Seni
brandViewProd
seni_1a.jpg
seni_3.jpg
seni4.jpg
seni_2.jpg

Seni

"komforts ikdienā"

Absorbējoši un specializēti produkti cilvēkiem ar inkontinenci.

Seni ir produktu klāsts, kas veltīts cilvēkiem ar inkontinenci. Mēs sākām ar vienu vienīgu produktu, bet šobrīd piedāvājam plašu absorbējošu produktu klāstu, kā arī ādas kopšanas un papildus apkopes līdzekļus. Seni piedāvājumā iespējams atrast uroloģiskos ieliktnīšus vīriešiem un sievietēm, anatomiski pielāgotas paketes, autiņbikses, elastīgu uzsūcošo apakšveļu, higiēniskos palagus un profesionālus ādas kopšanas līdzekļus.

Uzzini vairāk produktu lapā www.seni.lv

zīmola vēsture

seni_1997_1.jpg
1997
Pirmsākumi
Seni zīmola pirmsākumi. Reaģējot uz tirgus pieprasījumu, TZMO iepazīstina ar autiņbiksēm Super Seni, kas domātas cilvēkiem ar inkontinenci.
seni_2001.jpg
2001
Seni Care
Seni piedāvājumu klāsta attīstība turpinās, tiek izlaistas Seni Lady uroloģiskās paketes sievietēm un profesionāli Seni Care produkti, lai vecāki ļaudis un cilvēki ar nesaturēšanas problēmu spētu rūpēties par jutīgo ādu.
seni_2002.jpg
2002
Gadatirgus
2002.g. Seni produkcija pirmoreiz tiek prezentēta Eiropas lielākajā ilgtermiņa aprūpes gadatirgū Altenpflege, Hannoverē.
seni_2003.jpg
2003
Inovācijas
Ievērojamas inovācijas Seni pieagušo autiņbikšu izstrādē - ārējo slāni nomaina elpojošs lamināts, uzlabojot gaisa plūsmu un samazinot ādas kairinājuma, berzes un izgulējumu risku.
seni_2004.jpg
2004
Bez lateksa
Lateksa elementi Seni produkcijā tiek aizstāti ar elastīgu dziju, kas nesatur lateksu, tādējādi mazinot alerģiskas reakcijas risku. Nu Seni produktus var lietot pat cilvēki ar īpaši jutīgu ādu.
seni_2005.jpg
2005
Jauns standarts
Seni ir pirmais zīmols pasaulē, kas piedāvā daudzpusīgu elpojošu un absorbējošu produktu klāstu ļaudīm ar inkontinenci.
seni_2008.jpg
2008
EDS slānis
Seni produkcijas uzlabojumi - absorbējoša josla ar papildus virsslāni EDS (īpaš sausinoša sistēma) nodrošina izcilu sausumu un lielisku komfortu, lietojot absorbējošu produktu.
seni_2011.jpg
2011
20 grupas
Seni piedāvā 20 drošu un dermatoloģiski pārbaudītu produktu grupas cilvēkiem ar inkontinenci. Mēs turpinām attīstīt mūsu produkciju, lai palīdzētu klientiem risināt ikdienas problēmas, ko izraisa nesaturēšana, kā arī aprūpējam nespējīgos.
seseni.png
2014
Dinamiska zīmola attīstīšana līdz ar tēla atsvaidzināšanu. Esam nolēmuši mainīt plaši pazīstamo Seni logotipu. 2014. gada septembrī mēs uzsākām pakāpenisku logotipa maiņu gan uz produktiem, gan uz mārketinga materiāliem, ar kuriem veicinām Seni zīmolu. Arī ar jauno logotipu Seni kvalitāte joprojām ir nemainīgi augstā līmenī.
derm2.png
2015
Jo āda pati sevi nepasargās…
Ievērojot saukli „Jo āda pati sevi nepasargās…”, esam papildinājuši Seni Care profesionālās ķermeņa kopšanas līniju ar diviem jauniem produktiem – barojošu roku krēmu un kāju krēmu ar atjaunojošām īpašībām. Šobrīd Seni Care klāstā ietilpst 16 dažādi produkti ar jaunu grafisko noformējumu. Seni Care nekaitīgumu apliecina neatkarīgu laboratoriju veikto dermatoloģisko testu pozitīvie rezultāti.
premium.png
2016
Mēs nepārtraukti strādājam pie tā, lai mūsu produkti atbilstu augstākajiem kvalitātes standartiem.
Mēs nepārtraukti strādājam pie tā, lai mūsu produkti atbilstu augstākajiem kvalitātes standartiem.

mūsu piedāvājums

  • Seni - pieaugušo autiņbikses
  • Seni Lady - uroloģiskie ieliktnīši sievietēm
  • Seni Man - uroloģiskie ieliktnīši vīriešiem
  • Seni Acticve - uzsūcoša apakšveļa aktīvajiem
  • Seni Care - profesionāli ādas kopšanas līdzekļi

uz zīmolu lapu

aplūkot zīmolu pieejamību

zasieg.jpg

Mūsu produkti tiek pārdoti vairāk nekā 60 tirgos: Eiropas Savienībā, Centrālajā un Austrumeiropā, Āfrikā un Tālajos Austrumos.