vēsture
TZMO 68 gadi

1951

Tiek dibināts uzņēmums Toruńskie Zakłady Materiałów Opatrunkowych

Toruņā tiek uzsākta pārsienamo materiālu ražošana Valsts Aizsardzības ministrijai un Centrālajam Kalnrūpniecības Apgādes birojam. Pēc pasūtījuma izpildes ražošanu paredzēts pusgada laikā pārtraukt, taču, pateicoties darba augstajai kvalitātei, parādās nākamie pasūtījumi. Tiek dibināts uzņēmums Toruńskie Zakłady Materiałów ||| Opatrunkowych, un tas sāk iekarot ārvalstu tirgu. Tobrīd TZMO produkcija ceļo uz Eiropas, Āfrikas un Āzijas valstīm.

1991

Mēs esam atklāta akciju sabiedrība

Būtisks mirklis uzņēmuma vēsturē: fiziskas personas - uzņēmuma darbinieki un akadēmiskās un medicīniskās vides pārstāvji izveido akciju sabiedrību - TZMO SA, kas iepērk aktīvus no valsts kases.

1996

Bella Hungaria Kft

Pirmā ārzemju uzņēmuma – TZMO grupas – nodibināšana Ungārijā

1997

Mūsu produkti ar CE zīmi

TZMO SA - kā Polijā pirmais uzņēmums veselības aprūpes sektorā - drīkst apzīmēt savus produktus ar Eiropas CE droša produkta zīmi.

2003

Ražotnes austrumu tirgū

Uzsākas higiēnas produktu ražošana mūsu jaunuzceltajās rūpnīcās Krievijā un Ungārijā

2004

Mūsdienīgas produktu līnijas

Aizsākam ražot elpojošu laminātu, kas bērnu un pieaugušo absorbējošajos produktos aizstāj virsmas seguma plēvi. Šis revolucionārais jauninājums ceļ produktu kvalitāti un komfortu.

2005

Moderna rūpnīca Indijā

Jauna rūpnīca Indijā uzsāk ražot higiēnas un medicīnas produktus

2008

Jaunas ražotnes

Pomorskas Speciālajā Ekonomiskajā zonā Kovalevo Pomorske tiek dibinātas ražotnes.

2012

Ceļā uz Amerikas Savienotajām Valstīm

Seni uroloģisko produktu ievešana ASV tirgū ir vēl viens liels TMZO grupas ieguldījums un izaicinājums. Uzņēmums TZMO USA, Inc., kas atrodas Atlantā, Džordžijā, pastāvīgi attīsta savu uzņēmējdarbību.

2013

54 uzņēmumi 17 valstīs. 7300 darbinieki.

Mēs turpinām investēt 10 valstīs: Krievijā, Lietuvā, Ukrainā, Vācijā, Slovākijā, Ungārijā, Rumānijā, ASV, Indijā un Polijā. |||Mūsu produkcija ir pieejama vairāk kā 65 valstīs Eiropā, Āzijā, Āfrikā, Amerikā un Austrālijā.

2016

CitoNet Warszawa.

Šis ir jau sestais servisa centrs Polijā, kas sniedz mūsdienīgus veļas mazgāšanas ārpakalpojumus un piedāvā nestandarta sterilos iepakojumus un medicīnisko produktu komplektus precīzu medicīnisko procedūru veikšanai. Šodien TZMO grupai pieder CitoNet servisa centri tādās pilsētās kā Bidgošča (Bydgoszcz), Ščecina (Szczecin), Krakova (Kraków), Lodza (Łódź), Zabagno un Varšava (Warsaw).

2017

TZMO Benelux jaunais galvenais birojs netālu no Amsterdamas

Kā globālam uzņēmumam mums pieder tirdzniecības sabiedrības un loģistikas centri dažādos tirgos. TMZO grupa nepārtraukti veic ieguldījumus. Mēs tikko kā esam atvēruši jaunu TZMO Belenux galveno biroju un loģistikas centru Nīderlandē.