sports

sport.jpg logo
Mūsu sociālo stratēģiju balsta veselīga, aktīva dzivesveida popularizēšana. Tādēļ viena no mūsu grupas atbalsta jomām ir sports. Mēs esam daudzu starptautisku un vietēju pasākumu partneri.

Mēs popularizējam aktīvu dzīvesveidu

TZMO grupas sociālo stratēģiju balsta veselīga, aktīva dzīvesveida popularizēšana. Tādēļ viena no mūsu grupas atbalsta jomām ir sports. Mēs esam daudzu starptautisku un vietēju pasākumu partneri.

Mēs atbalstām profesionālo tenisistu logo Bella Cupbella cup 3.jpeg

Mēs jau vairākus gadus esam galvenie organizatori un sponsori diviem starptautiskiem sieviešu tenisa turnīriem BELLA CUP.

Profesionālo tenisistu turnīrs Toruņā tiek organizēts kopš 1995.gada un ir viens no senākajiem un lielākajiem sieviešu profesionālā tenisa turnīriem Polijā. Tas ir viens no ITF WOMEN'S CIRCUIT turnīriem. 2005.gadā tam piešķīra Polijas Tenisa asociācijas balvu par ieguldījumu un pūliņiem Polijas tenisa attīstībā un popularizēšanā.

Women's Circuit turnīri paver ceļu uz tālākiem profesionāliem turnīriem un ļauj tenisistēm iegūt punktus WTA (Pasaules Tenisa asociācija).

Bella Cup amatieru turnīri norisinās Baltkrievijā, Kazahstānā, Armēnijā, Kirgizstānā, Uzbekistānā, Azerbaidžānā, kur teniss ir ļoti populārs sieviešu un meiteņu vidū.

Mēs atbalstām cilvēku ar invaliditāti dedzību un logo Seni Cupseni cup.png

Līdztekus daudzajām TZMO SA atbalstītajām sociālajām aktivitātēm īpašu uzmanību pelnījusi Starptautiskā Futbola līga invalīdiem SENI CUP. Šī iniciatīva vērsta ļaudīm ar garīgu invaliditāti no aprūpes namiem. Sports viņiem ir lieliska terapija, kas palīdz saglabāt fizisko formu, māca neatlaidību un komandas darbu.

Viens no līgas mērķiem ir invalīdu integrācija sabiedrībā. Mēs cenšamies parādīt, ka futbola laukumā mēs visi esam vienādi, jo mūs vienlīdz priecē panākumi un sarūgtina sakāve.

Līgas ietvaros Polijā un ārvalstīs notiek atlase, kurā komandas kvalificējas fināla turnīram, kas norisinās Toruņā.


Seni Cup skaitļos:

  • Viena no komandām nāk no Irkutskas. Viņiem līdz Toruņai mērojams visgarākais ceļš – tiem jāveic 8 000 km, lai nonāktu šeit.
  • Līdz šim vecākajam dalībniekam bijuši 87 gadi, bet jaunākajam – 12.
  • Kopumā mēs esam izsnieguši vairāk nekā 12 000 medaļu.

Mēs atbalstām pludmales volejbolu gotiskos apstākļos

Jūnijā uz divām nedēļām Toruņas gotiskās vecpilsētas centrā parādās divi volejbola smilšu korti. Tas tādēļ, lai šeit norisinātos atlases spēles Polijas pludmales volejbola meistarsacīkstēm sievietēm un vīriešiem – GOTISKĀ PLUDMALE. Turnīrā piedalās Polijas labākie volejbolisti. Mačus pavada dažādi pasākumi. Pārtraukumu laikā līdzjutēji var iesaistīties sporta treniņos un fitnesa nodarbībās. Pasākuma ģenerālsponsori ir zīmoli: Bella un Eva Sun.

Mēs popularizējam jogu svaigā gaisā

Mēs esam sponsori projektam ‘’Joga parkā’’, kas popularizē veselīgu un aktīvu dzīvesveidu. Projekts ilgst katru gadu no jūlija līdz augustam. Katru svētdienu daudzās Polijas pilsētās ikviens var izbaudīt bezmaksas jogas nodarbību svaigā gaisā. Turklāt mēs pasniedzam veselīga dzīvesveida lekcijas. Vienu no tām Toruņā vadīja bijušais Indijas vēstnieks Polijā - Chandra Mohan Bhandari kungs – grāmatas "Yoga Sakti. Gara, ķermeņa un prāta līdzsvars".

Mēs atbalstām fitnesa sanāksmes

Mēs sponsorējam St. Nicholas Fitnesa sanāksmi. Šis unikālais pasākums piesaista simtiem instruktoru un fitnesa entuziastu. Ik gadus viņi dodas uz Toruņu un kopā ar šīs jomas vadošajiem ekspertiem neskaitāmas stundas piedalās to nodarbībās. Šī ir iespēja apmainīties ar pieredzi, apgūt jaunu tehniku un vingrojumu programmas, bet galvenokārt izbaudīt savu brīvo laiku.

par mums