Ce site web utilise des cookies

Mēs izmantojam datus jeb sīkdatnes jūsu tīmekļa pārlūkprogrammā, lai personalizētu mūsu tīmekļa vietni un padarītu tās lietošanu ērtāku, un analizējam tīmekļa vietnes darbību, kas palīdz uzlabot mūsu mārketinga un pārdošanas darbības un rādīt personalizētas reklāmas, pamatojoties uz jūsu interesēm (tostarp jūsu darbības mūsu un arī citās tīmekļa vietnēs) un jūsu atrašanās vietu. Tālāk jūs varat mainīt pārlūkprogrammas iestatījumus, lai atteiktos no dažām vai visām sīkdatnēm.

1. Pakalpojuma sniedzējs automātiski ievāc tikai sīkdatnēs iekļauto informāciju.

2. Sīkdatņu faili (tā sauktās sīkdatnes) ir informācijas tehnoloģiju dati, galvenokārt teksta faili, kas tiek saglabāti pakalpojuma lietotāja gala ierīcē un ir paredzēti pakalpojuma lietošanai. Sīkdatnes parasti satur tās tīmekļa vietnes nosaukumu, no kuras tās nāk, uzglabāšanas laiku gala ierīcē un unikālu numuru.

3. Uzņēmums, kas ievieto sīkdatnes Pakalpojuma lietotāja gala ierīcē un iegūst tām piekļuvi, ir pakalpojuma sniedzējs “TZMO SA” ar juridisko adresi Żółkiewskiego 20/16 87-100 Toruń.

4. Sīkdatnes tiek izmantotas šādiem mērķiem:

a) pakalpojumu satura pielāgošanai lietotāja vēlmēm un tīmekļa vietņu izmantošanas uzlabošanai. Tieši šie faili ļauj atpazīt pakalpojuma lietotāja ierīci un atbilstoši parādīt tīmekļa vietni, pielāgojot to individuālām vajadzībām;

b) statistikas datu ievākšanai, kas palīdz izprast, kā pakalpojumu lietotāji izmanto konkrētas tīmekļa vietnes, dodot iespēju uzlabot šo tīmekļa vietņu struktūru un saturu;

5. Pakalpojuma sniegšanai tiek izmantotas divu veidu sīkdatnes: sesijas sīkdatnes un pastāvīgās sīkdatnes. Sesijas sīkdatnes ir īslaicīgi glabājami faili, kas tiek uzglabāti lietotāja gala ierīcē līdz izrakstīšanās brīdim, tīmekļa vietnes atstāšanai vai programmatūras (pārlūkprogrammas) izslēgšanai. Pastāvīgās sīkdatnes tiek glabātas lietotāja gala ierīcē sīkdatņu failu parametros norādīto laiku vai līdz brīdim, kad lietotājs tos dzēš.

6. Pakalpojuma sniegšanas brīdī tiek izmantotas šādas sīkdatnes:

Vārds Domēns Veids Ilgums
_fbp .tzmo.lv/lv_LV Advertisement 3 months
smvr .tzmo.lv/lv_LV Analytics 10 years
smuuid .tzmo.lv/lv_LV Analytics 10 years
_ga .tzmo.lv/lv_LV Analytics 2 years
_gid .tzmo.lv/lv_LV Analytics 1 day
_gat_gtag_UA_17582194_1 .tzmo.lv/lv_LV Analytics 1 minute
_gat_UA-17582194-1 .tzmo.lv/lv_LV Analytics 1 minute
_smvs .tzmo.lv/lv_LV Analytics 1 day
_hjFirstSeen .tzmo.lv/lv_LV Analytics 30 minutes
_hjIncludedInSessionSample tzmo.lv/lv_LV Analytics 2 minutes
_hjAbsoluteSessionInProgress .tzmo.lv/lv_LV Analytics 30 minutes
symfony tzmo.lv/lv_LV Other 2 hours
_hjSessionUser_2724099 .tzmo.lv/lv_LV Analytics 1 year
_hjSession_2724099 .tzmo.lv/lv_LV Analytics 30 minutes

7. Vairumā gadījumu tīmekļa vietņu pārlūkošanai izmantotās programmatūras (pārlūkprogrammas) noklusējuma iestatījumi ļauj saglabāt sīkdatnes lietotāja gala ierīcē. Pakalpojuma lietotājs jebkurā laikā var mainīt savus sīkdatņu iestatījumus. Šos iestatījumus ir iespējams īpaši mainīt, bloķējot automātisku sīkdatņu apstrādi tīmekļa pārlūkprogrammas iestatījumos vai pieprasot informēt par katru sīkdatņu ievietošanu pakalpojuma lietotāja ierīcē. Sīkāka informācija par sīkdatņu pārvaldības iespējām un metodēm ir pieejama programmatūras (pārlūkprogrammas) iestatījumos.

8. Pakalpojuma sniedzējs informē, ka sīkdatņu lietošanas ierobežošana var ietekmēt dažas no pakalpojuma tīmekļa vietnēs pieejamajām funkcijām. Avots: http://wszystkoociasteczkach.pl/"

Apstiprināt izvēlēto Pieņemt visu

jaunumi

2020-03-13

TZMO grupa un Covid-19 vīrusa pandēmijas situācija

TZMO grupā ir vairāk nekā 55 uzņēmumi visā pasaulē.

Mēs cieši un pastāvīgi uzraugām situāciju saistībā ar vīrusu COVID-19, ievērojot PVO (Pasaules Veselības Organizācija) un valdības institūciju vadlīnijas katrā valstī, kurā mēs tiekam pārstāvēti.

Procedūras, kas saistītas ar darbu globālā vidē, mums ir īpaši svarīgas. Darbinieku komandējumi tika apturēti, mēs ieviesām karantīnu cilvēkiem, kuri atgriezās no Koronavirusa COVID-19 skartajām valstīm vai teritorijām, dodot iespēju palikt mājās un strādāt "mājas biroja" režīmā.

Tikšanās ar lielu skaitu cilvēkiem notiek virtuāli un tiek izmantotas modernās tehnoloģijas, piemēram, video konferences, lai nodrošinātu biznesa nepārtrauktības uzturēšanu.

Saziņa mums ir svarīga. Mēs paststāvīgi rīkojam informācijas kampaņu, kas paredzēta darbiniekiem. Uzņēmums ir ieviesis roku dezinfekcijas līdzekļus, ko izstrādājuši un izgatavojuši mūsu uzņēmums Pollena-Ewa.

Mūsu ražotnes Polijā un pasaulē ir ieviesušas visaugstākos standartus un drošības procedūras.

 

Informācija jau ir pieejama šeit:

IEKŠĒJAIS ZIŅOJUMS:
Saistībā ar turpmāku profilaktisko pasākumu ieviešanu koronavīrusa izplatībai un uztraucoties par mūsu savstarpējo drošību, TZMO SA valde nolēma ieviest obligātu roku dezinfekcijas lietošanas rīkojumu visām personām, kuras ienāk TZMO grupas telpās (biroju telpas, noliktavas, veikali).

Tas attiecas uz visiem apmeklētājiem un darbiniekiem. Šajā nolūkā pie ieejām telpās, ir novietoti roku dezinfekcijas stendi.

Uzstādītajos informācijas stendos ir pieejama informācija ar Toruņas apgabala sanitārā un epidemioloģiskās stacijas tālruņu numuriem par to, kā rīkoties gadījumos, ja tiek novēroti koronavīrusa simptomi - kā drudzis, klepus, elpas trūkums un elpošanas problēmas.
Lūdzu, stingri ievērojiet iepriekš minēto Ziņojumu.

» atgriezties galvenajā lapā
jaunumi un ziņas medijiem