cilvēki

sylwetki logo
Mes dodam vārdu saviem darbiniekiemKatarzyna, Matopat Tirdzniecības un Mārketinga departamenta direktore


- Kā izskatās jūsu profesionālā attīstība TZMO SA?

Absolvējis Nikolaja Kopernika Universitāti Toruņā, es sāku strādāt par speciālistu mārketinga daļā. Sākotnēji es biju atbildīgs par specializētu pārsēju piedāvājuma sagatavošanu hronisku brūču kopšanai; man kā ķīmiķim, kas specializējies polimēros, tas bija kas pilnīgi jauns un aizraujošs. Man nācās daudz apgūt, lai spētu pavēstīt klientiem – medicīnas personālam un pacientiem - par specializētajiem pārsējiem. Nostrādājot 6 gadus šajā amatā, es guvu pieredzi mārketinga projektos, klientu izglītošanā un TZMO SA imidža radīšanā medicīnas tirgū. Es ar prieku atminos laiku, kad piedalījos Polijas ilgtermiņa aprūpes standartu veidošanā un mūsu uzņēmuma vārdā varēju atbalstīt šo procesu. Kopš 2005.gada es esmu piesaistīts tirdzniecības lauciņam. Es 3 gadus vadīju tirgotāju komandu, kas piedāvāja medicīnas produkciju Polijas tirgū, kā arī biju atbildīgs par tirdzniecības stratēģijas izveidi. Pašreiz man kā Matopat Tirdzniecības un Mārketinga departamenta direktorei ir pakļauti 2 tirdzniecības departamenti: viens darbojas slimnīcu tirgū, otrs farmaceitiskajā tirdzniecībā, kā arī: operatīvā mārketinga departaments, publisko konkursu departaments, tirdzniecības administrācija un Eiropas Ilgtermiņa Aprūpes centrs. Komandu veido aptuveni 100 cilvēki.


- Kādas iespējas jums sniedz darbs TZMO SA?

Mana profesionālā karjera veidojusies, tieši pateicoties šim uzņēmumam. Es šodien tik daudz spēju, pateicoties smagajam darbam un iespējām darboties dažādās sfērās, ko man dāvājis TZMO SA. Ja jums ir iniciatīva un idejas, tad šajā uzņēmumā jūs varat runāt ar vadību un īstenot tās praksē. Kas attiecas uz manas jomas izglītības aktivitātēm un imidža radīšanu, ir jāuzsver, ka bez valdes atbalsta šie pietiekami dārgie pasākumi nebūtu īstenojami. Kaut arī šodien es atrodos TZMO SA tirdzniecības un biznesa pusē, mana aizraušanās ir visi pasākumi, kas stāv aiz tirdzniecības, un man ir prieks, ka es spēju tos atbalstīt.

- Kādi ir jūsu profesionālie izaicinājumi nākotnē?

Izaicinājumi ir milzīgi, jo mana komanda, atrodoties līderpozīcijā, ir atbildīga par tirdzniecību Polijas tirgū. Mūsu mērķis ir noturēt šo pozīciju. Tas nozīmē nemitīgu ikdienas darbu, meklējot priekšrocības pār mūsu konkurentiem. Šādi mēs varam veicināt tirdzniecību. Turklāt man ir būtiski radīt komandā tādu atmosfēru, kas ļauj doties uz darbu ar prieku, izprast mērķus un darīt visu, lai tos sasniegtu. Izaicinājumi, kas sagaida mūsu uzņēmumu, nešaubīgi prasa teicamu komandas-darba kultūru un pārliecību, ka ikviena darbinieka pūliņi, ieguldījums un radošums spēlē nozīmīgu lomu uzņēmuma panākumu laukā.

karjera