Ce site web utilise des cookies

Mēs izmantojam datus jeb sīkdatnes jūsu tīmekļa pārlūkprogrammā, lai personalizētu mūsu tīmekļa vietni un padarītu tās lietošanu ērtāku, un analizējam tīmekļa vietnes darbību, kas palīdz uzlabot mūsu mārketinga un pārdošanas darbības un rādīt personalizētas reklāmas, pamatojoties uz jūsu interesēm (tostarp jūsu darbības mūsu un arī citās tīmekļa vietnēs) un jūsu atrašanās vietu. Tālāk jūs varat mainīt pārlūkprogrammas iestatījumus, lai atteiktos no dažām vai visām sīkdatnēm.

1. Pakalpojuma sniedzējs automātiski ievāc tikai sīkdatnēs iekļauto informāciju.

2. Sīkdatņu faili (tā sauktās sīkdatnes) ir informācijas tehnoloģiju dati, galvenokārt teksta faili, kas tiek saglabāti pakalpojuma lietotāja gala ierīcē un ir paredzēti pakalpojuma lietošanai. Sīkdatnes parasti satur tās tīmekļa vietnes nosaukumu, no kuras tās nāk, uzglabāšanas laiku gala ierīcē un unikālu numuru.

3. Uzņēmums, kas ievieto sīkdatnes Pakalpojuma lietotāja gala ierīcē un iegūst tām piekļuvi, ir pakalpojuma sniedzējs “TZMO SA” ar juridisko adresi Żółkiewskiego 20/16 87-100 Toruń.

4. Sīkdatnes tiek izmantotas šādiem mērķiem:

a) pakalpojumu satura pielāgošanai lietotāja vēlmēm un tīmekļa vietņu izmantošanas uzlabošanai. Tieši šie faili ļauj atpazīt pakalpojuma lietotāja ierīci un atbilstoši parādīt tīmekļa vietni, pielāgojot to individuālām vajadzībām;

b) statistikas datu ievākšanai, kas palīdz izprast, kā pakalpojumu lietotāji izmanto konkrētas tīmekļa vietnes, dodot iespēju uzlabot šo tīmekļa vietņu struktūru un saturu;

5. Pakalpojuma sniegšanai tiek izmantotas divu veidu sīkdatnes: sesijas sīkdatnes un pastāvīgās sīkdatnes. Sesijas sīkdatnes ir īslaicīgi glabājami faili, kas tiek uzglabāti lietotāja gala ierīcē līdz izrakstīšanās brīdim, tīmekļa vietnes atstāšanai vai programmatūras (pārlūkprogrammas) izslēgšanai. Pastāvīgās sīkdatnes tiek glabātas lietotāja gala ierīcē sīkdatņu failu parametros norādīto laiku vai līdz brīdim, kad lietotājs tos dzēš.

6. Pakalpojuma sniegšanas brīdī tiek izmantotas šādas sīkdatnes:

Vārds Domēns Veids Ilgums
_fbp .tzmo.lv/lv_LV Advertisement 3 months
smvr .tzmo.lv/lv_LV Analytics 10 years
smuuid .tzmo.lv/lv_LV Analytics 10 years
_ga .tzmo.lv/lv_LV Analytics 2 years
_gid .tzmo.lv/lv_LV Analytics 1 day
_gat_gtag_UA_17582194_1 .tzmo.lv/lv_LV Analytics 1 minute
_gat_UA-17582194-1 .tzmo.lv/lv_LV Analytics 1 minute
_smvs .tzmo.lv/lv_LV Analytics 1 day
_hjFirstSeen .tzmo.lv/lv_LV Analytics 30 minutes
_hjIncludedInSessionSample tzmo.lv/lv_LV Analytics 2 minutes
_hjAbsoluteSessionInProgress .tzmo.lv/lv_LV Analytics 30 minutes
symfony tzmo.lv/lv_LV Other 2 hours
_hjSessionUser_2724099 .tzmo.lv/lv_LV Analytics 1 year
_hjSession_2724099 .tzmo.lv/lv_LV Analytics 30 minutes

7. Vairumā gadījumu tīmekļa vietņu pārlūkošanai izmantotās programmatūras (pārlūkprogrammas) noklusējuma iestatījumi ļauj saglabāt sīkdatnes lietotāja gala ierīcē. Pakalpojuma lietotājs jebkurā laikā var mainīt savus sīkdatņu iestatījumus. Šos iestatījumus ir iespējams īpaši mainīt, bloķējot automātisku sīkdatņu apstrādi tīmekļa pārlūkprogrammas iestatījumos vai pieprasot informēt par katru sīkdatņu ievietošanu pakalpojuma lietotāja ierīcē. Sīkāka informācija par sīkdatņu pārvaldības iespējām un metodēm ir pieejama programmatūras (pārlūkprogrammas) iestatījumos.

8. Pakalpojuma sniedzējs informē, ka sīkdatņu lietošanas ierobežošana var ietekmēt dažas no pakalpojuma tīmekļa vietnēs pieejamajām funkcijām. Avots: http://wszystkoociasteczkach.pl/"

Apstiprināt izvēlēto Pieņemt visu
Eva Natura
brandViewProd
zelegzotyczny_eva.jpg
eva_3.jpg
eva_therapy.jpg

Eva Natura

"tuvāk dabai"

Kosmētika sievietēm - vispusīgām rūpēm par seju, ķermeni un matiem

Eva Natura ir dabas iedvesmots kosmētikas zīmols. Tas tika radīts, lai īstenotu sieviešu vēlmi pēc dabiskas sejas, ķermeņa un matu kopšanas. Zīmola pirmsākumi rodami 90to gadu vidū, kad apgrozībā tika izlaisti EVA NATURA LEN un BURSZTYN. Novatoriskais sastāvs un atraktīvais dizains padarīja šos produktus īpaši populārus klientu vidū. Šī kosmētika ieguvusi apbalvojumus daudzos konkursos un izstādēs.

zīmola vēsture

pollena_1914.JPG
1919
Hugo Güttel
Divi privātuzņēmēji no Lodzas, Hugo Güttel un Józef Wójtowicz uzbūvē Lodzā ziepju un kosmētikas rūpnīcu “Hugo Güttel”.
pollena_1929.JPG
1929
Pixin
Rūpnīca nomaina nosaukumu uz Ziepju un kosmētikas rūpnīca Hugo Güttel PIXIN. Šī zīmola ietvaros tiek radīti vairāki populāri produkti, tai skaitā pūderi, šampūni un nagu lakas.
pollena_1939-1945.jpg
1939
Produkcijas attīstība
1939-1945 okupācija veicina prokcijas attīstību, jo sevišķi ziepju un mazgājamā pulvera.
pollena_1971.jpg
1971
Pollena Eva
Pirmoreiz tiek izmantots nosaukums Pollena Eva
pollena_1996.jpg
1996
Eva Natura Amber un Flax
1996.g. politisko pārmaiņu process iezīmē uzņēmumā virkni zīmīgu notikumu, kas sekmē dinamisku attīstību un piedāvājuma paplašināšanos. Deviņdesmito gadu vidū tiek izlaistas divas jaunas sērijas: EVA NATURA AMBER ar dzintara biokompleksu un EVA NATURA FLAX ar linu biokompleksu.
pollena_1996-2002.jpg
1996
Apbalvojumi
1996. - 2002. g. pircēju atzinību iemanto EVA NATURA FLAX un AMBER sēriju inovatīvās formulas un atraktīvais iepakojuma dizains. Līnijas tiek apbalvotas vairākos konkursos, gadatirgos un starptautiskās izstādēs, tās iegūst zelta medaļu Starptautiskajā izgudrojumu un inovāciju izstādē Eureka Briselē, kā arī divreiz saņem apbalvojumu ''Teraz Polska''.
certyfiikat.jpg
1996
ISO 9001 sertifikāts
1996. gadā uzņēmums saņem ISO 9001 sertifikātu, kas apliecina tā atbilstību starptautiskiem kvalitātes standartiem.
pollena_2006.jpg
2006
Eva Natura Polish Herbs
Turpinās EVA NATURA POLISH HERBS šampūna formulas uzlabojumi. Tiek izlaisti 4 jauni šampūni sērijā EVA NATURA INTENSIVE CARE: FLAX, AMBER, CERAMIDES R un TRIKENOL.
pollena_2008_2.jpg
2008
Kosmētikas tirgus pērle
Jauneklīgas ādas komforta līnija, kas izlaista pirms 18 mēnešiem, saņem apbalvojumu “Perła rynku kosmetycznego” (Kosmētikas tirgus pērle)
2009.png
2009
EVA NATURA lavandas līnija saņēmusi prestižu apbalvojumu
Žurnāla Kosmetyki balva Qltowy Koncept par Lavender Relax līniju. Konkursa žūrija novērtēja produktu pozitīvo iedarbību gan uz ķermeni, gan uz prātu, kā arī to spēju atjaunot līdzsvaru, kas ir tik būtiski mūsdienu saspringtajā ritmā.
pollena_2011.jpg
2011
Jaunas, eksotiskas dušas želejas
Iepazīstinām ar jaunu eksotisko dušas želeju līniju: Goya fruit, Indian lotus, Monoi de Tahiti, Noni fruit.
2012.png
2012
Herbal Garden
Piedāvājumu papildina sejas kopšanas līnija Herbal Garden. Pateicoties lielajai augu daudzveidībai, šī līnija ātri atrod vietu veikalu plauktos.
qltowy.jpg
2016
Qltowy Koncept
F.K. Pollena-Ewa SA saņem balvu kategorijā „Kulta koncepcija” (Qltowy Koncept) par visaptverošiem ādas kopšanas produktiem – Eva Simple ķermeņa dušas želeju sēriju. Balvu saņem F.K. Pollena-Ewa SA vadītājs Cezarijs Bijaks (Cezary Bijak).
2016.jpg
2016
Eva Dermo
Klāsts tiek papildināts ar jaunu, novatorisku kosmētikas līniju EVA DERMO, kas radīta cilvēkiem ar sausu un īpaši jutīgu ādu.
2017.jpg
2017
Paulina Krupinska – kādreizējā Mis Polija un pašreizējā TV personība – ir kļuvusi par zīmola EVA DERMO zīmola vēstnesi.

mūsu piedāvājums

  • Eva Natura - sejas, ķermeņa un matu kosmētika
  • Eva Natura for Teens - sejas kopšanas līdzekļi pusaudžiem
  • Eva Sun - sauļošanās kosmētika
  • Eva Medica - sejas kopšanas produkcija speciālistiem
  • Adent - zobu pasta
  • Loose - tualetes ūdens jaunām sievietēm un vīriešiem
  • Eva - tualetes ūdens, smaržas un dezodorants

uz zīmolu lapu

aplūkot zīmolu pieejamību

zasieg.jpg

Mūsu produkti tiek pārdoti vairāk nekā 60 tirgos: Eiropas Savienībā, Centrālajā un Austrumeiropā, Āfrikā un Tālajos Austrumos.