāju personiskos datus, lai iegūtu informāciju par produktiem, pakalpojumiem un reklāmām, veiktu tirgus izpēti vai apzinātu pircēju viedokli, vestu saziņu, ļautu pierakstīties, kā arī tajos gadījumos, kad to prasa pieteikuma forma vai kad tas pēc pasūtījuma ir nepieciešams TZMO kapitālgrupas vai kādas neatkarības vienības mārketinga procedūrām. Personīgā informācija tiek ievākta arī tad, lai dibinātu sadarbību ar darījumu partneri un nosūtītu bezmaksas produktu paraugus. Turklāt lietotāji dalās personīgajā informācijā, piesakoties darbam TZMO kapitālgrupā.

Dažos gadījumos konkrēti TZMO kapitālgrupas interneta pakalpojumi var ietvert ziņu, kas attiecas uz pakalpojuma izmantošanas veidu un procedūrām, kas skar tur izmantoto informāciju.


Sīkdatnes

TZMO interneta serviss apkopo informāciju ar tā saukto ‘’sīkdatņu’’ jeb ‘’cookies’’ izmatojumu. Tās ir mazas informācijas vienības, kas attiecas uz lietotāja preferencēm, un lietotājs tās jebkurā brīdī var dzēst vai bloķēt, izmantojot attiecīgo mehānismu, kas atrodams jebkurā tīmekļa pārlūkprogrammā.

Mēs tās izmantojam, lai ļautu apmeklētājam personalizēt www pakalpojuma pārskatu un uzlabotu pakalpojuma lietderību. Īslaicīgās sīkdatnes nesatur nekādu personu identificējošu informāciju.


Piedāvājuma prezentācija

Mēs pūlamies nodrošināt, ka pakalpojumā norādītās preces pašreiz pieejamas tirgū. Tomēr ir iespējamas nelielas aizkavēšanās ar piegādi. Mums ir tiesības nomainīt konkrētu produktu tehniskos parametrus un dizainu, nemazinot to kvalitāti un būtiski neietekmējot izvēlētās vienības izskatu un funkcionējumu.

Informācijas konfidencialitāte

Uzņēmumi, kas pieder TZMO kapitālgrupai, neizpauž klienta personību identificējošu informāciju nepilnvarotai trešajai personai - tā tiek izmantota vienīgi pašu mārketinga mērķiem TZMO kapitālgrupas ietvaros. Mēs dalām informāciju vienīgi ar darbuzņēmējiem, kas veic pakalpojumu mūsu vārdā, taču nepilnvarojam šos darbuzņēmējus atklāt vai izmantot jebkādu informāciju – izņemot gadījumus, kad ir nepieciešams veikt pasūtītos pakalpojumus. Mēs atklājam lietotāja informāciju, ja to pieprasa likums.Personas datu aizsardzība

Lietotāja ievadītie personas dati tiek sargāti saskaņā ar Polijas likumdošanu. TZMO pasargā ievākto personību identificējošo informāciju no neautorizētas atklāšanas, lietošanas, modifikācijām vai dzēšanas. Lai to panāktu, veiktas drošības kontroli nostiprinošas procedūras saskaņā ar 1997.g. 29.augustā datēto aktu par personu identificējošas informācijas aizsardzību (Journal of Laws 2002 no 101; 926).Personas datu aizsardzības informācijas atjaunošana

Šī informācija par personas datu aizsardzību tiks atjaunota, tiklīdz mūsu procedūrās, kas attiecas uz informāciju, tiks veiktas kādas izmaiņas. Izmantojot šo interneta vietni, lietotājs piekrīt šiem personas datu aizsardzības principiem.Drošība

Mēs pieliekam lielas pūles, lai internetā no Jums iegūtā informācija tiktu pēc iespējas drošāk aizsargāta no neautorizētas pieejas un lietošanas.


Saites uz citām interneta vietnēm

Šajā TZMO interneta vietnē ir iespējams atrast saites uz citām, neatkarīgām interneta vietnēm, kurās ir savas personas datu drošības regulas. Saites iekrāsotas zilā krāsā. TZMO neuzņemas atbildību par informāciju, kas pieejama šajās vietnēs un par to veiktajām darbībām.Personas datu atjaunošana un dzēšana

Pakalpojuma lietotājam ir tiesības aplūkot, dzēst vai mainīt savus personas datus. Informāciju iespējams atjaunot vai dzēst, nosūtot ziņu uz šo adresi:

Toruńskie Zakłady Materiałów Opatrunkowych S.A.
ul. Żółkiewskiego 20/26
87-100 Toruń
Poland

Pieteikumā jābūt šādai informācijai: vārds, e-pasta adrese, konkrētā pakalpojuma apraksts (informācija par esošajiem personas datiem, to izmaiņu vai dzēšanu).

aplūkot zīmolu pieejamību

zasieg.jpg

Mūsu produkti tiek pārdoti vairāk nekā 60 tirgos: Eiropas Savienībā, Centrālajā un Austrumeiropā, Āfrikā un Tālajos Austrumos.