Eiropas Ilgtermiņa aprūpes centrs

Eiropas Ilgtermiņa aprūpes centrs

"domājot par cilvēkiem "

Augstākās izglītības iestāde medicīniskās aprūpes speciālistiem

Mēs apmācām topošos medicīnas aprūpes speciālistus Toruņā, Bidgoščā, Varšavā, Maskavā un Novosibirskā. Bez profesionālām zināšanām mūsu kvalificētais mācībspēks tiecas iedvest studentos vēlmi pastāvīgi attīstīt savas prasmes un palīdz viņiem kļūt par Eiropas līmeņa speciālistiem. Lai to nodrošinātu, piedāvājam studentiem iespēju apgūt svešvalodas, kas ļaus viņiem iegūt profesionālu pieredzi ārvalstīs.

zīmola vēsture

ecod_1998.jpg
1998
Pirmā konference
Pirmā Starptautiskā ilgtermiņa aprūpes konference – mūsdienās lielākais šāda veida izglītojošais pasākums Polijā, kas veltīts ilgtermiņa aprūpei.
ecod_2000.jpg
2000
Medicīniskās informācijas centrs
Nodibināts Medicīniskās informācijas centrs, kas īsteno vairākas izglītojošas iniciatīvas gan medicīnas, gan aprūpes personālam, kā arī integrētas iniciatīvas invalīdiem.
ecod_2006.jpg
2006
Seni Cup
Seni Cup ir starptautisks mini futbola turnīrs cilvēkiem ar īpašām vajadzībām.
ecod_2006.jpg
2006
Eiropas Ilgtermiņa aprūpes centra izveidošana
Reaģējot uz ārkārtīgi lielo pieprasījumu pēc medicīniskās aprūpes speciālistu izglītošanas, esam izveidojuši Eiropas Ilgtermiņa aprūpes centru. Mūsu mērķis ir izglītot personālu jaunā profesionālajā novirzienā – medicīnā.
DSC01869 na www.JPG
2008
Augstākās izglītības iestādes atvēršana medicīniskās aprūpes speciālistiem.
Toruņā
sala w Byd.JPG
2012
Augstākās izglītības iestādes atvēršana medicīniskās aprūpes speciālistiem.
Bidgoščā
ecod_2006.jpg
2016
We already have nearly 350 graduates!
Mums ļoti interesē viņu liktenis. Gandrīz visi no viņiem ir atraduši darbu medicīnas jomā Polijā vai ārzemēs. Daudzi no viņiem turpina mācīties augstākās medicīniskās izglītības iestādēs.

uz zīmolu lapu

aplūkot zīmolu pieejamību

zasieg.jpg

Mūsu produkti tiek pārdoti vairāk nekā 60 tirgos: Eiropas Savienībā, Centrālajā un Austrumeiropā, Āfrikā un Tālajos Austrumos.