Ce site web utilise des cookies

Mēs izmantojam datus jeb sīkdatnes jūsu tīmekļa pārlūkprogrammā, lai personalizētu mūsu tīmekļa vietni un padarītu tās lietošanu ērtāku, un analizējam tīmekļa vietnes darbību, kas palīdz uzlabot mūsu mārketinga un pārdošanas darbības un rādīt personalizētas reklāmas, pamatojoties uz jūsu interesēm (tostarp jūsu darbības mūsu un arī citās tīmekļa vietnēs) un jūsu atrašanās vietu. Tālāk jūs varat mainīt pārlūkprogrammas iestatījumus, lai atteiktos no dažām vai visām sīkdatnēm.

1. Pakalpojuma sniedzējs automātiski ievāc tikai sīkdatnēs iekļauto informāciju.

2. Sīkdatņu faili (tā sauktās sīkdatnes) ir informācijas tehnoloģiju dati, galvenokārt teksta faili, kas tiek saglabāti pakalpojuma lietotāja gala ierīcē un ir paredzēti pakalpojuma lietošanai. Sīkdatnes parasti satur tās tīmekļa vietnes nosaukumu, no kuras tās nāk, uzglabāšanas laiku gala ierīcē un unikālu numuru.

3. Uzņēmums, kas ievieto sīkdatnes Pakalpojuma lietotāja gala ierīcē un iegūst tām piekļuvi, ir pakalpojuma sniedzējs “TZMO SA” ar juridisko adresi Żółkiewskiego 20/16 87-100 Toruń.

4. Sīkdatnes tiek izmantotas šādiem mērķiem:

a) pakalpojumu satura pielāgošanai lietotāja vēlmēm un tīmekļa vietņu izmantošanas uzlabošanai. Tieši šie faili ļauj atpazīt pakalpojuma lietotāja ierīci un atbilstoši parādīt tīmekļa vietni, pielāgojot to individuālām vajadzībām;

b) statistikas datu ievākšanai, kas palīdz izprast, kā pakalpojumu lietotāji izmanto konkrētas tīmekļa vietnes, dodot iespēju uzlabot šo tīmekļa vietņu struktūru un saturu;

5. Pakalpojuma sniegšanai tiek izmantotas divu veidu sīkdatnes: sesijas sīkdatnes un pastāvīgās sīkdatnes. Sesijas sīkdatnes ir īslaicīgi glabājami faili, kas tiek uzglabāti lietotāja gala ierīcē līdz izrakstīšanās brīdim, tīmekļa vietnes atstāšanai vai programmatūras (pārlūkprogrammas) izslēgšanai. Pastāvīgās sīkdatnes tiek glabātas lietotāja gala ierīcē sīkdatņu failu parametros norādīto laiku vai līdz brīdim, kad lietotājs tos dzēš.

6. Pakalpojuma sniegšanas brīdī tiek izmantotas šādas sīkdatnes:

Vārds Domēns Veids Ilgums
_fbp .tzmo.lv/lv_LV Advertisement 3 months
smvr .tzmo.lv/lv_LV Analytics 10 years
smuuid .tzmo.lv/lv_LV Analytics 10 years
_ga .tzmo.lv/lv_LV Analytics 2 years
_gid .tzmo.lv/lv_LV Analytics 1 day
_gat_gtag_UA_17582194_1 .tzmo.lv/lv_LV Analytics 1 minute
_gat_UA-17582194-1 .tzmo.lv/lv_LV Analytics 1 minute
_smvs .tzmo.lv/lv_LV Analytics 1 day
_hjFirstSeen .tzmo.lv/lv_LV Analytics 30 minutes
_hjIncludedInSessionSample tzmo.lv/lv_LV Analytics 2 minutes
_hjAbsoluteSessionInProgress .tzmo.lv/lv_LV Analytics 30 minutes
symfony tzmo.lv/lv_LV Other 2 hours
_hjSessionUser_2724099 .tzmo.lv/lv_LV Analytics 1 year
_hjSession_2724099 .tzmo.lv/lv_LV Analytics 30 minutes

7. Vairumā gadījumu tīmekļa vietņu pārlūkošanai izmantotās programmatūras (pārlūkprogrammas) noklusējuma iestatījumi ļauj saglabāt sīkdatnes lietotāja gala ierīcē. Pakalpojuma lietotājs jebkurā laikā var mainīt savus sīkdatņu iestatījumus. Šos iestatījumus ir iespējams īpaši mainīt, bloķējot automātisku sīkdatņu apstrādi tīmekļa pārlūkprogrammas iestatījumos vai pieprasot informēt par katru sīkdatņu ievietošanu pakalpojuma lietotāja ierīcē. Sīkāka informācija par sīkdatņu pārvaldības iespējām un metodēm ir pieejama programmatūras (pārlūkprogrammas) iestatījumos.

8. Pakalpojuma sniedzējs informē, ka sīkdatņu lietošanas ierobežošana var ietekmēt dažas no pakalpojuma tīmekļa vietnēs pieejamajām funkcijām. Avots: http://wszystkoociasteczkach.pl/"

Apstiprināt izvēlēto Pieņemt visu

Attīstības iespējas

sciezki.jpg logo

Panākumu pamatā ir ilgtermiņa darbinieku pieredze un plašas zināšanas apvienojumā ar jaunu cilveku dinamismu un radošo garu. Mūsu uzņēmuma attīstiba balstās uz ciešu sadarbību ar klientiem, izejmateriālu piegādātājiem, iekārtu ražotājiem un pētniecības institūcijām.

TZMO SA grupa sniedz iespējas:

Jūsu potenciāla attīstība

TZMO grupas dzinējspēks ir nemitīgs līdzdalības pieaugums pašlaik pieejamajā tirgū un jaunu platību apgūšana. Uzņēmuma panākumos nozīmīgu ieguldījumu sniedz talantīgie darbinieki. Mēs uzstādām darbiniekiem godkārīgus mērķus; šī apziņa tiem kalpo par izaicinājumu un iespēju nemitīgi augt un attīstīties. TZMO, būdama globāla organizācija, sniedz darbiniekiem iespēju radīt un pielietot praksē jaunus risinājumus, tādejādi attīstot savas spējas.

Darbs starptautiskā vidē

Globālo TZMO grupas struktūru veido vairāk nekā 7300 darbinieku dažādās valstīs. Apzinot mērķus, mēs ņemam vērā vietējā tirgus specifiku. Darbs starptautiskās komandās ļauj darbiniekiem apmainīties ar pieredzi un sasniegt augstu efektivitāti. Mēs novērtējam empātiju, atvērtību pret apkārtējiem un spēju sasniegt mērķi, neskatoties uz kultūru atšķirībām.

Uzņemties iniciatīvu un atbildību

Mūsu uzņēmumā spēja sastrādāties komandā iet roku rokā ar individuālu problēmu risināšanu. Mēs koncentrējamies uz cilvēkiem, kas izrāda iniciatīvu, atrodas soli priekšā, attīstās ārpus rāmja un rada priekšstatu par savu lomu organizācijā. Tajā pašā laikā darbiniekam kā daļai no veseluma jāuzņemas liela atbildība par savu rīcību.

Mūsu attīstības ceļš, jūsu karjeras taka

Tiem darbiniekiem, kuri orientēti uz uzņēmuma biznesa mērķu realizāciju, mēs sagatavojam individuālu attīstības ceļu, kurā skaidri nospraustas nākotnes pozīcijas un mērķi. Mūsu darbiniekiem atkarībā no to dispozīcijas un potenciāla iespējams attīstīties dažādās biznesa sfērās vairākās valstīs. TZMO SA grupa nodrošina iespēju izveidot karjeras ceļu no zemākās līdz pat augstākajai virsotnei un pacelties no operatīvā līdz vadības stratēģiju līmenim.

karjera