juridisks paziņojums

servisa īpašnieks

Šī servisa īpašnieks ir Toruńskie Zakłady Materiałów Opatrunkowych S.A. („TZMO") ar galveno pārvaldi Polijā, Toruņā Żółkiewskiego 20/26 ielā, KRS no 0000011286


Servisā pieejamā informācija

Šī servisa saturam ir informatīvs raksturs, kas attiecas uz TZMO kapitālgrupas darbību, TZMO kapitālgrupas ražotajiem produktiem, kā arī uz nepieciešamo informāciju saistībā ar pierakstīšanos un pilnvarotas apmeklētāju grupas pieeju.

Servisā sniegtā informācija neveido tirdzniecības piedāvājumu; tādējādi uz tās pamata nav iespējams slēgt tirdzniecības vienošanos.

Servisa īpašnieks var veikt šajā servisā izmaiņas, iepriekš nebrīdinot un neprecizējot.


Piedāvātie pakalpojumi

Servisa īpašnieks piedāvā šādus pakalpojumus:

pierakstīšanās
pieeja īpašai informācijai autorizētai apmeklētāju grupai

Pierakstīšanās – lietotājs piesakās saņemt no servisa regulāru informāciju. Informācijas izsūtīšanas biežums nav konkretizēts. Servisa īpašnieks nav atbildīgs par to, ja pasūtītā informācija objektīvu un no īpašnieka neatkarīgu apstākļu dēļ netiek izsūtīta.

Lai iegūtu pieeju īpašajai informācijai, jāaizpilda reģistrācijas forma un jāpiekrīt nosacījumiem, kas tajā iekļauti.

Augstākminētais pakalpojums ir bezmaksas un nelūdz uzrādīt ne minimālo, ne maksimālo izmantošanas laiku.


Reģistrācijas procedūra

Šī pakalpojuma izmantošana sākas, ievadot reģistrācijas formā tādas kontaktdetaļas kā vārds un/vai uzvārds un e-pasta adrese, kā arī piekrītot nodot apstrādei personību identificējošu informāciju (detalizēts apraksts Privātuma politikas sadaļā) un nospiežot ‘’piekrītu’’.

Atsacīšanās no lietotāja konta ir iespējama jebkurā laikā.


Citas servisa piedāvātās aktivitātes

Šis serviss var piedāvāt arī lojalitātes programmas, konkursus un reklāmas kampaņas, kā arī tirgus un klientūras pētījumus. Konkrētajā reglamentā tiks iekļauti detalizēti norises nosacījumi. Dalība augstākminētajās aktivitātēs būs iespējama, dodot piekrišanu nosacījumiem un aizpildot formu.


Īpašnieka atbildība

Servisa īpašnieks neuzņemas atbildību par to, ka trešā persona varētu izmantot personu identificējošus datus, par ārējām nelikumīgām aktivitātēm un citiem, no īpašnieka neatkarīgiem, apstākļiem.

Visa servisā iekļautā informācija izstrādāta pēc labākās gribas. Īpašnieks neuzņemas atbildību par saturu, informācijas uzticamību, precizitāti un atbilstību, kas rodama vietnēs, uz kurām ved šajā vietnē atrodamās saites. Šīs saites ir iekrāsotas zilas.


Piemērojamais likums

Šīs vietnes izmantojumu regulē Polijas likumdošana, un visi ar šī servisa lietošanu saistītie jautājumi tiks piemēroti Polijas Republikas atbilstošajam reglamentam.


Autortiesības

Šī servisa saturu sargā autortiesības, un to nav atļauts mainīt, kopēt vai pavairot bez servisa īpašnieka atļaujas. Saturu drīkst printēt tikai personiskai lietošanai. Jebkāda cita satura izmantošana iespējama tikai ar rakstisku servisa īpašnieka piekrišanu.


Prečzīmju un firmu nosaukumu aizsardzība

Servisā izmantotās prečzīmes un formu nosaukumus aizsargā atbilstošas juridiskās regulas. Nav atļauts tos izmantot vai modificēt bez iepriekšējās TZMO kapitālgrupas vai attiecīgā uzņēmuma atļaujas.

TZMO negarantē šī servisa darbības efektivitāti un precizitāti, kā arī neatbild par tā kļūdām. Mēs negarantējam, ka serveris, uz kura darbojas šis serviss, nesatur vīrusus vai citus kaitīgus elementus. Juridiskā paziņojuma izmaiņas

TZMO ir tiesības jebkurā laikā izmainīt un papildināt šī juridiskā paziņojuma saturu.

aplūkot zīmolu pieejamību

zasieg.jpg

Mūsu produkti tiek pārdoti vairāk nekā 60 tirgos: Eiropas Savienībā, Centrālajā un Austrumeiropā, Āfrikā un Tālajos Austrumos.