Ce site web utilise des cookies

Mēs izmantojam datus jeb sīkdatnes jūsu tīmekļa pārlūkprogrammā, lai personalizētu mūsu tīmekļa vietni un padarītu tās lietošanu ērtāku, un analizējam tīmekļa vietnes darbību, kas palīdz uzlabot mūsu mārketinga un pārdošanas darbības un rādīt personalizētas reklāmas, pamatojoties uz jūsu interesēm (tostarp jūsu darbības mūsu un arī citās tīmekļa vietnēs) un jūsu atrašanās vietu. Tālāk jūs varat mainīt pārlūkprogrammas iestatījumus, lai atteiktos no dažām vai visām sīkdatnēm.

1. Pakalpojuma sniedzējs automātiski ievāc tikai sīkdatnēs iekļauto informāciju.

2. Sīkdatņu faili (tā sauktās sīkdatnes) ir informācijas tehnoloģiju dati, galvenokārt teksta faili, kas tiek saglabāti pakalpojuma lietotāja gala ierīcē un ir paredzēti pakalpojuma lietošanai. Sīkdatnes parasti satur tās tīmekļa vietnes nosaukumu, no kuras tās nāk, uzglabāšanas laiku gala ierīcē un unikālu numuru.

3. Uzņēmums, kas ievieto sīkdatnes Pakalpojuma lietotāja gala ierīcē un iegūst tām piekļuvi, ir pakalpojuma sniedzējs “TZMO SA” ar juridisko adresi Żółkiewskiego 20/16 87-100 Toruń.

4. Sīkdatnes tiek izmantotas šādiem mērķiem:

a) pakalpojumu satura pielāgošanai lietotāja vēlmēm un tīmekļa vietņu izmantošanas uzlabošanai. Tieši šie faili ļauj atpazīt pakalpojuma lietotāja ierīci un atbilstoši parādīt tīmekļa vietni, pielāgojot to individuālām vajadzībām;

b) statistikas datu ievākšanai, kas palīdz izprast, kā pakalpojumu lietotāji izmanto konkrētas tīmekļa vietnes, dodot iespēju uzlabot šo tīmekļa vietņu struktūru un saturu;

5. Pakalpojuma sniegšanai tiek izmantotas divu veidu sīkdatnes: sesijas sīkdatnes un pastāvīgās sīkdatnes. Sesijas sīkdatnes ir īslaicīgi glabājami faili, kas tiek uzglabāti lietotāja gala ierīcē līdz izrakstīšanās brīdim, tīmekļa vietnes atstāšanai vai programmatūras (pārlūkprogrammas) izslēgšanai. Pastāvīgās sīkdatnes tiek glabātas lietotāja gala ierīcē sīkdatņu failu parametros norādīto laiku vai līdz brīdim, kad lietotājs tos dzēš.

6. Pakalpojuma sniegšanas brīdī tiek izmantotas šādas sīkdatnes:

Vārds Domēns Veids Ilgums
_fbp .tzmo.lv/lv_LV Advertisement 3 months
smvr .tzmo.lv/lv_LV Analytics 10 years
smuuid .tzmo.lv/lv_LV Analytics 10 years
_ga .tzmo.lv/lv_LV Analytics 2 years
_gid .tzmo.lv/lv_LV Analytics 1 day
_gat_gtag_UA_17582194_1 .tzmo.lv/lv_LV Analytics 1 minute
_gat_UA-17582194-1 .tzmo.lv/lv_LV Analytics 1 minute
_smvs .tzmo.lv/lv_LV Analytics 1 day
_hjFirstSeen .tzmo.lv/lv_LV Analytics 30 minutes
_hjIncludedInSessionSample tzmo.lv/lv_LV Analytics 2 minutes
_hjAbsoluteSessionInProgress .tzmo.lv/lv_LV Analytics 30 minutes
symfony tzmo.lv/lv_LV Other 2 hours
_hjSessionUser_2724099 .tzmo.lv/lv_LV Analytics 1 year
_hjSession_2724099 .tzmo.lv/lv_LV Analytics 30 minutes

7. Vairumā gadījumu tīmekļa vietņu pārlūkošanai izmantotās programmatūras (pārlūkprogrammas) noklusējuma iestatījumi ļauj saglabāt sīkdatnes lietotāja gala ierīcē. Pakalpojuma lietotājs jebkurā laikā var mainīt savus sīkdatņu iestatījumus. Šos iestatījumus ir iespējams īpaši mainīt, bloķējot automātisku sīkdatņu apstrādi tīmekļa pārlūkprogrammas iestatījumos vai pieprasot informēt par katru sīkdatņu ievietošanu pakalpojuma lietotāja ierīcē. Sīkāka informācija par sīkdatņu pārvaldības iespējām un metodēm ir pieejama programmatūras (pārlūkprogrammas) iestatījumos.

8. Pakalpojuma sniedzējs informē, ka sīkdatņu lietošanas ierobežošana var ietekmēt dažas no pakalpojuma tīmekļa vietnēs pieejamajām funkcijām. Avots: http://wszystkoociasteczkach.pl/"

Apstiprināt izvēlēto Pieņemt visu

stažēšanās

praktyki.jpg logo

Mēs ar prieku dodam darbu absolventiem, kuri studiju laikā rod iespēju stažēties TZMO SA. Mēs dāvājam tiem iespēju iegūt pirmo profesionālo pieredzi un iepazīt liela uzņēmuma darbības pamatprincipus. Labākie studenti bieži uzkavējas pie mums ilgāk.

Stažēšanās sistēma atklāj jauniem cilvēkiem profesionālo ikdienu un sagatavo tos nākotnes pienākumiem. Aktīvajiem studentiem ir iespēja novērtēt un attīstīt iemaņas, vadot konkrētus projektus dažādās jomās: mārketinga, PR, finanšu un grāmatvedības, CR. Iegūtās zināšanas ļauj tiem apzināti veidot savu profesionālo karjeru.


Viens no praktikantu ziņojumiem:

Anna – no semināriem, caur praksi, uz darba piedāvājumu.

Es beidzu universitāti un pieteicos Biuro Karier UMK (Nikolaja Kopernika Universitātes organizācija , kas palīdz studentiem atrast darbu un prakses vietas) Mani ļoti ieinteresēja semināri studentiem, kurus piedāvāja TZMO SA) ‘’Milk round” darbinieki. Kā vēlāk izrādās tie bija mani pirmie soļi uz profesionālu izaugsmi globālā uzņēmumā. Kad semināri beidzās, es nolēmu uzsākt stažēšanos Matopat mārketinga daļā. Mani uzdevumi saistījās ar Seni Lojalitātes programmu. Asistējot pie aktuālajiem uzdevumiem, man bija iespēja novērot, kā darbojas liela organizācija, un es iepazinu tās darbības mehānismu no praktiskā viedokļa. Kad mana prakse tuvojās noslēgumam, mani uzaicināja uz interviju ar CR departamenta vadītāju – tas bija saistībā ar iespēju turpināt karjeru TZMO SA. Es biju patīkami pārsteigta un ārkārtīgi priecīga, saņemot no TZMO SA uzņēmuma apstiprinājumu amatā. Nu es darbojos Tirdzniecības departamentā un esmu Polijas tirgus asistente. Es šajā amatā varu attīstīt savas spējas un iegūt jaunas prasmes, kas saistītas ar tirdzniecības analītiku un klientu apkalpošanu. TZMO SA organizētā stažēšanās ir vienreizēja pieredze. Tā ļauj izvēlēties karjeras ceļu un sniedz iespēju sasniegt godkārīgus mērķus.

karjera