jaunumi

2020-03-13

TZMO grupa un Covid-19 vīrusa pandēmijas situācija

TZMO grupā ir vairāk nekā 55 uzņēmumi visā pasaulē.

Mēs cieši un pastāvīgi uzraugām situāciju saistībā ar vīrusu COVID-19, ievērojot PVO (Pasaules Veselības Organizācija) un valdības institūciju vadlīnijas katrā valstī, kurā mēs tiekam pārstāvēti.

Procedūras, kas saistītas ar darbu globālā vidē, mums ir īpaši svarīgas. Darbinieku komandējumi tika apturēti, mēs ieviesām karantīnu cilvēkiem, kuri atgriezās no Koronavirusa COVID-19 skartajām valstīm vai teritorijām, dodot iespēju palikt mājās un strādāt "mājas biroja" režīmā.

Tikšanās ar lielu skaitu cilvēkiem notiek virtuāli un tiek izmantotas modernās tehnoloģijas, piemēram, video konferences, lai nodrošinātu biznesa nepārtrauktības uzturēšanu.

Saziņa mums ir svarīga. Mēs paststāvīgi rīkojam informācijas kampaņu, kas paredzēta darbiniekiem. Uzņēmums ir ieviesis roku dezinfekcijas līdzekļus, ko izstrādājuši un izgatavojuši mūsu uzņēmums Pollena-Ewa.

Mūsu ražotnes Polijā un pasaulē ir ieviesušas visaugstākos standartus un drošības procedūras.

 

Informācija jau ir pieejama šeit:

IEKŠĒJAIS ZIŅOJUMS:
Saistībā ar turpmāku profilaktisko pasākumu ieviešanu koronavīrusa izplatībai un uztraucoties par mūsu savstarpējo drošību, TZMO SA valde nolēma ieviest obligātu roku dezinfekcijas lietošanas rīkojumu visām personām, kuras ienāk TZMO grupas telpās (biroju telpas, noliktavas, veikali).

Tas attiecas uz visiem apmeklētājiem un darbiniekiem. Šajā nolūkā pie ieejām telpās, ir novietoti roku dezinfekcijas stendi.

Uzstādītajos informācijas stendos ir pieejama informācija ar Toruņas apgabala sanitārā un epidemioloģiskās stacijas tālruņu numuriem par to, kā rīkoties gadījumos, ja tiek novēroti koronavīrusa simptomi - kā drudzis, klepus, elpas trūkums un elpošanas problēmas.
Lūdzu, stingri ievērojiet iepriekš minēto Ziņojumu.

» atgriezties galvenajā lapā
jaunumi un ziņas medijiem