vēsture
kopš 1951. gada

1951

Uzņēmums Toruńskie Zakłady Materiałów Opatrunkowych ir nodibināts

Toruņā sākas pārsēju materiālu ražošana Nacionālās aizsardzības ministrijai un Centrālās kalnrūpniecības pārvaldes apgādei. Pēc pasūtījuma izpildes paredzēts beigt ražošanu apmēram 6 mēnešu laikā, taču, pateicoties augstajai darba kvalitātei, parādās jauni uzdevumi. Tiek nodibināts uzņēmums Toruńskie Zakłady Materiałów Opatrunkowych, kas sāk iekarot ārvalstu tirgus. Šajā laikā TZMO produkti parādās Eiropas, Āfrikas un Āzijas valstu tirgos.

1991

Mēs esam atklāta akciju sabiedrība

Svarīgs brīdis uzņēmuma vēsturē: fiziskas personas – uzņēmuma darbinieks un zinātnes un medicīnas vides pārstāvji – nodibina akciju sabiedrību TZMO SA, kas atpērk uzņēmējdarbības aktīvus no Valsts kases.

1996

Bella Hungaria Kft

Pirmās TZMO Grupai piederošās ārzemju organizācijas nodibināšana Ungārijā

1997

Mūsu produkti ar CE zīmi

TZMO SA kā pirmais uzņēmums Polijas veselības aprūpes sektorā iegūst tiesības apzīmēt savus produktus ar Eiropas CE drošības apzīmējumu.

2003

Ražotnes Austrumu tirgū

Sākas higiēnas produktu ražošana mūsu jaunuzceltajās ražotnēs Krievijā un Ukrainā.

2004

Mūsdienīgas ražošanas līnijas

Tiek uzsākta gaisu caurlaidīgā lamināta ražošana, kas aizstāj plēvi bērniem un pieaugušajiem paredzētajos absorbentu produktos. Tas ir revolucionārs sasniegums, kas uzlabo produktu kvalitāti un lietošanas komfortu.

2005

Mūsdienīga ražotne Indijā

Jaunā ražotne Indijā sāk higiēnas un medicīnas produktu ražošanu.

2008

Jaunas ražotnes

Tiek izveidotas ražotnes Pomorskas speciālajā ekonomikas zonā Kowalewo Pomorskie.

2012

Liels sasniegums ASV tirgū

Seni inkontinences produktu iekļaušana ASV tirgū ir vēl viens liels TZMO Grupas sasniegums ar lielām investīcijām. TZMO USA INC. ar juridisko adresi Atlantā, Džordžijas štatā, aktīvi uzsāk uzņēmējdarbību.

2013

55 uzņēmumi 18 valstīs. 7600 darbinieki.

Mēs turpinām veikt investīcijas 10 valstīs: Krievijā, Lietuvā, Ukrainā, Vācijā, Slovākijā, Ungārijā, Rumānijā, ASV, Indijā un Polijā. Mūsu produkti ir pieejami vairāk nekā 80 tirgos Eiropā, Āzijā, Āfrikā, Amerikā un Austrālijā.

2016

CitoNet Warszawa.

Šis ir jau 6. nozares servisa centrs Polijā, kas nodrošina mūsdienīgus ārpakalpojumus – mazgāšanu ar ūdeni – un piedāvā nestandarta sterilos iepakojumus, precīzām medicīnas procedūrām paredzētus medicīnas produktu komplektus. Pašlaik TZMO Grupai ir savi servisa centri CitoNet tādās pilsētās kā Bidgošča, Ščecina, Krakova, Lodza, Zabagno un Varšava.

2017

Jauns TZMO Benelux Galvenais birojs netālu no Amsterdamas

Mums kā globālai organizācijai ir tirdzniecības uzņēmumi un loģistikas centri dažādos tirgos. TZMO Grupa pastāvīgi veic investīcijas. Nīderlandē tikko esam atvēruši jaunu TZMO Benelux Galveno biroju un loģistikas centru.

2018

TZMO SA – jauns Galvenais birojs Toruņā

TZMO SA – jauns Galvenais birojs Toruņā, kas veidots no divām daļām, ko darbinieki sauc par melno un balto. Tam ir pieci stāvi, un augstākajā vietā ēkas augstums pārsniedz 24 m. Netālu tiek būvēts arī Tehnoloģiju un inovāciju centrs (CTI). Tajā strādā dažādu specializāciju inženieri, kuri izstrādā iekārtas un tehnoloģiskus risinājumus TZMO vajadzībām, kas ļauj uzņēmumam gūt priekšroku salīdzinājumā ar konkurentiem.

2019

TZMO Deutschland GmbH dibināšanas un zīmolu Seni un Seni Care ienākšanas Vācijas tirgū 20. gadadiena.

TZMO Deutschland GmbH uzsāka darbību 1999. gadā, un tagad tam ir savs mācību, mārketinga un loģistikas centrs Bīzentālē netālu no Berlīnes. 2019. gadā tika pabeigta vēl kāda investīcija – piektā loģistikas halle ar vismodernākajiem tehnoloģiskajiem risinājumiem TZMO Grupā.

2020-2021

Investīcijas

Polija, Vācija, Krievijas Federācija, Ukraina, Čehijas Republika, Indija un Latvija ir valstis, kurās TZMO Grupa veic turpmākas investīcijas.