kvalitāte un drošība

jakosc.jpg logo
Mūsu ieguldījums produkcijas drošibā atspoguļojas visās mūsu darbības sfērās – sākot ar regulāru ražošanas procesu norisi un investicijām tehnoloģiju attistībā, līdz pat vides aizsardzībai.

Modernas tehnoloģijas un uzticama produkcija

Mums ir ļoti būtiski uzraudzīt produktus jau no to veidošanās pirmsākumiem, tādēļ mēs rūpīgi izvēlamies piegādātājus un izejmateriālus.

Mēs pastāvīgi ceļam darbinieku rūpības līmeni, jo mūsu produkti atbilst drošības standartiem tieši pateicoties tiem cilvēkiem, kuri darbojas rūpniecībā. Mēs vēlamies pārliecināties, ka mūsu klientu rokās nonāk droši produkti.

Sadarbība ar piegādātājiem

Mēs sadarbojamies ar pasaules vadošajiem izejmateriālu, mehānismu un tehnoloģiju piegādātājiem, kas nodrošina augstākās kvalitātes komponentus un rezultātā arī produktu, kas nonāk taisnā ceļā pie klienta.

Atslēga ir kvalitāte

1997.g. mēs kā pirmais Polijas uzņēmums saņēmām sertifikātu, kas apstiprināja, ka ražojam medicīnas produktus saskaņā ar GMP (Good Manufacturing Practice – Labas Ražošanas prakse) normām – šos principus izstrādājusi PVO (Pasaules Veselības organizācija).

Lai pierādītu, ka mūsu uzņēmums attaisno klientu prasības, tiesiskās normas un – medicīnas iekārtu gadījumā – nodrošina produktu un pakalpojumu drošību, mēs esam ieviesuši kvalitātes vadības sistēmu. Mūsu pūliņi ir attaisnojušies; kvalitātes vadības sistēma ISO 9001 un ISO 13485 mums piešķīrusi atbilstošus sertifikātus.

Uz medicīnas produktiem atrodama CE drošības zīme. Tas iedveš klientiem pārliecību, ka iegādātais produkts ir saskaņots ar Eiropas Savienības regulām, kā arī atbilst drošības, veselības, vides aizsardzības un patērētāja veselības prasībām.

Ar CE marķējumu mēs – kā pirmais Polijas uzņēmums medicīnas sfērā – varam tirgot mūsu produkciju ES tirgos.

par mums