Ce site web utilise des cookies

Mēs izmantojam datus jeb sīkdatnes jūsu tīmekļa pārlūkprogrammā, lai personalizētu mūsu tīmekļa vietni un padarītu tās lietošanu ērtāku, un analizējam tīmekļa vietnes darbību, kas palīdz uzlabot mūsu mārketinga un pārdošanas darbības un rādīt personalizētas reklāmas, pamatojoties uz jūsu interesēm (tostarp jūsu darbības mūsu un arī citās tīmekļa vietnēs) un jūsu atrašanās vietu. Tālāk jūs varat mainīt pārlūkprogrammas iestatījumus, lai atteiktos no dažām vai visām sīkdatnēm.

1. Pakalpojuma sniedzējs automātiski ievāc tikai sīkdatnēs iekļauto informāciju.

2. Sīkdatņu faili (tā sauktās sīkdatnes) ir informācijas tehnoloģiju dati, galvenokārt teksta faili, kas tiek saglabāti pakalpojuma lietotāja gala ierīcē un ir paredzēti pakalpojuma lietošanai. Sīkdatnes parasti satur tās tīmekļa vietnes nosaukumu, no kuras tās nāk, uzglabāšanas laiku gala ierīcē un unikālu numuru.

3. Uzņēmums, kas ievieto sīkdatnes Pakalpojuma lietotāja gala ierīcē un iegūst tām piekļuvi, ir pakalpojuma sniedzējs “TZMO SA” ar juridisko adresi Żółkiewskiego 20/16 87-100 Toruń.

4. Sīkdatnes tiek izmantotas šādiem mērķiem:

a) pakalpojumu satura pielāgošanai lietotāja vēlmēm un tīmekļa vietņu izmantošanas uzlabošanai. Tieši šie faili ļauj atpazīt pakalpojuma lietotāja ierīci un atbilstoši parādīt tīmekļa vietni, pielāgojot to individuālām vajadzībām;

b) statistikas datu ievākšanai, kas palīdz izprast, kā pakalpojumu lietotāji izmanto konkrētas tīmekļa vietnes, dodot iespēju uzlabot šo tīmekļa vietņu struktūru un saturu;

5. Pakalpojuma sniegšanai tiek izmantotas divu veidu sīkdatnes: sesijas sīkdatnes un pastāvīgās sīkdatnes. Sesijas sīkdatnes ir īslaicīgi glabājami faili, kas tiek uzglabāti lietotāja gala ierīcē līdz izrakstīšanās brīdim, tīmekļa vietnes atstāšanai vai programmatūras (pārlūkprogrammas) izslēgšanai. Pastāvīgās sīkdatnes tiek glabātas lietotāja gala ierīcē sīkdatņu failu parametros norādīto laiku vai līdz brīdim, kad lietotājs tos dzēš.

6. Pakalpojuma sniegšanas brīdī tiek izmantotas šādas sīkdatnes:

Vārds Domēns Veids Ilgums
_fbp .tzmo.lv/lv_LV Advertisement 3 months
smvr .tzmo.lv/lv_LV Analytics 10 years
smuuid .tzmo.lv/lv_LV Analytics 10 years
_ga .tzmo.lv/lv_LV Analytics 2 years
_gid .tzmo.lv/lv_LV Analytics 1 day
_gat_gtag_UA_17582194_1 .tzmo.lv/lv_LV Analytics 1 minute
_gat_UA-17582194-1 .tzmo.lv/lv_LV Analytics 1 minute
_smvs .tzmo.lv/lv_LV Analytics 1 day
_hjFirstSeen .tzmo.lv/lv_LV Analytics 30 minutes
_hjIncludedInSessionSample tzmo.lv/lv_LV Analytics 2 minutes
_hjAbsoluteSessionInProgress .tzmo.lv/lv_LV Analytics 30 minutes
symfony tzmo.lv/lv_LV Other 2 hours
_hjSessionUser_2724099 .tzmo.lv/lv_LV Analytics 1 year
_hjSession_2724099 .tzmo.lv/lv_LV Analytics 30 minutes

7. Vairumā gadījumu tīmekļa vietņu pārlūkošanai izmantotās programmatūras (pārlūkprogrammas) noklusējuma iestatījumi ļauj saglabāt sīkdatnes lietotāja gala ierīcē. Pakalpojuma lietotājs jebkurā laikā var mainīt savus sīkdatņu iestatījumus. Šos iestatījumus ir iespējams īpaši mainīt, bloķējot automātisku sīkdatņu apstrādi tīmekļa pārlūkprogrammas iestatījumos vai pieprasot informēt par katru sīkdatņu ievietošanu pakalpojuma lietotāja ierīcē. Sīkāka informācija par sīkdatņu pārvaldības iespējām un metodēm ir pieejama programmatūras (pārlūkprogrammas) iestatījumos.

8. Pakalpojuma sniedzējs informē, ka sīkdatņu lietošanas ierobežošana var ietekmēt dažas no pakalpojuma tīmekļa vietnēs pieejamajām funkcijām. Avots: http://wszystkoociasteczkach.pl/"

Apstiprināt izvēlēto Pieņemt visu
dostawcy

TZMO is ready for
MDR

COVID-19 dēļ Eiropas Savienība ir nolēmusi atlikt MDR piemērošanu uz vienu gadu: līdz 2021. gada 26. maijam.

Tomēr TZMO apstiprina, ka sākotnējā datumā tā ir gatava MDR. Mēs esam turējuši vārdu.

Medicīnisko ierīču regula, (Medical Device Regulation, MDR), t.i., Eiropas Parlamenta un Padomes regula par medicīnas ierīcēm, kas no 2021. gada 26. maija aizstās iepriekšējo direktīvu par medicīnas ierīcēm (Medicīnisko ierīču direktīva, Medical Devices Directive, MDD).

MDR galvenais mērķis ir ieviest uzticamu, pārredzamu, paredzamu un fiksētu tiesisko regulējumu medicīnas ierīcēm, nodrošinot augstu drošības un veselības līmeni, vienlaikus atbalstot jauninājumus. Šie mērķi tiek īstenoti, pastiprinot prasības daudzās jomās, piemēram, attiecībā uz dokumentāciju ierīces sagatavošanas posmā, palielinot uzsvaru uz atgriezeniskās saites iegūšanu no klientiem (arī ierīču turpmāku uzlabošanu) un nodrošinot produktu izsekojamību visā piegādes ķēdē.

Papildinformāciju par MDR noteikumiem var atrast, piemēram, mūsu sertifikācijas uzņēmuma vietnē.

1951

Tiek dibināts valsts uzņēmums Toruńskie Zakłady Materiałów Opatrunkowych, kas sāk vienkāršu medicīnas ierīču un personīgās higiēnas līdzekļu ražošanu

1991

Uzņēmumu par akciju sabiedrību TZMO SA pārveido fiziskas personas - uzņēmuma darbinieki un akadēmisko un medicīnas aprindu pārstāvji.

1992

TZMO SA ir pirmais uzņēmums Polijā, kuram piešķirts Labas ražošanas prakses (Good Manufacturing Practices, GMP) sertifikāts, kas apliecina, ka TZMO SA ražotās medicīnas ierīces atbilst Pasaules Veselības organizācijas (PVO) standartiem.

1997

TZMO SA kā pirmais uzņēmums Polijā medicīnas nozarē, kuram ir piešķirtas tiesības marķēt savas ierīces ar Eiropas drošības zīmi CE saskaņā ar Medicīnisko ierīču direktīvas (Medical Devices Directive, MDD) prasībām, kas tajā laikā stājās spēkā.

2017

Eiropas Savienība izdod jaunu Medicīnisko ierīču regulu (Medical Device Regulation, MDR), un informācija par to ir pieejama Eiropas Komisijas grafikā vai Eiropas Komisijas informācijas vietnē. TZMO grupa sāk gatavoties pilnīgai MDR ieviešanai, piedaloties augstas klases speciālistiem, kuri strādā mūsu dizaina birojos, tehnoloģiskajās nodaļās un pētniecības un attīstības nodaļās, mūsu rūpnīcās, kā arī pieredzējušās atbilstības nodrošināšanas un kvalitātes vadības komandās, kā arī mūsu Eiropas izplatīšanas tīklā.

No 2021. gada 26. maija

Pilnībā piemēro Medicīnisko ierīču regulu (Medical Device Regulation, MDR). TZMO grupa apstiprina, ka tā ir pilnībā gatava jaunajai regulai. Kā uzņēmums ar gandrīz 70 gadu pieredzi medicīnas nozarē mēs nodrošināsim pilnīgu atbilstību Medicīnisko ierīču regulai (MDR), paturot prātā mūsu klientu vajadzības.

TZMO SA zīmoli kurus lietokatrs medicīnas preču lietotājs::

Matopat

brūču pārsienamie materiāli, piemēram, aizkari, tamponi, ķirurģiskie komplekti un pārsēji

Seni

absorbējoši materiāli un citas specializētas medicīnas ierīces, kas izmantojamas kā nesaturēšanas aizsardzība

Bella Control

absorbējošas ierīces, kas jāizmanto kā nesaturēšanas aizsardzība

pēc 2021. gada 26. maija, kad MDR būs pilnībā piemērojams, viņi var justies vēl drošāk, pateicoties daudziem risinājumiem un uzlabojumiem, piemēram: :

  • produkta drošība ir mūsu galvenā prioritāte jau no paša produkta darbības sākuma, t.i., jau tā izstrādes laikā,
  • mēs efektīvāk apkopojam atsauksmes par mūsu ierīcēm, izmantojot jaunākās IT tehnoloģijas un mūsu plašo tirdzniecības partneru un izplatītāju tīklu,
  • mēs nodrošinām mūsu medicīnas ierīču izsekojamību visā piegādes ķēdē,
  • mēs ieviesām jaunu skaidru sistēmu medicīnisko ierīču izgatavošanai uz iepakojuma: “medical device” vai [MD],
  • mēs esam gatavi izpildīt savas saistības, kas saistītas ar ierīču reģistrēšanu EUDAMED sistēmā,
  • mēs jau ieviešam unikālus UDI kodus, kas garantē ierīces izsekojamību, lai gan saskaņā ar MDR mums ir laiks to izdarīt līdz 2025. gadam (atkarībā no ierīces klases).

No 2021. gada 26. maija:

  • medicīnas ierīces ar TZMO zīmoliem tiks laistas tirgū ar jaunām atbilstības deklarācijām, apstiprinot, ka tās atbilst MDR regulas prasībām,
  • medicīnas ierīces ar šādu klašu TZMO zīmoliem: I sterils, IIa, IIb un III, tiks laistas tirgū saskaņā ar CE sertifikātiem, ko izdevusi TÜV Nord un derīga līdz 2023. gada 9. jūlijam, apstiprinot atbilstību(Medical Device Directive) MDD direktīvas prasībām un deklarācijas par atbilstību MDD direktīvai.

Medicīnisko ierīču projektēšanas, ražošanas, pārdošanas un izplatīšanas procesus aptver TZMO SA sertificēta kvalitātes vadības sistēma, kas atbilst šādu standartu prasībām: :
- ISO 9001: 2015, sertifikāta Nr. PL008673/P (izsniedzis Bureau Veritas Polska Sp. Z o.o.)
un
- ISO 13485: 2016, sertifikāta Nr. 283504-2019-AQ-POL-FINAS (izsniedzis DNV GL Business Assurance Finland Oy Ab).