kultūra

film.jpg logo
Mēs spraigi iesaistamies dažādos kultūras pasākumos

tofifest.jpg

Zinātnes un Mākslas festivāls Toruņā – Šis festivāls sniedz ieguldījumu zinātnes un mākslas popularizēšanā Toruņā un visā reģionā. Četru dienu laikā iespējams uzzināt visai daudz par sasniegumiem vairākos desmitos zinātnes un mākslas sfēru. Šī ir iespēja uzzināt par vietām, kas mums ikdienā nav pieejamas – par zinātnieku laboratorijām, zinātnieku un mākslinieku meistardarbnīcām, kā arī sastapt dažādu uzņēmumu un institūciju pārstāvjus. Mēs ik gadu esam medicīnas patrons.


tfns.jpg

Starptautiskais filmu festivāls Tofifest – Jau daudzus gadus mēs esam galvenais sponsors vienam no lielākajiem un aizraujošākajiem vasaras kino notikumiem Polijā. Tofifest norisinās Toruņā un mediji to dēvē par ‘’sapņotāju festivālu’’. Tofifest popularizē domājošu, jauneklīgu, fantastisku kino no visas pasaules.


skyway.jpg

Gaismas Gaisa ceļa festivāls – mēs atbalstām regulāro Toruņas starptautisko gaismu festivālu. Tas ir unikāls festivāls, kas izgaismo Toruņu. Instalācijas un mākslinieciskās norises gatavo pazīstami mākslinieki no visas Eiropas!

par mums