Ce site web utilise des cookies

Mēs izmantojam datus jeb sīkdatnes jūsu tīmekļa pārlūkprogrammā, lai personalizētu mūsu tīmekļa vietni un padarītu tās lietošanu ērtāku, un analizējam tīmekļa vietnes darbību, kas palīdz uzlabot mūsu mārketinga un pārdošanas darbības un rādīt personalizētas reklāmas, pamatojoties uz jūsu interesēm (tostarp jūsu darbības mūsu un arī citās tīmekļa vietnēs) un jūsu atrašanās vietu. Tālāk jūs varat mainīt pārlūkprogrammas iestatījumus, lai atteiktos no dažām vai visām sīkdatnēm.

1. Pakalpojuma sniedzējs automātiski ievāc tikai sīkdatnēs iekļauto informāciju.

2. Sīkdatņu faili (tā sauktās sīkdatnes) ir informācijas tehnoloģiju dati, galvenokārt teksta faili, kas tiek saglabāti pakalpojuma lietotāja gala ierīcē un ir paredzēti pakalpojuma lietošanai. Sīkdatnes parasti satur tās tīmekļa vietnes nosaukumu, no kuras tās nāk, uzglabāšanas laiku gala ierīcē un unikālu numuru.

3. Uzņēmums, kas ievieto sīkdatnes Pakalpojuma lietotāja gala ierīcē un iegūst tām piekļuvi, ir pakalpojuma sniedzējs “TZMO SA” ar juridisko adresi Żółkiewskiego 20/16 87-100 Toruń.

4. Sīkdatnes tiek izmantotas šādiem mērķiem:

a) pakalpojumu satura pielāgošanai lietotāja vēlmēm un tīmekļa vietņu izmantošanas uzlabošanai. Tieši šie faili ļauj atpazīt pakalpojuma lietotāja ierīci un atbilstoši parādīt tīmekļa vietni, pielāgojot to individuālām vajadzībām;

b) statistikas datu ievākšanai, kas palīdz izprast, kā pakalpojumu lietotāji izmanto konkrētas tīmekļa vietnes, dodot iespēju uzlabot šo tīmekļa vietņu struktūru un saturu;

5. Pakalpojuma sniegšanai tiek izmantotas divu veidu sīkdatnes: sesijas sīkdatnes un pastāvīgās sīkdatnes. Sesijas sīkdatnes ir īslaicīgi glabājami faili, kas tiek uzglabāti lietotāja gala ierīcē līdz izrakstīšanās brīdim, tīmekļa vietnes atstāšanai vai programmatūras (pārlūkprogrammas) izslēgšanai. Pastāvīgās sīkdatnes tiek glabātas lietotāja gala ierīcē sīkdatņu failu parametros norādīto laiku vai līdz brīdim, kad lietotājs tos dzēš.

6. Pakalpojuma sniegšanas brīdī tiek izmantotas šādas sīkdatnes:

Vārds Domēns Veids Ilgums
_fbp .tzmo.lv/lv_LV Advertisement 3 months
smvr .tzmo.lv/lv_LV Analytics 10 years
smuuid .tzmo.lv/lv_LV Analytics 10 years
_ga .tzmo.lv/lv_LV Analytics 2 years
_gid .tzmo.lv/lv_LV Analytics 1 day
_gat_gtag_UA_17582194_1 .tzmo.lv/lv_LV Analytics 1 minute
_gat_UA-17582194-1 .tzmo.lv/lv_LV Analytics 1 minute
_smvs .tzmo.lv/lv_LV Analytics 1 day
_hjFirstSeen .tzmo.lv/lv_LV Analytics 30 minutes
_hjIncludedInSessionSample tzmo.lv/lv_LV Analytics 2 minutes
_hjAbsoluteSessionInProgress .tzmo.lv/lv_LV Analytics 30 minutes
symfony tzmo.lv/lv_LV Other 2 hours
_hjSessionUser_2724099 .tzmo.lv/lv_LV Analytics 1 year
_hjSession_2724099 .tzmo.lv/lv_LV Analytics 30 minutes

7. Vairumā gadījumu tīmekļa vietņu pārlūkošanai izmantotās programmatūras (pārlūkprogrammas) noklusējuma iestatījumi ļauj saglabāt sīkdatnes lietotāja gala ierīcē. Pakalpojuma lietotājs jebkurā laikā var mainīt savus sīkdatņu iestatījumus. Šos iestatījumus ir iespējams īpaši mainīt, bloķējot automātisku sīkdatņu apstrādi tīmekļa pārlūkprogrammas iestatījumos vai pieprasot informēt par katru sīkdatņu ievietošanu pakalpojuma lietotāja ierīcē. Sīkāka informācija par sīkdatņu pārvaldības iespējām un metodēm ir pieejama programmatūras (pārlūkprogrammas) iestatījumos.

8. Pakalpojuma sniedzējs informē, ka sīkdatņu lietošanas ierobežošana var ietekmēt dažas no pakalpojuma tīmekļa vietnēs pieejamajām funkcijām. Avots: http://wszystkoociasteczkach.pl/"

Apstiprināt izvēlēto Pieņemt visu

sports

sport.jpg logo
Mūsu sociālo stratēģiju balsta veselīga, aktīva dzivesveida popularizēšana. Tādēļ viena no mūsu grupas atbalsta jomām ir sports. Mēs esam daudzu starptautisku un vietēju pasākumu partneri.

Mēs popularizējam aktīvu dzīvesveidu

TZMO grupas sociālo stratēģiju balsta veselīga, aktīva dzīvesveida popularizēšana. Tādēļ viena no mūsu grupas atbalsta jomām ir sports. Mēs esam daudzu starptautisku un vietēju pasākumu partneri.

Mēs atbalstām profesionālo tenisistu logo Bella Cupbella cup 3.jpeg

Mēs jau vairākus gadus esam galvenie organizatori un sponsori diviem starptautiskiem sieviešu tenisa turnīriem BELLA CUP.

Profesionālo tenisistu turnīrs Toruņā tiek organizēts kopš 1995.gada un ir viens no senākajiem un lielākajiem sieviešu profesionālā tenisa turnīriem Polijā. Tas ir viens no ITF WOMEN'S CIRCUIT turnīriem. 2005.gadā tam piešķīra Polijas Tenisa asociācijas balvu par ieguldījumu un pūliņiem Polijas tenisa attīstībā un popularizēšanā.

Women's Circuit turnīri paver ceļu uz tālākiem profesionāliem turnīriem un ļauj tenisistēm iegūt punktus WTA (Pasaules Tenisa asociācija).

Bella Cup amatieru turnīri norisinās Baltkrievijā, Kazahstānā, Armēnijā, Kirgizstānā, Uzbekistānā, Azerbaidžānā, kur teniss ir ļoti populārs sieviešu un meiteņu vidū.

Mēs atbalstām cilvēku ar invaliditāti dedzību un logo Seni Cupseni cup.png

Līdztekus daudzajām TZMO SA atbalstītajām sociālajām aktivitātēm īpašu uzmanību pelnījusi Starptautiskā Futbola līga invalīdiem SENI CUP. Šī iniciatīva vērsta ļaudīm ar garīgu invaliditāti no aprūpes namiem. Sports viņiem ir lieliska terapija, kas palīdz saglabāt fizisko formu, māca neatlaidību un komandas darbu.

Viens no līgas mērķiem ir invalīdu integrācija sabiedrībā. Mēs cenšamies parādīt, ka futbola laukumā mēs visi esam vienādi, jo mūs vienlīdz priecē panākumi un sarūgtina sakāve.

Līgas ietvaros Polijā un ārvalstīs notiek atlase, kurā komandas kvalificējas fināla turnīram, kas norisinās Toruņā.


Seni Cup skaitļos:

  • Viena no komandām nāk no Irkutskas. Viņiem līdz Toruņai mērojams visgarākais ceļš – tiem jāveic 8 000 km, lai nonāktu šeit.
  • Līdz šim vecākajam dalībniekam bijuši 87 gadi, bet jaunākajam – 12.
  • Kopumā mēs esam izsnieguši vairāk nekā 12 000 medaļu.

Mēs atbalstām pludmales volejbolu gotiskos apstākļos

Jūnijā uz divām nedēļām Toruņas gotiskās vecpilsētas centrā parādās divi volejbola smilšu korti. Tas tādēļ, lai šeit norisinātos atlases spēles Polijas pludmales volejbola meistarsacīkstēm sievietēm un vīriešiem – GOTISKĀ PLUDMALE. Turnīrā piedalās Polijas labākie volejbolisti. Mačus pavada dažādi pasākumi. Pārtraukumu laikā līdzjutēji var iesaistīties sporta treniņos un fitnesa nodarbībās. Pasākuma ģenerālsponsori ir zīmoli: Bella un Eva Sun.

Mēs popularizējam jogu svaigā gaisā

Mēs esam sponsori projektam ‘’Joga parkā’’, kas popularizē veselīgu un aktīvu dzīvesveidu. Projekts ilgst katru gadu no jūlija līdz augustam. Katru svētdienu daudzās Polijas pilsētās ikviens var izbaudīt bezmaksas jogas nodarbību svaigā gaisā. Turklāt mēs pasniedzam veselīga dzīvesveida lekcijas. Vienu no tām Toruņā vadīja bijušais Indijas vēstnieks Polijā - Chandra Mohan Bhandari kungs – grāmatas "Yoga Sakti. Gara, ķermeņa un prāta līdzsvars".

Mēs atbalstām fitnesa sanāksmes

Mēs sponsorējam St. Nicholas Fitnesa sanāksmi. Šis unikālais pasākums piesaista simtiem instruktoru un fitnesa entuziastu. Ik gadus viņi dodas uz Toruņu un kopā ar šīs jomas vadošajiem ekspertiem neskaitāmas stundas piedalās to nodarbībās. Šī ir iespēja apmainīties ar pieredzi, apgūt jaunu tehniku un vingrojumu programmas, bet galvenokārt izbaudīt savu brīvo laiku.

par mums