Ce site web utilise des cookies

Mēs izmantojam datus jeb sīkdatnes jūsu tīmekļa pārlūkprogrammā, lai personalizētu mūsu tīmekļa vietni un padarītu tās lietošanu ērtāku, un analizējam tīmekļa vietnes darbību, kas palīdz uzlabot mūsu mārketinga un pārdošanas darbības un rādīt personalizētas reklāmas, pamatojoties uz jūsu interesēm (tostarp jūsu darbības mūsu un arī citās tīmekļa vietnēs) un jūsu atrašanās vietu. Tālāk jūs varat mainīt pārlūkprogrammas iestatījumus, lai atteiktos no dažām vai visām sīkdatnēm.

1. Pakalpojuma sniedzējs automātiski ievāc tikai sīkdatnēs iekļauto informāciju.

2. Sīkdatņu faili (tā sauktās sīkdatnes) ir informācijas tehnoloģiju dati, galvenokārt teksta faili, kas tiek saglabāti pakalpojuma lietotāja gala ierīcē un ir paredzēti pakalpojuma lietošanai. Sīkdatnes parasti satur tās tīmekļa vietnes nosaukumu, no kuras tās nāk, uzglabāšanas laiku gala ierīcē un unikālu numuru.

3. Uzņēmums, kas ievieto sīkdatnes Pakalpojuma lietotāja gala ierīcē un iegūst tām piekļuvi, ir pakalpojuma sniedzējs “TZMO SA” ar juridisko adresi Żółkiewskiego 20/16 87-100 Toruń.

4. Sīkdatnes tiek izmantotas šādiem mērķiem:

a) pakalpojumu satura pielāgošanai lietotāja vēlmēm un tīmekļa vietņu izmantošanas uzlabošanai. Tieši šie faili ļauj atpazīt pakalpojuma lietotāja ierīci un atbilstoši parādīt tīmekļa vietni, pielāgojot to individuālām vajadzībām;

b) statistikas datu ievākšanai, kas palīdz izprast, kā pakalpojumu lietotāji izmanto konkrētas tīmekļa vietnes, dodot iespēju uzlabot šo tīmekļa vietņu struktūru un saturu;

5. Pakalpojuma sniegšanai tiek izmantotas divu veidu sīkdatnes: sesijas sīkdatnes un pastāvīgās sīkdatnes. Sesijas sīkdatnes ir īslaicīgi glabājami faili, kas tiek uzglabāti lietotāja gala ierīcē līdz izrakstīšanās brīdim, tīmekļa vietnes atstāšanai vai programmatūras (pārlūkprogrammas) izslēgšanai. Pastāvīgās sīkdatnes tiek glabātas lietotāja gala ierīcē sīkdatņu failu parametros norādīto laiku vai līdz brīdim, kad lietotājs tos dzēš.

6. Pakalpojuma sniegšanas brīdī tiek izmantotas šādas sīkdatnes:

Vārds Domēns Veids Ilgums
_fbp .tzmo.lv/lv_LV Advertisement 3 months
smvr .tzmo.lv/lv_LV Analytics 10 years
smuuid .tzmo.lv/lv_LV Analytics 10 years
_ga .tzmo.lv/lv_LV Analytics 2 years
_gid .tzmo.lv/lv_LV Analytics 1 day
_gat_gtag_UA_17582194_1 .tzmo.lv/lv_LV Analytics 1 minute
_gat_UA-17582194-1 .tzmo.lv/lv_LV Analytics 1 minute
_smvs .tzmo.lv/lv_LV Analytics 1 day
_hjFirstSeen .tzmo.lv/lv_LV Analytics 30 minutes
_hjIncludedInSessionSample tzmo.lv/lv_LV Analytics 2 minutes
_hjAbsoluteSessionInProgress .tzmo.lv/lv_LV Analytics 30 minutes
symfony tzmo.lv/lv_LV Other 2 hours
_hjSessionUser_2724099 .tzmo.lv/lv_LV Analytics 1 year
_hjSession_2724099 .tzmo.lv/lv_LV Analytics 30 minutes

7. Vairumā gadījumu tīmekļa vietņu pārlūkošanai izmantotās programmatūras (pārlūkprogrammas) noklusējuma iestatījumi ļauj saglabāt sīkdatnes lietotāja gala ierīcē. Pakalpojuma lietotājs jebkurā laikā var mainīt savus sīkdatņu iestatījumus. Šos iestatījumus ir iespējams īpaši mainīt, bloķējot automātisku sīkdatņu apstrādi tīmekļa pārlūkprogrammas iestatījumos vai pieprasot informēt par katru sīkdatņu ievietošanu pakalpojuma lietotāja ierīcē. Sīkāka informācija par sīkdatņu pārvaldības iespējām un metodēm ir pieejama programmatūras (pārlūkprogrammas) iestatījumos.

8. Pakalpojuma sniedzējs informē, ka sīkdatņu lietošanas ierobežošana var ietekmēt dažas no pakalpojuma tīmekļa vietnēs pieejamajām funkcijām. Avots: http://wszystkoociasteczkach.pl/"

Apstiprināt izvēlēto Pieņemt visu
Bella
brandViewProd

Bella

"Harmonijā ar dabu, harmonijā ar sevi! "

Higiēnas preces sievietēm un meitenēm, kas vēlas būt harmonijā ar sevi un harmonijā ar dabu. Bella ir vadošais sieviešu higiēnas preču zīmols Austrumeiropā.

Zīmols Bella piedāvā plašu preču klāstu: higiēniskās paketes, ikdienas ieliktnīšus, tamponus un intīmās higiēnas kopšanas līdzekļus. Bella joprojām attīstās un jau daudzus gadus iemieso sevī pašapziņu, komfortu un drošību. Gadu gaidā tā mainās, gluži tāpat kā sievietes - to gaume, vajadzības un dzīvesveids. Bellas zīmola panākumu pamats, pirmkārt, ir tiekšanās pēc augstākās kvalitātes produktiem, atvērtība mūsdienu tehnoloģijām un vēlme radīt fleksiblu piedāvājumu.

Ienāc produktu mājas lapā un uzzini vairāk: www.manabella.lv

zīmola vēsture

historia-60te.jpg
1976
Bella Donna
Sākas sieviešu higiēnsko produktu, higiēnisko pakešu Donna ražošana. Kopš tā laika produktu kvalitāte nemitīgi uzlabota un zīmola nosaukums nomainīts no Donna uz Bella Donna, kas itāļu valodā nozīmē ''skaista sieviete''.
bella_1983.jpg
1983
Bella zīmols
Tiek izlaisti zīmola Bella higiēniskie produkti.
bella_1989.jpg
1989
Panty Classic
TZMO kā pirmais Polijas ražotājs uzsāk celulozes ikdienas ieliktnīšu ražošanu, kas 1990tajos pazīstami kā E-Day, bet nu zināmi ar nosaukumu Panty Classic.
bella_1994.jpg
1994
Bella Nova
Bella Nova - pirmās higiēniskās paketes ar spārniņiem. TZMO ir pirmais ražotājs Polijā, kas ražo higiēniskās paketes ar spārniņiem!
bella_1995.jpg
1995
Bella Perfecta
Bella Perfecta - pirmās īpaši plānās higiēniskās paketes, kas ražotas Polijā. Paketes biezums tiek samazināts līdz 2mm, lai nodrošinātu lielāku komfortu.
bella_1996.jpg
1996
Bella Intima
TZMO uzsāk īpaši plānu ikdienas ieliktnīšu Bella Intima ražošanu. Pēc gadiem ilga uzlabošanas procesa Bella Intima nu ir tirgū vienīgais ikdienas ieliktnītis, kura virsmu sedz 100% kokvilna.
bella_2001.jpg
2001
Tamponi
TZMO pirmoreiz piedāvā tamponus. Gadu vēlāk iznāk tamponi ar aplikatoru.
bella_2004.jpg
2004
Inovāciju gads
Inovāciju gads - visos higiēniskajos produktos ārējo virskārtu nomaina elpojošs slānis. Līdz pat šai dienai visi mūsu produkti ir gaisu caurlaidīgi, t.i., tie novada gaisa plūsmu līdz ādai, tādejādi nodrošinot papildus komfortu.
bella_2007.jpg
2007
Bella Perfecta Rose
Tiek izlaistas pirmās aromātiskās īpaši plānās higiēniskās paketes - Bella Perfecta Rose un Bella Perfecta Violet.
bella_2009.jpg
2009
Bella for Teens
Bella for Teens ir pirmā higiēnas produktu līnija Polijā, kas domāta īpaši pusaudžiem. Biksīšu ieliktnīši, tamponi un higiēniskās paketes pieejami dažādās krāsās un ar dažādiem aromātiem.
2013
produkti, kas bagātināti ar sievietes veselībai draudzīgiem augiem
Unikāla sieviešu higiēnas preču sērija, kas bagātināta ar sievietes veselībai draudzīgiem augiem: liepziediem, verbēnu un ceļteku. Destilācijas procesā ieliktnīši un higiēniskās paketes ir piesūcinātas ar ārstnieciskajiem augiem, tādā veidā nodrošinot vēl nebijušas rūpes par sievietes intīmo veselību.
bella2016.png
2016
Bella Ideale
Augstākās kvalitātes sieviešu higiēnas produktu līnija Bella Ideale sievietēm, kas novērtē īpašu kvalitāti. Līnijā ietilpst higiēniskās paketes ar inovatīvo StayDrai™ sistēmu un īpaši maigi biksīšu ieliktnīšu ar StaySofti™ sistēmu.

mūsu piedāvājums

  • Bella - standarta higiēniskās paketes
  • Bella Perfecta - īpaši plānas higiēniskās paketes
  • Bella for Teens - higiēniskās paketes, ikdienas ieliktnīši un tamponi pusaudzēm
  • Bella Panty - ikdienas ieliktnīši
  • Bella Tampo - tamponi
  • Bella Control - inkontinences produkti sievietēm

uz zīmolu lapu

aplūkot zīmolu pieejamību

zasieg.jpg

Mūsu produkti tiek pārdoti vairāk nekā 60 tirgos: Eiropas Savienībā, Centrālajā un Austrumeiropā, Āfrikā un Tālajos Austrumos.