Bella
brandViewProd

Bella

"Harmonijā ar dabu, harmonijā ar sevi! "

Higiēnas preces sievietēm un meitenēm, kas vēlas būt harmonijā ar sevi un harmonijā ar dabu. Bella ir vadošais sieviešu higiēnas preču zīmols Austrumeiropā.

Zīmols Bella piedāvā plašu preču klāstu: higiēniskās paketes, ikdienas ieliktnīšus, tamponus un intīmās higiēnas kopšanas līdzekļus. Bella joprojām attīstās un jau daudzus gadus iemieso sevī pašapziņu, komfortu un drošību. Gadu gaidā tā mainās, gluži tāpat kā sievietes - to gaume, vajadzības un dzīvesveids. Bellas zīmola panākumu pamats, pirmkārt, ir tiekšanās pēc augstākās kvalitātes produktiem, atvērtība mūsdienu tehnoloģijām un vēlme radīt fleksiblu piedāvājumu.

Ienāc produktu mājas lapā un uzzini vairāk: www.manabella.lv

zīmola vēsture

historia-60te.jpg
1976
Bella Donna
Sākas sieviešu higiēnsko produktu, higiēnisko pakešu Donna ražošana. Kopš tā laika produktu kvalitāte nemitīgi uzlabota un zīmola nosaukums nomainīts no Donna uz Bella Donna, kas itāļu valodā nozīmē ''skaista sieviete''.
bella_1983.jpg
1983
Bella zīmols
Tiek izlaisti zīmola Bella higiēniskie produkti.
bella_1989.jpg
1989
Panty Classic
TZMO kā pirmais Polijas ražotājs uzsāk celulozes ikdienas ieliktnīšu ražošanu, kas 1990tajos pazīstami kā E-Day, bet nu zināmi ar nosaukumu Panty Classic.
bella_1994.jpg
1994
Bella Nova
Bella Nova - pirmās higiēniskās paketes ar spārniņiem. TZMO ir pirmais ražotājs Polijā, kas ražo higiēniskās paketes ar spārniņiem!
bella_1995.jpg
1995
Bella Perfecta
Bella Perfecta - pirmās īpaši plānās higiēniskās paketes, kas ražotas Polijā. Paketes biezums tiek samazināts līdz 2mm, lai nodrošinātu lielāku komfortu.
bella_1996.jpg
1996
Bella Intima
TZMO uzsāk īpaši plānu ikdienas ieliktnīšu Bella Intima ražošanu. Pēc gadiem ilga uzlabošanas procesa Bella Intima nu ir tirgū vienīgais ikdienas ieliktnītis, kura virsmu sedz 100% kokvilna.
bella_2001.jpg
2001
Tamponi
TZMO pirmoreiz piedāvā tamponus. Gadu vēlāk iznāk tamponi ar aplikatoru.
bella_2004.jpg
2004
Inovāciju gads
Inovāciju gads - visos higiēniskajos produktos ārējo virskārtu nomaina elpojošs slānis. Līdz pat šai dienai visi mūsu produkti ir gaisu caurlaidīgi, t.i., tie novada gaisa plūsmu līdz ādai, tādejādi nodrošinot papildus komfortu.
bella_2007.jpg
2007
Bella Perfecta Rose
Tiek izlaistas pirmās aromātiskās īpaši plānās higiēniskās paketes - Bella Perfecta Rose un Bella Perfecta Violet.
bella_2009.jpg
2009
Bella for Teens
Bella for Teens ir pirmā higiēnas produktu līnija Polijā, kas domāta īpaši pusaudžiem. Biksīšu ieliktnīši, tamponi un higiēniskās paketes pieejami dažādās krāsās un ar dažādiem aromātiem.
2013
produkti, kas bagātināti ar sievietes veselībai draudzīgiem augiem
Unikāla sieviešu higiēnas preču sērija, kas bagātināta ar sievietes veselībai draudzīgiem augiem: liepziediem, verbēnu un ceļteku. Destilācijas procesā ieliktnīši un higiēniskās paketes ir piesūcinātas ar ārstnieciskajiem augiem, tādā veidā nodrošinot vēl nebijušas rūpes par sievietes intīmo veselību.
bella2016.png
2016
Bella Ideale
Augstākās kvalitātes sieviešu higiēnas produktu līnija Bella Ideale sievietēm, kas novērtē īpašu kvalitāti. Līnijā ietilpst higiēniskās paketes ar inovatīvo StayDrai™ sistēmu un īpaši maigi biksīšu ieliktnīšu ar StaySofti™ sistēmu.

mūsu piedāvājums

  • Bella - standarta higiēniskās paketes
  • Bella Perfecta - īpaši plānas higiēniskās paketes
  • Bella for Teens - higiēniskās paketes, ikdienas ieliktnīši un tamponi pusaudzēm
  • Bella Panty - ikdienas ieliktnīši
  • Bella Tampo - tamponi
  • Bella Control - inkontinences produkti sievietēm

uz zīmolu lapu

aplūkot zīmolu pieejamību

zasieg.jpg

Mūsu produkti tiek pārdoti vairāk nekā 60 tirgos: Eiropas Savienībā, Centrālajā un Austrumeiropā, Āfrikā un Tālajos Austrumos.