Ce site web utilise des cookies

Mēs izmantojam datus jeb sīkdatnes jūsu tīmekļa pārlūkprogrammā, lai personalizētu mūsu tīmekļa vietni un padarītu tās lietošanu ērtāku, un analizējam tīmekļa vietnes darbību, kas palīdz uzlabot mūsu mārketinga un pārdošanas darbības un rādīt personalizētas reklāmas, pamatojoties uz jūsu interesēm (tostarp jūsu darbības mūsu un arī citās tīmekļa vietnēs) un jūsu atrašanās vietu. Tālāk jūs varat mainīt pārlūkprogrammas iestatījumus, lai atteiktos no dažām vai visām sīkdatnēm.

1. Pakalpojuma sniedzējs automātiski ievāc tikai sīkdatnēs iekļauto informāciju.

2. Sīkdatņu faili (tā sauktās sīkdatnes) ir informācijas tehnoloģiju dati, galvenokārt teksta faili, kas tiek saglabāti pakalpojuma lietotāja gala ierīcē un ir paredzēti pakalpojuma lietošanai. Sīkdatnes parasti satur tās tīmekļa vietnes nosaukumu, no kuras tās nāk, uzglabāšanas laiku gala ierīcē un unikālu numuru.

3. Uzņēmums, kas ievieto sīkdatnes Pakalpojuma lietotāja gala ierīcē un iegūst tām piekļuvi, ir pakalpojuma sniedzējs “TZMO SA” ar juridisko adresi Żółkiewskiego 20/16 87-100 Toruń.

4. Sīkdatnes tiek izmantotas šādiem mērķiem:

a) pakalpojumu satura pielāgošanai lietotāja vēlmēm un tīmekļa vietņu izmantošanas uzlabošanai. Tieši šie faili ļauj atpazīt pakalpojuma lietotāja ierīci un atbilstoši parādīt tīmekļa vietni, pielāgojot to individuālām vajadzībām;

b) statistikas datu ievākšanai, kas palīdz izprast, kā pakalpojumu lietotāji izmanto konkrētas tīmekļa vietnes, dodot iespēju uzlabot šo tīmekļa vietņu struktūru un saturu;

5. Pakalpojuma sniegšanai tiek izmantotas divu veidu sīkdatnes: sesijas sīkdatnes un pastāvīgās sīkdatnes. Sesijas sīkdatnes ir īslaicīgi glabājami faili, kas tiek uzglabāti lietotāja gala ierīcē līdz izrakstīšanās brīdim, tīmekļa vietnes atstāšanai vai programmatūras (pārlūkprogrammas) izslēgšanai. Pastāvīgās sīkdatnes tiek glabātas lietotāja gala ierīcē sīkdatņu failu parametros norādīto laiku vai līdz brīdim, kad lietotājs tos dzēš.

6. Pakalpojuma sniegšanas brīdī tiek izmantotas šādas sīkdatnes:

Vārds Domēns Veids Ilgums
_fbp .tzmo.lv/lv_LV Advertisement 3 months
smvr .tzmo.lv/lv_LV Analytics 10 years
smuuid .tzmo.lv/lv_LV Analytics 10 years
_ga .tzmo.lv/lv_LV Analytics 2 years
_gid .tzmo.lv/lv_LV Analytics 1 day
_gat_gtag_UA_17582194_1 .tzmo.lv/lv_LV Analytics 1 minute
_gat_UA-17582194-1 .tzmo.lv/lv_LV Analytics 1 minute
_smvs .tzmo.lv/lv_LV Analytics 1 day
_hjFirstSeen .tzmo.lv/lv_LV Analytics 30 minutes
_hjIncludedInSessionSample tzmo.lv/lv_LV Analytics 2 minutes
_hjAbsoluteSessionInProgress .tzmo.lv/lv_LV Analytics 30 minutes
symfony tzmo.lv/lv_LV Other 2 hours
_hjSessionUser_2724099 .tzmo.lv/lv_LV Analytics 1 year
_hjSession_2724099 .tzmo.lv/lv_LV Analytics 30 minutes

7. Vairumā gadījumu tīmekļa vietņu pārlūkošanai izmantotās programmatūras (pārlūkprogrammas) noklusējuma iestatījumi ļauj saglabāt sīkdatnes lietotāja gala ierīcē. Pakalpojuma lietotājs jebkurā laikā var mainīt savus sīkdatņu iestatījumus. Šos iestatījumus ir iespējams īpaši mainīt, bloķējot automātisku sīkdatņu apstrādi tīmekļa pārlūkprogrammas iestatījumos vai pieprasot informēt par katru sīkdatņu ievietošanu pakalpojuma lietotāja ierīcē. Sīkāka informācija par sīkdatņu pārvaldības iespējām un metodēm ir pieejama programmatūras (pārlūkprogrammas) iestatījumos.

8. Pakalpojuma sniedzējs informē, ka sīkdatņu lietošanas ierobežošana var ietekmēt dažas no pakalpojuma tīmekļa vietnēs pieejamajām funkcijām. Avots: http://wszystkoociasteczkach.pl/"

Apstiprināt izvēlēto Pieņemt visu

pieņemšana darbā

Mēs piedāvājam saviem darbiniekiem darbu daudzos projektos, ar dažādiem ļaudīm, daudzos tirgos, atkarībā no to aizrautības, ieguldījuma un uzņēmuma vajadzībām. Mēs velamies, lai mūsu darbinieki justos kā uzņēmuma veiksmes stāsta līdzautori, jo, tieši pateicoties viņu smagajam darbam, mēs varam baudīt tik augstu pozīciju vispasaules tirgū.

Pateicoties cilvēkiem, mēs īstenojam TZMO SA grupas attīstības stratēģiju. Viņu potenciāls, zināšanas, spējas un aizrautība palīdz sasniegt mūsu mērķus, kā arī rast jaunus produkcijas, finansiālus un komerciālus risinājumus. Tādēļ, pieņemot darbā, mēs, pirmkārt, ņemam vērā:

  • Radošumu: mums tā ir spēja aplūkot problēmu no dažādiem skatupunktiem; izmantot zināšanas un iztēli, lai rastu oriģinālāko un vienlaikus optimālo risinājumu; darboties ārpus rāmjiem
  • Elastību: mums tā ir spēja atrasties jaunā, pastāvīgi mainīgā vidē; bez problēmām pieņemt pārmaiņas, kas rosina darboties
  • Nemitīga pašizaugsme: mums tā ir vēlme nepārtraukti pilnveidoties un ieguldīt pašizaugsmē
  • Spēja sadarboties: mums tā ir izcila komunikācija ar ļaudīm no atšķirīgas vides, vērīga ieklausīšanās un prasmīga sava viedokļa izsacīšana.


PIRMĀ ATLASE

Pieteikuma dokumentu analīze

Šajā posmā TZMO SA darbā uzņemšanas komanda rūpīgi izanalizē kandidāta dokumentos uzrādīto izglītību un profesionālo pieredzi.

1. Intervija

Šīs tikšanās laikā mēs rūpīgāk iepazīstam kandidāta profesionālo pieredzi un izglītību. Šis posms bieži norisinās ar Skype komunikācijas starpniecību – tā mēs varam sazināties ar kandidātiem attālos Polijas nostūros un visā pasaulē.
ANALĪZE

Apzinoties, ka panākumus rada cilvēki, mēs pūlamies panākt, ka mūsu organizācijā darbojas ļaudis ar augstu potenciālu, atbilstoši pozīcijas prasībām un organizācijas kultūrai. Lai pārliecinātos par izvēles pareizību, 2. intervijas laikā ar dažādiem paņēmieniem tiek pārbaudīta kandidāta kompetence un zināšanas optimāli salāgotas ar pozīcijas profilu. Šajā posmā kandidāti var iepazīt savu nākamo priekšniecību.

Paņēmieni, kas tiek izmantoti darbā pieņemšanas procesā:

  • PATSTĀVĪGI TESTI
  • MOTIVĀCIJAS UN PERSONĪBAS TESTI
  • INDIVIDUĀLI UN GRUPU TESTI
  • PRAKSES DIENA
  • NOVĒRTĒŠANAS PROGRAMMADARBA PIEDĀVĀJUMS

Ja uzņemšanas procesa laikā jūsu kandidatūru izrādīsies visinteresantākā, jūs varat sagaidīt no TZMO SA interesantu darba piedāvājumu. Darba piedāvājums tiek apstiprināts ar vēstuli.

karjera