Ce site web utilise des cookies

Mēs izmantojam datus jeb sīkdatnes jūsu tīmekļa pārlūkprogrammā, lai personalizētu mūsu tīmekļa vietni un padarītu tās lietošanu ērtāku, un analizējam tīmekļa vietnes darbību, kas palīdz uzlabot mūsu mārketinga un pārdošanas darbības un rādīt personalizētas reklāmas, pamatojoties uz jūsu interesēm (tostarp jūsu darbības mūsu un arī citās tīmekļa vietnēs) un jūsu atrašanās vietu. Tālāk jūs varat mainīt pārlūkprogrammas iestatījumus, lai atteiktos no dažām vai visām sīkdatnēm.

1. Pakalpojuma sniedzējs automātiski ievāc tikai sīkdatnēs iekļauto informāciju.

2. Sīkdatņu faili (tā sauktās sīkdatnes) ir informācijas tehnoloģiju dati, galvenokārt teksta faili, kas tiek saglabāti pakalpojuma lietotāja gala ierīcē un ir paredzēti pakalpojuma lietošanai. Sīkdatnes parasti satur tās tīmekļa vietnes nosaukumu, no kuras tās nāk, uzglabāšanas laiku gala ierīcē un unikālu numuru.

3. Uzņēmums, kas ievieto sīkdatnes Pakalpojuma lietotāja gala ierīcē un iegūst tām piekļuvi, ir pakalpojuma sniedzējs “TZMO SA” ar juridisko adresi Żółkiewskiego 20/16 87-100 Toruń.

4. Sīkdatnes tiek izmantotas šādiem mērķiem:

a) pakalpojumu satura pielāgošanai lietotāja vēlmēm un tīmekļa vietņu izmantošanas uzlabošanai. Tieši šie faili ļauj atpazīt pakalpojuma lietotāja ierīci un atbilstoši parādīt tīmekļa vietni, pielāgojot to individuālām vajadzībām;

b) statistikas datu ievākšanai, kas palīdz izprast, kā pakalpojumu lietotāji izmanto konkrētas tīmekļa vietnes, dodot iespēju uzlabot šo tīmekļa vietņu struktūru un saturu;

5. Pakalpojuma sniegšanai tiek izmantotas divu veidu sīkdatnes: sesijas sīkdatnes un pastāvīgās sīkdatnes. Sesijas sīkdatnes ir īslaicīgi glabājami faili, kas tiek uzglabāti lietotāja gala ierīcē līdz izrakstīšanās brīdim, tīmekļa vietnes atstāšanai vai programmatūras (pārlūkprogrammas) izslēgšanai. Pastāvīgās sīkdatnes tiek glabātas lietotāja gala ierīcē sīkdatņu failu parametros norādīto laiku vai līdz brīdim, kad lietotājs tos dzēš.

6. Pakalpojuma sniegšanas brīdī tiek izmantotas šādas sīkdatnes:

Vārds Domēns Veids Ilgums
_fbp .tzmo.lv/lv_LV Advertisement 3 months
smvr .tzmo.lv/lv_LV Analytics 10 years
smuuid .tzmo.lv/lv_LV Analytics 10 years
_ga .tzmo.lv/lv_LV Analytics 2 years
_gid .tzmo.lv/lv_LV Analytics 1 day
_gat_gtag_UA_17582194_1 .tzmo.lv/lv_LV Analytics 1 minute
_gat_UA-17582194-1 .tzmo.lv/lv_LV Analytics 1 minute
_smvs .tzmo.lv/lv_LV Analytics 1 day
_hjFirstSeen .tzmo.lv/lv_LV Analytics 30 minutes
_hjIncludedInSessionSample tzmo.lv/lv_LV Analytics 2 minutes
_hjAbsoluteSessionInProgress .tzmo.lv/lv_LV Analytics 30 minutes
symfony tzmo.lv/lv_LV Other 2 hours
_hjSessionUser_2724099 .tzmo.lv/lv_LV Analytics 1 year
_hjSession_2724099 .tzmo.lv/lv_LV Analytics 30 minutes

7. Vairumā gadījumu tīmekļa vietņu pārlūkošanai izmantotās programmatūras (pārlūkprogrammas) noklusējuma iestatījumi ļauj saglabāt sīkdatnes lietotāja gala ierīcē. Pakalpojuma lietotājs jebkurā laikā var mainīt savus sīkdatņu iestatījumus. Šos iestatījumus ir iespējams īpaši mainīt, bloķējot automātisku sīkdatņu apstrādi tīmekļa pārlūkprogrammas iestatījumos vai pieprasot informēt par katru sīkdatņu ievietošanu pakalpojuma lietotāja ierīcē. Sīkāka informācija par sīkdatņu pārvaldības iespējām un metodēm ir pieejama programmatūras (pārlūkprogrammas) iestatījumos.

8. Pakalpojuma sniedzējs informē, ka sīkdatņu lietošanas ierobežošana var ietekmēt dažas no pakalpojuma tīmekļa vietnēs pieejamajām funkcijām. Avots: http://wszystkoociasteczkach.pl/"

Apstiprināt izvēlēto Pieņemt visu

juridisks paziņojums

servisa īpašnieks

Šī servisa īpašnieks ir Toruńskie Zakłady Materiałów Opatrunkowych S.A. („TZMO") ar galveno pārvaldi Polijā, Toruņā Żółkiewskiego 20/26 ielā, KRS no 0000011286


Servisā pieejamā informācija

Šī servisa saturam ir informatīvs raksturs, kas attiecas uz TZMO kapitālgrupas darbību, TZMO kapitālgrupas ražotajiem produktiem, kā arī uz nepieciešamo informāciju saistībā ar pierakstīšanos un pilnvarotas apmeklētāju grupas pieeju.

Servisā sniegtā informācija neveido tirdzniecības piedāvājumu; tādējādi uz tās pamata nav iespējams slēgt tirdzniecības vienošanos.

Servisa īpašnieks var veikt šajā servisā izmaiņas, iepriekš nebrīdinot un neprecizējot.


Piedāvātie pakalpojumi

Servisa īpašnieks piedāvā šādus pakalpojumus:

pierakstīšanās
pieeja īpašai informācijai autorizētai apmeklētāju grupai

Pierakstīšanās – lietotājs piesakās saņemt no servisa regulāru informāciju. Informācijas izsūtīšanas biežums nav konkretizēts. Servisa īpašnieks nav atbildīgs par to, ja pasūtītā informācija objektīvu un no īpašnieka neatkarīgu apstākļu dēļ netiek izsūtīta.

Lai iegūtu pieeju īpašajai informācijai, jāaizpilda reģistrācijas forma un jāpiekrīt nosacījumiem, kas tajā iekļauti.

Augstākminētais pakalpojums ir bezmaksas un nelūdz uzrādīt ne minimālo, ne maksimālo izmantošanas laiku.


Reģistrācijas procedūra

Šī pakalpojuma izmantošana sākas, ievadot reģistrācijas formā tādas kontaktdetaļas kā vārds un/vai uzvārds un e-pasta adrese, kā arī piekrītot nodot apstrādei personību identificējošu informāciju (detalizēts apraksts Privātuma politikas sadaļā) un nospiežot ‘’piekrītu’’.

Atsacīšanās no lietotāja konta ir iespējama jebkurā laikā.


Citas servisa piedāvātās aktivitātes

Šis serviss var piedāvāt arī lojalitātes programmas, konkursus un reklāmas kampaņas, kā arī tirgus un klientūras pētījumus. Konkrētajā reglamentā tiks iekļauti detalizēti norises nosacījumi. Dalība augstākminētajās aktivitātēs būs iespējama, dodot piekrišanu nosacījumiem un aizpildot formu.


Īpašnieka atbildība

Servisa īpašnieks neuzņemas atbildību par to, ka trešā persona varētu izmantot personu identificējošus datus, par ārējām nelikumīgām aktivitātēm un citiem, no īpašnieka neatkarīgiem, apstākļiem.

Visa servisā iekļautā informācija izstrādāta pēc labākās gribas. Īpašnieks neuzņemas atbildību par saturu, informācijas uzticamību, precizitāti un atbilstību, kas rodama vietnēs, uz kurām ved šajā vietnē atrodamās saites. Šīs saites ir iekrāsotas zilas.


Piemērojamais likums

Šīs vietnes izmantojumu regulē Polijas likumdošana, un visi ar šī servisa lietošanu saistītie jautājumi tiks piemēroti Polijas Republikas atbilstošajam reglamentam.


Autortiesības

Šī servisa saturu sargā autortiesības, un to nav atļauts mainīt, kopēt vai pavairot bez servisa īpašnieka atļaujas. Saturu drīkst printēt tikai personiskai lietošanai. Jebkāda cita satura izmantošana iespējama tikai ar rakstisku servisa īpašnieka piekrišanu.


Prečzīmju un firmu nosaukumu aizsardzība

Servisā izmantotās prečzīmes un formu nosaukumus aizsargā atbilstošas juridiskās regulas. Nav atļauts tos izmantot vai modificēt bez iepriekšējās TZMO kapitālgrupas vai attiecīgā uzņēmuma atļaujas.

TZMO negarantē šī servisa darbības efektivitāti un precizitāti, kā arī neatbild par tā kļūdām. Mēs negarantējam, ka serveris, uz kura darbojas šis serviss, nesatur vīrusus vai citus kaitīgus elementus. Juridiskā paziņojuma izmaiņas

TZMO ir tiesības jebkurā laikā izmainīt un papildināt šī juridiskā paziņojuma saturu.

aplūkot zīmolu pieejamību

zasieg.jpg

Mūsu produkti tiek pārdoti vairāk nekā 60 tirgos: Eiropas Savienībā, Centrālajā un Austrumeiropā, Āfrikā un Tālajos Austrumos.