Ce site web utilise des cookies

Mēs izmantojam datus jeb sīkdatnes jūsu tīmekļa pārlūkprogrammā, lai personalizētu mūsu tīmekļa vietni un padarītu tās lietošanu ērtāku, un analizējam tīmekļa vietnes darbību, kas palīdz uzlabot mūsu mārketinga un pārdošanas darbības un rādīt personalizētas reklāmas, pamatojoties uz jūsu interesēm (tostarp jūsu darbības mūsu un arī citās tīmekļa vietnēs) un jūsu atrašanās vietu. Tālāk jūs varat mainīt pārlūkprogrammas iestatījumus, lai atteiktos no dažām vai visām sīkdatnēm.

1. Pakalpojuma sniedzējs automātiski ievāc tikai sīkdatnēs iekļauto informāciju.

2. Sīkdatņu faili (tā sauktās sīkdatnes) ir informācijas tehnoloģiju dati, galvenokārt teksta faili, kas tiek saglabāti pakalpojuma lietotāja gala ierīcē un ir paredzēti pakalpojuma lietošanai. Sīkdatnes parasti satur tās tīmekļa vietnes nosaukumu, no kuras tās nāk, uzglabāšanas laiku gala ierīcē un unikālu numuru.

3. Uzņēmums, kas ievieto sīkdatnes Pakalpojuma lietotāja gala ierīcē un iegūst tām piekļuvi, ir pakalpojuma sniedzējs “TZMO SA” ar juridisko adresi Żółkiewskiego 20/16 87-100 Toruń.

4. Sīkdatnes tiek izmantotas šādiem mērķiem:

a) pakalpojumu satura pielāgošanai lietotāja vēlmēm un tīmekļa vietņu izmantošanas uzlabošanai. Tieši šie faili ļauj atpazīt pakalpojuma lietotāja ierīci un atbilstoši parādīt tīmekļa vietni, pielāgojot to individuālām vajadzībām;

b) statistikas datu ievākšanai, kas palīdz izprast, kā pakalpojumu lietotāji izmanto konkrētas tīmekļa vietnes, dodot iespēju uzlabot šo tīmekļa vietņu struktūru un saturu;

5. Pakalpojuma sniegšanai tiek izmantotas divu veidu sīkdatnes: sesijas sīkdatnes un pastāvīgās sīkdatnes. Sesijas sīkdatnes ir īslaicīgi glabājami faili, kas tiek uzglabāti lietotāja gala ierīcē līdz izrakstīšanās brīdim, tīmekļa vietnes atstāšanai vai programmatūras (pārlūkprogrammas) izslēgšanai. Pastāvīgās sīkdatnes tiek glabātas lietotāja gala ierīcē sīkdatņu failu parametros norādīto laiku vai līdz brīdim, kad lietotājs tos dzēš.

6. Pakalpojuma sniegšanas brīdī tiek izmantotas šādas sīkdatnes:

Vārds Domēns Veids Ilgums
_fbp .tzmo.lv/lv_LV Advertisement 3 months
smvr .tzmo.lv/lv_LV Analytics 10 years
smuuid .tzmo.lv/lv_LV Analytics 10 years
_ga .tzmo.lv/lv_LV Analytics 2 years
_gid .tzmo.lv/lv_LV Analytics 1 day
_gat_gtag_UA_17582194_1 .tzmo.lv/lv_LV Analytics 1 minute
_gat_UA-17582194-1 .tzmo.lv/lv_LV Analytics 1 minute
_smvs .tzmo.lv/lv_LV Analytics 1 day
_hjFirstSeen .tzmo.lv/lv_LV Analytics 30 minutes
_hjIncludedInSessionSample tzmo.lv/lv_LV Analytics 2 minutes
_hjAbsoluteSessionInProgress .tzmo.lv/lv_LV Analytics 30 minutes
symfony tzmo.lv/lv_LV Other 2 hours
_hjSessionUser_2724099 .tzmo.lv/lv_LV Analytics 1 year
_hjSession_2724099 .tzmo.lv/lv_LV Analytics 30 minutes

7. Vairumā gadījumu tīmekļa vietņu pārlūkošanai izmantotās programmatūras (pārlūkprogrammas) noklusējuma iestatījumi ļauj saglabāt sīkdatnes lietotāja gala ierīcē. Pakalpojuma lietotājs jebkurā laikā var mainīt savus sīkdatņu iestatījumus. Šos iestatījumus ir iespējams īpaši mainīt, bloķējot automātisku sīkdatņu apstrādi tīmekļa pārlūkprogrammas iestatījumos vai pieprasot informēt par katru sīkdatņu ievietošanu pakalpojuma lietotāja ierīcē. Sīkāka informācija par sīkdatņu pārvaldības iespējām un metodēm ir pieejama programmatūras (pārlūkprogrammas) iestatījumos.

8. Pakalpojuma sniedzējs informē, ka sīkdatņu lietošanas ierobežošana var ietekmēt dažas no pakalpojuma tīmekļa vietnēs pieejamajām funkcijām. Avots: http://wszystkoociasteczkach.pl/"

Apstiprināt izvēlēto Pieņemt visu

SUP direktīva - jauns marķējums uz iepakojumiem

Šādu marķējumu var atrast uz tādu higiēnas produktu iepakojumiem kā higiēniskās paketes, ieliktnīši, tamponi un mitrās salvetes.

Kāpēc etiķete tiek pievienota iepakojumam un ko tas nozīmē?

Vienreizlietojamie higiēnas produkti veido ievērojamu daļu no dabiskās vides piesārņojuma, it īpaši jūras vidē.

Eiropas Savienībā 80-85% no jūras piesārņojuma Eiropas Savienībā ir plastmasa
50% no jūras piesārņojuma Eiropas savienībā ir vienreizlietojamie plastmasas produkti

Datu avots: https://eur-lex.europa.eu/legal-content/PL/TXT/?uri=CELEX%3A32019L0904, preambulas 5. punkts

Plastmasas atkritumiem ir negatīva ietekme uz organismiem, kas dzīvo jūrās un okeānos.

Tam nav jābūt šādā veidā! Ja vienreizlietojamie higiēnas produkti nav noskaloti tualetē, tie nenokļūs kanalizācijas sistēmās un vēlāk jūrās un okeānos.

Dabiskās vides labad tika izveidota Eiropas Parlamenta un Padomes direktīva (ES) 2019/904 par atsevišķu plastmasas izstrādājumu ietekmes uz dabu samazināšanu, tā sauktā SUP (vienreiz lietojamā produkta) direktīva. Direktīvas (2020/2151) īstenošanas regulā ir noteikta plastmasu saturošu izstrādājumu marķēšana.

Marķējums uz higiēnisko pakešu, tamponu un mitro salvešu iepakojumiem norāda, kur lietotie higiēnas produkti nedrīkst nonākt.

Grafika parāda arī higiēnas produktu nepareizas utilizācijas sekas.

Pretenzijas PLASTMASA PRODUKTOS mērķis ir uzsvērt plastmasas klātbūtni izstrādājumā, lai liktu lietotājam apzināties par vajadzību pēc pareizas utilizācijas.

Atbrīvojies gudri!

Kad redzat savu iecienītāko higiēnisko pakešu, ieliktnīšu vai mitro salvešu iepakojumu ar jauno marķējumu, atceries, cik svarīgi ir pareizi atbrīvoties no iezlietotā produkta atbilstoši.

NEDRĪKST:
DRĪKST:

Atbildīga apiešanās ar atkritumiem ir galvenais aspekts, lai novērstu nenoskalojamo produktu nonākšanu kanalizācijā.

Mums visiem ir reāla ietekme uz dabisko vidi, kurā dzīvojam.
TZMO produktu ar marķējumu piemēri: