ekoloģija

ekologia-m.jpg logo
Rūpējoties par higiēnu un cilvēka veselību, mēs atceramies ari par pasauli un vidi ap mums. Te mēs smeļamies spēku un enerģiju. Mēs vēlamies saglabāt tīru un nepiesārņotu vidi, paturot prātā, ka tā domāta ne vien mums, bet arī mūsu nākamajām paaudzēm.

Lai pārliecinātos, ka koki joprojām zaļos


Mūsu produktu dzīves cikls ir izstrādāts tā, lai ikkatrā posmā – ražošanas, pārdošanas, lietošanas un iziršanas – tiktu samazināts potenciālais kaitējums videi.

Mēs nodrošinām, ka ražošanas procesa pārpalikumi var tikt izmantoti atkārtoti, piemēram, kā otrreizlietojams izejmateriāls. Mēs esam vienīgais uzņēmums Polijā, kam pieder pārstrādes aparatūra ar lāzerfiltru, kas parūpējas, lai apstrādātais materiāls tiktu atbrīvots no piesārņojuma. Mūsu pārstrādes aparāti ražo darbarīkus, dārza kastes, podus, mēbeles, kā arī auto un būvniecības aksesuārus.

2011.g. februārī mēs Nacionālajā Ekoloģiskajā konkursā saņēmām statueti ‘’Videi draudzīgs’’, kā arī diplomu ‘’Ieteicams produkts’’ par produkciju, kas ražota no organiskās kokvilnas – Bella Cotton BIO.

par mums