pētījumi un attīstība

Tehnoloģisko departamentu, laboratoriju, kā arī pētījumu un attīstības nodaļas pamatuzdevums ir meklēt jaunas idejas, radīt jaunus materiālus un veidot inovatīvus produktus.
firma-odp-doc.jpgMums ir savs Pētījumu un Attīstības centrs – Tricomed, kas darbojas ciešā sadarbībā ar zinātniskām institūcijām, piedalās medicīnas tehnoloģiju, biotehnoloģiju un kosmetoloģijas sfēru problēmu risināšanā, kā arī iesaistās Eiropas sadarbības struktūrās. Centra pašreizējie sasniegumi ir pāris patenti, apbalvojumi, bet galvenokārt – prestiža pozīcija starp pāris biomateriālu ražotājiem visā pasaulē.


Tehnoloģisko departamentu, laboratoriju, kā arī pētījumu un attīstības nodaļas pamatuzdevums ir meklēt jaunas idejas, radīt jaunus materiālus un veidot inovatīvus produktus. Šī sadarbība rada ideālus apstākļus jaunu ideju radīšanai un ieviešanai praksē.

Izmantojot cilvēka talanta un jaunāko tehnoloģiju apvienojumu, mēs piedāvājam klientiem produktus un risinājumus, kas uzlabo to darba un ikdienas komforta līmeni, vienlaikus strikti atbilstot kvalitātes un drošības standartiem. Lai to panāktu, mēs ik gadu no jauna investējam.

TZMO kapitālgrupas SA Matopat speciālistu slimnīca ir nenovērtējams informācijas avots attiecībā uz mūsu medicīnas produktu pielietojumu ikdienas medicīniskajā praksē. Slimnīcas medicīniskais personāls nemitīgi dod mums norādījumus par medicīnas iestāžu vajadzībām, kā arī sniedz ieteikumus mūsu produktu tālākai attīstībai.

par mums