Ce site web utilise des cookies

Mēs izmantojam datus jeb sīkdatnes jūsu tīmekļa pārlūkprogrammā, lai personalizētu mūsu tīmekļa vietni un padarītu tās lietošanu ērtāku, un analizējam tīmekļa vietnes darbību, kas palīdz uzlabot mūsu mārketinga un pārdošanas darbības un rādīt personalizētas reklāmas, pamatojoties uz jūsu interesēm (tostarp jūsu darbības mūsu un arī citās tīmekļa vietnēs) un jūsu atrašanās vietu. Tālāk jūs varat mainīt pārlūkprogrammas iestatījumus, lai atteiktos no dažām vai visām sīkdatnēm.

1. Pakalpojuma sniedzējs automātiski ievāc tikai sīkdatnēs iekļauto informāciju.

2. Sīkdatņu faili (tā sauktās sīkdatnes) ir informācijas tehnoloģiju dati, galvenokārt teksta faili, kas tiek saglabāti pakalpojuma lietotāja gala ierīcē un ir paredzēti pakalpojuma lietošanai. Sīkdatnes parasti satur tās tīmekļa vietnes nosaukumu, no kuras tās nāk, uzglabāšanas laiku gala ierīcē un unikālu numuru.

3. Uzņēmums, kas ievieto sīkdatnes Pakalpojuma lietotāja gala ierīcē un iegūst tām piekļuvi, ir pakalpojuma sniedzējs “TZMO SA” ar juridisko adresi Żółkiewskiego 20/16 87-100 Toruń.

4. Sīkdatnes tiek izmantotas šādiem mērķiem:

a) pakalpojumu satura pielāgošanai lietotāja vēlmēm un tīmekļa vietņu izmantošanas uzlabošanai. Tieši šie faili ļauj atpazīt pakalpojuma lietotāja ierīci un atbilstoši parādīt tīmekļa vietni, pielāgojot to individuālām vajadzībām;

b) statistikas datu ievākšanai, kas palīdz izprast, kā pakalpojumu lietotāji izmanto konkrētas tīmekļa vietnes, dodot iespēju uzlabot šo tīmekļa vietņu struktūru un saturu;

5. Pakalpojuma sniegšanai tiek izmantotas divu veidu sīkdatnes: sesijas sīkdatnes un pastāvīgās sīkdatnes. Sesijas sīkdatnes ir īslaicīgi glabājami faili, kas tiek uzglabāti lietotāja gala ierīcē līdz izrakstīšanās brīdim, tīmekļa vietnes atstāšanai vai programmatūras (pārlūkprogrammas) izslēgšanai. Pastāvīgās sīkdatnes tiek glabātas lietotāja gala ierīcē sīkdatņu failu parametros norādīto laiku vai līdz brīdim, kad lietotājs tos dzēš.

6. Pakalpojuma sniegšanas brīdī tiek izmantotas šādas sīkdatnes:

Vārds Domēns Veids Ilgums
_fbp .tzmo.lv/lv_LV Advertisement 3 months
smvr .tzmo.lv/lv_LV Analytics 10 years
smuuid .tzmo.lv/lv_LV Analytics 10 years
_ga .tzmo.lv/lv_LV Analytics 2 years
_gid .tzmo.lv/lv_LV Analytics 1 day
_gat_gtag_UA_17582194_1 .tzmo.lv/lv_LV Analytics 1 minute
_gat_UA-17582194-1 .tzmo.lv/lv_LV Analytics 1 minute
_smvs .tzmo.lv/lv_LV Analytics 1 day
_hjFirstSeen .tzmo.lv/lv_LV Analytics 30 minutes
_hjIncludedInSessionSample tzmo.lv/lv_LV Analytics 2 minutes
_hjAbsoluteSessionInProgress .tzmo.lv/lv_LV Analytics 30 minutes
symfony tzmo.lv/lv_LV Other 2 hours
_hjSessionUser_2724099 .tzmo.lv/lv_LV Analytics 1 year
_hjSession_2724099 .tzmo.lv/lv_LV Analytics 30 minutes

7. Vairumā gadījumu tīmekļa vietņu pārlūkošanai izmantotās programmatūras (pārlūkprogrammas) noklusējuma iestatījumi ļauj saglabāt sīkdatnes lietotāja gala ierīcē. Pakalpojuma lietotājs jebkurā laikā var mainīt savus sīkdatņu iestatījumus. Šos iestatījumus ir iespējams īpaši mainīt, bloķējot automātisku sīkdatņu apstrādi tīmekļa pārlūkprogrammas iestatījumos vai pieprasot informēt par katru sīkdatņu ievietošanu pakalpojuma lietotāja ierīcē. Sīkāka informācija par sīkdatņu pārvaldības iespējām un metodēm ir pieejama programmatūras (pārlūkprogrammas) iestatījumos.

8. Pakalpojuma sniedzējs informē, ka sīkdatņu lietošanas ierobežošana var ietekmēt dažas no pakalpojuma tīmekļa vietnēs pieejamajām funkcijām. Avots: http://wszystkoociasteczkach.pl/"

Apstiprināt izvēlēto Pieņemt visu

kvalitāte un drošība

jakosc.jpg logo
Mūsu ieguldījums produkcijas drošibā atspoguļojas visās mūsu darbības sfērās – sākot ar regulāru ražošanas procesu norisi un investicijām tehnoloģiju attistībā, līdz pat vides aizsardzībai.

Modernas tehnoloģijas un uzticama produkcija

Mums ir ļoti būtiski uzraudzīt produktus jau no to veidošanās pirmsākumiem, tādēļ mēs rūpīgi izvēlamies piegādātājus un izejmateriālus.

Mēs pastāvīgi ceļam darbinieku rūpības līmeni, jo mūsu produkti atbilst drošības standartiem tieši pateicoties tiem cilvēkiem, kuri darbojas rūpniecībā. Mēs vēlamies pārliecināties, ka mūsu klientu rokās nonāk droši produkti.

Sadarbība ar piegādātājiem

Mēs sadarbojamies ar pasaules vadošajiem izejmateriālu, mehānismu un tehnoloģiju piegādātājiem, kas nodrošina augstākās kvalitātes komponentus un rezultātā arī produktu, kas nonāk taisnā ceļā pie klienta.

Atslēga ir kvalitāte

1997.g. mēs kā pirmais Polijas uzņēmums saņēmām sertifikātu, kas apstiprināja, ka ražojam medicīnas produktus saskaņā ar GMP (Good Manufacturing Practice – Labas Ražošanas prakse) normām – šos principus izstrādājusi PVO (Pasaules Veselības organizācija).

Lai pierādītu, ka mūsu uzņēmums attaisno klientu prasības, tiesiskās normas un – medicīnas iekārtu gadījumā – nodrošina produktu un pakalpojumu drošību, mēs esam ieviesuši kvalitātes vadības sistēmu. Mūsu pūliņi ir attaisnojušies; kvalitātes vadības sistēma ISO 9001 un ISO 13485 mums piešķīrusi atbilstošus sertifikātus.

Uz medicīnas produktiem atrodama CE drošības zīme. Tas iedveš klientiem pārliecību, ka iegādātais produkts ir saskaņots ar Eiropas Savienības regulām, kā arī atbilst drošības, veselības, vides aizsardzības un patērētāja veselības prasībām.

Ar CE marķējumu mēs – kā pirmais Polijas uzņēmums medicīnas sfērā – varam tirgot mūsu produkciju ES tirgos.

par mums