Ce site web utilise des cookies

Mēs izmantojam datus jeb sīkdatnes jūsu tīmekļa pārlūkprogrammā, lai personalizētu mūsu tīmekļa vietni un padarītu tās lietošanu ērtāku, un analizējam tīmekļa vietnes darbību, kas palīdz uzlabot mūsu mārketinga un pārdošanas darbības un rādīt personalizētas reklāmas, pamatojoties uz jūsu interesēm (tostarp jūsu darbības mūsu un arī citās tīmekļa vietnēs) un jūsu atrašanās vietu. Tālāk jūs varat mainīt pārlūkprogrammas iestatījumus, lai atteiktos no dažām vai visām sīkdatnēm.

1. Pakalpojuma sniedzējs automātiski ievāc tikai sīkdatnēs iekļauto informāciju.

2. Sīkdatņu faili (tā sauktās sīkdatnes) ir informācijas tehnoloģiju dati, galvenokārt teksta faili, kas tiek saglabāti pakalpojuma lietotāja gala ierīcē un ir paredzēti pakalpojuma lietošanai. Sīkdatnes parasti satur tās tīmekļa vietnes nosaukumu, no kuras tās nāk, uzglabāšanas laiku gala ierīcē un unikālu numuru.

3. Uzņēmums, kas ievieto sīkdatnes Pakalpojuma lietotāja gala ierīcē un iegūst tām piekļuvi, ir pakalpojuma sniedzējs “TZMO SA” ar juridisko adresi Żółkiewskiego 20/16 87-100 Toruń.

4. Sīkdatnes tiek izmantotas šādiem mērķiem:

a) pakalpojumu satura pielāgošanai lietotāja vēlmēm un tīmekļa vietņu izmantošanas uzlabošanai. Tieši šie faili ļauj atpazīt pakalpojuma lietotāja ierīci un atbilstoši parādīt tīmekļa vietni, pielāgojot to individuālām vajadzībām;

b) statistikas datu ievākšanai, kas palīdz izprast, kā pakalpojumu lietotāji izmanto konkrētas tīmekļa vietnes, dodot iespēju uzlabot šo tīmekļa vietņu struktūru un saturu;

5. Pakalpojuma sniegšanai tiek izmantotas divu veidu sīkdatnes: sesijas sīkdatnes un pastāvīgās sīkdatnes. Sesijas sīkdatnes ir īslaicīgi glabājami faili, kas tiek uzglabāti lietotāja gala ierīcē līdz izrakstīšanās brīdim, tīmekļa vietnes atstāšanai vai programmatūras (pārlūkprogrammas) izslēgšanai. Pastāvīgās sīkdatnes tiek glabātas lietotāja gala ierīcē sīkdatņu failu parametros norādīto laiku vai līdz brīdim, kad lietotājs tos dzēš.

6. Pakalpojuma sniegšanas brīdī tiek izmantotas šādas sīkdatnes:

Vārds Domēns Veids Ilgums
_fbp .tzmo.lv/lv_LV Advertisement 3 months
smvr .tzmo.lv/lv_LV Analytics 10 years
smuuid .tzmo.lv/lv_LV Analytics 10 years
_ga .tzmo.lv/lv_LV Analytics 2 years
_gid .tzmo.lv/lv_LV Analytics 1 day
_gat_gtag_UA_17582194_1 .tzmo.lv/lv_LV Analytics 1 minute
_gat_UA-17582194-1 .tzmo.lv/lv_LV Analytics 1 minute
_smvs .tzmo.lv/lv_LV Analytics 1 day
_hjFirstSeen .tzmo.lv/lv_LV Analytics 30 minutes
_hjIncludedInSessionSample tzmo.lv/lv_LV Analytics 2 minutes
_hjAbsoluteSessionInProgress .tzmo.lv/lv_LV Analytics 30 minutes
symfony tzmo.lv/lv_LV Other 2 hours
_hjSessionUser_2724099 .tzmo.lv/lv_LV Analytics 1 year
_hjSession_2724099 .tzmo.lv/lv_LV Analytics 30 minutes

7. Vairumā gadījumu tīmekļa vietņu pārlūkošanai izmantotās programmatūras (pārlūkprogrammas) noklusējuma iestatījumi ļauj saglabāt sīkdatnes lietotāja gala ierīcē. Pakalpojuma lietotājs jebkurā laikā var mainīt savus sīkdatņu iestatījumus. Šos iestatījumus ir iespējams īpaši mainīt, bloķējot automātisku sīkdatņu apstrādi tīmekļa pārlūkprogrammas iestatījumos vai pieprasot informēt par katru sīkdatņu ievietošanu pakalpojuma lietotāja ierīcē. Sīkāka informācija par sīkdatņu pārvaldības iespējām un metodēm ir pieejama programmatūras (pārlūkprogrammas) iestatījumos.

8. Pakalpojuma sniedzējs informē, ka sīkdatņu lietošanas ierobežošana var ietekmēt dažas no pakalpojuma tīmekļa vietnēs pieejamajām funkcijām. Avots: http://wszystkoociasteczkach.pl/"

Apstiprināt izvēlēto Pieņemt visu

cilvēki

sylwetki logo
Mes dodam vārdu saviem darbiniekiemKatarzyna, Matopat Tirdzniecības un Mārketinga departamenta direktore


- Kā izskatās jūsu profesionālā attīstība TZMO SA?

Absolvējis Nikolaja Kopernika Universitāti Toruņā, es sāku strādāt par speciālistu mārketinga daļā. Sākotnēji es biju atbildīgs par specializētu pārsēju piedāvājuma sagatavošanu hronisku brūču kopšanai; man kā ķīmiķim, kas specializējies polimēros, tas bija kas pilnīgi jauns un aizraujošs. Man nācās daudz apgūt, lai spētu pavēstīt klientiem – medicīnas personālam un pacientiem - par specializētajiem pārsējiem. Nostrādājot 6 gadus šajā amatā, es guvu pieredzi mārketinga projektos, klientu izglītošanā un TZMO SA imidža radīšanā medicīnas tirgū. Es ar prieku atminos laiku, kad piedalījos Polijas ilgtermiņa aprūpes standartu veidošanā un mūsu uzņēmuma vārdā varēju atbalstīt šo procesu. Kopš 2005.gada es esmu piesaistīts tirdzniecības lauciņam. Es 3 gadus vadīju tirgotāju komandu, kas piedāvāja medicīnas produkciju Polijas tirgū, kā arī biju atbildīgs par tirdzniecības stratēģijas izveidi. Pašreiz man kā Matopat Tirdzniecības un Mārketinga departamenta direktorei ir pakļauti 2 tirdzniecības departamenti: viens darbojas slimnīcu tirgū, otrs farmaceitiskajā tirdzniecībā, kā arī: operatīvā mārketinga departaments, publisko konkursu departaments, tirdzniecības administrācija un Eiropas Ilgtermiņa Aprūpes centrs. Komandu veido aptuveni 100 cilvēki.


- Kādas iespējas jums sniedz darbs TZMO SA?

Mana profesionālā karjera veidojusies, tieši pateicoties šim uzņēmumam. Es šodien tik daudz spēju, pateicoties smagajam darbam un iespējām darboties dažādās sfērās, ko man dāvājis TZMO SA. Ja jums ir iniciatīva un idejas, tad šajā uzņēmumā jūs varat runāt ar vadību un īstenot tās praksē. Kas attiecas uz manas jomas izglītības aktivitātēm un imidža radīšanu, ir jāuzsver, ka bez valdes atbalsta šie pietiekami dārgie pasākumi nebūtu īstenojami. Kaut arī šodien es atrodos TZMO SA tirdzniecības un biznesa pusē, mana aizraušanās ir visi pasākumi, kas stāv aiz tirdzniecības, un man ir prieks, ka es spēju tos atbalstīt.

- Kādi ir jūsu profesionālie izaicinājumi nākotnē?

Izaicinājumi ir milzīgi, jo mana komanda, atrodoties līderpozīcijā, ir atbildīga par tirdzniecību Polijas tirgū. Mūsu mērķis ir noturēt šo pozīciju. Tas nozīmē nemitīgu ikdienas darbu, meklējot priekšrocības pār mūsu konkurentiem. Šādi mēs varam veicināt tirdzniecību. Turklāt man ir būtiski radīt komandā tādu atmosfēru, kas ļauj doties uz darbu ar prieku, izprast mērķus un darīt visu, lai tos sasniegtu. Izaicinājumi, kas sagaida mūsu uzņēmumu, nešaubīgi prasa teicamu komandas-darba kultūru un pārliecību, ka ikviena darbinieka pūliņi, ieguldījums un radošums spēlē nozīmīgu lomu uzņēmuma panākumu laukā.

karjera