Ce site web utilise des cookies

Mēs izmantojam datus jeb sīkdatnes jūsu tīmekļa pārlūkprogrammā, lai personalizētu mūsu tīmekļa vietni un padarītu tās lietošanu ērtāku, un analizējam tīmekļa vietnes darbību, kas palīdz uzlabot mūsu mārketinga un pārdošanas darbības un rādīt personalizētas reklāmas, pamatojoties uz jūsu interesēm (tostarp jūsu darbības mūsu un arī citās tīmekļa vietnēs) un jūsu atrašanās vietu. Tālāk jūs varat mainīt pārlūkprogrammas iestatījumus, lai atteiktos no dažām vai visām sīkdatnēm.

1. Pakalpojuma sniedzējs automātiski ievāc tikai sīkdatnēs iekļauto informāciju.

2. Sīkdatņu faili (tā sauktās sīkdatnes) ir informācijas tehnoloģiju dati, galvenokārt teksta faili, kas tiek saglabāti pakalpojuma lietotāja gala ierīcē un ir paredzēti pakalpojuma lietošanai. Sīkdatnes parasti satur tās tīmekļa vietnes nosaukumu, no kuras tās nāk, uzglabāšanas laiku gala ierīcē un unikālu numuru.

3. Uzņēmums, kas ievieto sīkdatnes Pakalpojuma lietotāja gala ierīcē un iegūst tām piekļuvi, ir pakalpojuma sniedzējs “TZMO SA” ar juridisko adresi Żółkiewskiego 20/16 87-100 Toruń.

4. Sīkdatnes tiek izmantotas šādiem mērķiem:

a) pakalpojumu satura pielāgošanai lietotāja vēlmēm un tīmekļa vietņu izmantošanas uzlabošanai. Tieši šie faili ļauj atpazīt pakalpojuma lietotāja ierīci un atbilstoši parādīt tīmekļa vietni, pielāgojot to individuālām vajadzībām;

b) statistikas datu ievākšanai, kas palīdz izprast, kā pakalpojumu lietotāji izmanto konkrētas tīmekļa vietnes, dodot iespēju uzlabot šo tīmekļa vietņu struktūru un saturu;

5. Pakalpojuma sniegšanai tiek izmantotas divu veidu sīkdatnes: sesijas sīkdatnes un pastāvīgās sīkdatnes. Sesijas sīkdatnes ir īslaicīgi glabājami faili, kas tiek uzglabāti lietotāja gala ierīcē līdz izrakstīšanās brīdim, tīmekļa vietnes atstāšanai vai programmatūras (pārlūkprogrammas) izslēgšanai. Pastāvīgās sīkdatnes tiek glabātas lietotāja gala ierīcē sīkdatņu failu parametros norādīto laiku vai līdz brīdim, kad lietotājs tos dzēš.

6. Pakalpojuma sniegšanas brīdī tiek izmantotas šādas sīkdatnes:

Vārds Domēns Veids Ilgums
_fbp .tzmo.lv/lv_LV Advertisement 3 months
smvr .tzmo.lv/lv_LV Analytics 10 years
smuuid .tzmo.lv/lv_LV Analytics 10 years
_ga .tzmo.lv/lv_LV Analytics 2 years
_gid .tzmo.lv/lv_LV Analytics 1 day
_gat_gtag_UA_17582194_1 .tzmo.lv/lv_LV Analytics 1 minute
_gat_UA-17582194-1 .tzmo.lv/lv_LV Analytics 1 minute
_smvs .tzmo.lv/lv_LV Analytics 1 day
_hjFirstSeen .tzmo.lv/lv_LV Analytics 30 minutes
_hjIncludedInSessionSample tzmo.lv/lv_LV Analytics 2 minutes
_hjAbsoluteSessionInProgress .tzmo.lv/lv_LV Analytics 30 minutes
symfony tzmo.lv/lv_LV Other 2 hours
_hjSessionUser_2724099 .tzmo.lv/lv_LV Analytics 1 year
_hjSession_2724099 .tzmo.lv/lv_LV Analytics 30 minutes

7. Vairumā gadījumu tīmekļa vietņu pārlūkošanai izmantotās programmatūras (pārlūkprogrammas) noklusējuma iestatījumi ļauj saglabāt sīkdatnes lietotāja gala ierīcē. Pakalpojuma lietotājs jebkurā laikā var mainīt savus sīkdatņu iestatījumus. Šos iestatījumus ir iespējams īpaši mainīt, bloķējot automātisku sīkdatņu apstrādi tīmekļa pārlūkprogrammas iestatījumos vai pieprasot informēt par katru sīkdatņu ievietošanu pakalpojuma lietotāja ierīcē. Sīkāka informācija par sīkdatņu pārvaldības iespējām un metodēm ir pieejama programmatūras (pārlūkprogrammas) iestatījumos.

8. Pakalpojuma sniedzējs informē, ka sīkdatņu lietošanas ierobežošana var ietekmēt dažas no pakalpojuma tīmekļa vietnēs pieejamajām funkcijām. Avots: http://wszystkoociasteczkach.pl/"

Apstiprināt izvēlēto Pieņemt visu
Seni
brandViewProd
seni_1a.jpg
seni_3.jpg
seni4.jpg
seni_2.jpg

Seni

"komforts ikdienā"

Absorbējoši un specializēti produkti cilvēkiem ar inkontinenci.

Seni ir produktu klāsts, kas veltīts cilvēkiem ar inkontinenci. Mēs sākām ar vienu vienīgu produktu, bet šobrīd piedāvājam plašu absorbējošu produktu klāstu, kā arī ādas kopšanas un papildus apkopes līdzekļus. Seni piedāvājumā iespējams atrast uroloģiskos ieliktnīšus vīriešiem un sievietēm, anatomiski pielāgotas paketes, autiņbikses, elastīgu uzsūcošo apakšveļu, higiēniskos palagus un profesionālus ādas kopšanas līdzekļus.

Uzzini vairāk produktu lapā www.seni.lv

zīmola vēsture

seni_1997_1.jpg
1997
Pirmsākumi
Seni zīmola pirmsākumi. Reaģējot uz tirgus pieprasījumu, TZMO iepazīstina ar autiņbiksēm Super Seni, kas domātas cilvēkiem ar inkontinenci.
seni_2001.jpg
2001
Seni Care
Seni piedāvājumu klāsta attīstība turpinās, tiek izlaistas Seni Lady uroloģiskās paketes sievietēm un profesionāli Seni Care produkti, lai vecāki ļaudis un cilvēki ar nesaturēšanas problēmu spētu rūpēties par jutīgo ādu.
seni_2002.jpg
2002
Gadatirgus
2002.g. Seni produkcija pirmoreiz tiek prezentēta Eiropas lielākajā ilgtermiņa aprūpes gadatirgū Altenpflege, Hannoverē.
seni_2003.jpg
2003
Inovācijas
Ievērojamas inovācijas Seni pieagušo autiņbikšu izstrādē - ārējo slāni nomaina elpojošs lamināts, uzlabojot gaisa plūsmu un samazinot ādas kairinājuma, berzes un izgulējumu risku.
seni_2004.jpg
2004
Bez lateksa
Lateksa elementi Seni produkcijā tiek aizstāti ar elastīgu dziju, kas nesatur lateksu, tādējādi mazinot alerģiskas reakcijas risku. Nu Seni produktus var lietot pat cilvēki ar īpaši jutīgu ādu.
seni_2005.jpg
2005
Jauns standarts
Seni ir pirmais zīmols pasaulē, kas piedāvā daudzpusīgu elpojošu un absorbējošu produktu klāstu ļaudīm ar inkontinenci.
seni_2008.jpg
2008
EDS slānis
Seni produkcijas uzlabojumi - absorbējoša josla ar papildus virsslāni EDS (īpaš sausinoša sistēma) nodrošina izcilu sausumu un lielisku komfortu, lietojot absorbējošu produktu.
seni_2011.jpg
2011
20 grupas
Seni piedāvā 20 drošu un dermatoloģiski pārbaudītu produktu grupas cilvēkiem ar inkontinenci. Mēs turpinām attīstīt mūsu produkciju, lai palīdzētu klientiem risināt ikdienas problēmas, ko izraisa nesaturēšana, kā arī aprūpējam nespējīgos.
seseni.png
2014
Dinamiska zīmola attīstīšana līdz ar tēla atsvaidzināšanu. Esam nolēmuši mainīt plaši pazīstamo Seni logotipu. 2014. gada septembrī mēs uzsākām pakāpenisku logotipa maiņu gan uz produktiem, gan uz mārketinga materiāliem, ar kuriem veicinām Seni zīmolu. Arī ar jauno logotipu Seni kvalitāte joprojām ir nemainīgi augstā līmenī.
derm2.png
2015
Jo āda pati sevi nepasargās…
Ievērojot saukli „Jo āda pati sevi nepasargās…”, esam papildinājuši Seni Care profesionālās ķermeņa kopšanas līniju ar diviem jauniem produktiem – barojošu roku krēmu un kāju krēmu ar atjaunojošām īpašībām. Šobrīd Seni Care klāstā ietilpst 16 dažādi produkti ar jaunu grafisko noformējumu. Seni Care nekaitīgumu apliecina neatkarīgu laboratoriju veikto dermatoloģisko testu pozitīvie rezultāti.
premium.png
2016
Mēs nepārtraukti strādājam pie tā, lai mūsu produkti atbilstu augstākajiem kvalitātes standartiem.
Mēs nepārtraukti strādājam pie tā, lai mūsu produkti atbilstu augstākajiem kvalitātes standartiem.

mūsu piedāvājums

  • Seni - pieaugušo autiņbikses
  • Seni Lady - uroloģiskie ieliktnīši sievietēm
  • Seni Man - uroloģiskie ieliktnīši vīriešiem
  • Seni Acticve - uzsūcoša apakšveļa aktīvajiem
  • Seni Care - profesionāli ādas kopšanas līdzekļi

uz zīmolu lapu

aplūkot zīmolu pieejamību

zasieg.jpg

Mūsu produkti tiek pārdoti vairāk nekā 60 tirgos: Eiropas Savienībā, Centrālajā un Austrumeiropā, Āfrikā un Tālajos Austrumos.