Ce site web utilise des cookies

Mēs izmantojam datus jeb sīkdatnes jūsu tīmekļa pārlūkprogrammā, lai personalizētu mūsu tīmekļa vietni un padarītu tās lietošanu ērtāku, un analizējam tīmekļa vietnes darbību, kas palīdz uzlabot mūsu mārketinga un pārdošanas darbības un rādīt personalizētas reklāmas, pamatojoties uz jūsu interesēm (tostarp jūsu darbības mūsu un arī citās tīmekļa vietnēs) un jūsu atrašanās vietu. Tālāk jūs varat mainīt pārlūkprogrammas iestatījumus, lai atteiktos no dažām vai visām sīkdatnēm.

1. Pakalpojuma sniedzējs automātiski ievāc tikai sīkdatnēs iekļauto informāciju.

2. Sīkdatņu faili (tā sauktās sīkdatnes) ir informācijas tehnoloģiju dati, galvenokārt teksta faili, kas tiek saglabāti pakalpojuma lietotāja gala ierīcē un ir paredzēti pakalpojuma lietošanai. Sīkdatnes parasti satur tās tīmekļa vietnes nosaukumu, no kuras tās nāk, uzglabāšanas laiku gala ierīcē un unikālu numuru.

3. Uzņēmums, kas ievieto sīkdatnes Pakalpojuma lietotāja gala ierīcē un iegūst tām piekļuvi, ir pakalpojuma sniedzējs “TZMO SA” ar juridisko adresi Żółkiewskiego 20/16 87-100 Toruń.

4. Sīkdatnes tiek izmantotas šādiem mērķiem:

a) pakalpojumu satura pielāgošanai lietotāja vēlmēm un tīmekļa vietņu izmantošanas uzlabošanai. Tieši šie faili ļauj atpazīt pakalpojuma lietotāja ierīci un atbilstoši parādīt tīmekļa vietni, pielāgojot to individuālām vajadzībām;

b) statistikas datu ievākšanai, kas palīdz izprast, kā pakalpojumu lietotāji izmanto konkrētas tīmekļa vietnes, dodot iespēju uzlabot šo tīmekļa vietņu struktūru un saturu;

5. Pakalpojuma sniegšanai tiek izmantotas divu veidu sīkdatnes: sesijas sīkdatnes un pastāvīgās sīkdatnes. Sesijas sīkdatnes ir īslaicīgi glabājami faili, kas tiek uzglabāti lietotāja gala ierīcē līdz izrakstīšanās brīdim, tīmekļa vietnes atstāšanai vai programmatūras (pārlūkprogrammas) izslēgšanai. Pastāvīgās sīkdatnes tiek glabātas lietotāja gala ierīcē sīkdatņu failu parametros norādīto laiku vai līdz brīdim, kad lietotājs tos dzēš.

6. Pakalpojuma sniegšanas brīdī tiek izmantotas šādas sīkdatnes:

Vārds Domēns Veids Ilgums
_fbp .tzmo.lv/lv_LV Advertisement 3 months
smvr .tzmo.lv/lv_LV Analytics 10 years
smuuid .tzmo.lv/lv_LV Analytics 10 years
_ga .tzmo.lv/lv_LV Analytics 2 years
_gid .tzmo.lv/lv_LV Analytics 1 day
_gat_gtag_UA_17582194_1 .tzmo.lv/lv_LV Analytics 1 minute
_gat_UA-17582194-1 .tzmo.lv/lv_LV Analytics 1 minute
_smvs .tzmo.lv/lv_LV Analytics 1 day
_hjFirstSeen .tzmo.lv/lv_LV Analytics 30 minutes
_hjIncludedInSessionSample tzmo.lv/lv_LV Analytics 2 minutes
_hjAbsoluteSessionInProgress .tzmo.lv/lv_LV Analytics 30 minutes
symfony tzmo.lv/lv_LV Other 2 hours
_hjSessionUser_2724099 .tzmo.lv/lv_LV Analytics 1 year
_hjSession_2724099 .tzmo.lv/lv_LV Analytics 30 minutes

7. Vairumā gadījumu tīmekļa vietņu pārlūkošanai izmantotās programmatūras (pārlūkprogrammas) noklusējuma iestatījumi ļauj saglabāt sīkdatnes lietotāja gala ierīcē. Pakalpojuma lietotājs jebkurā laikā var mainīt savus sīkdatņu iestatījumus. Šos iestatījumus ir iespējams īpaši mainīt, bloķējot automātisku sīkdatņu apstrādi tīmekļa pārlūkprogrammas iestatījumos vai pieprasot informēt par katru sīkdatņu ievietošanu pakalpojuma lietotāja ierīcē. Sīkāka informācija par sīkdatņu pārvaldības iespējām un metodēm ir pieejama programmatūras (pārlūkprogrammas) iestatījumos.

8. Pakalpojuma sniedzējs informē, ka sīkdatņu lietošanas ierobežošana var ietekmēt dažas no pakalpojuma tīmekļa vietnēs pieejamajām funkcijām. Avots: http://wszystkoociasteczkach.pl/"

Apstiprināt izvēlēto Pieņemt visu
Tricomed

Tricomed

"modernas medicīnas tehnoloģijas"

Plašs medicīnisko implantu, specializētu pārsienamo materiālu, rehabilitācijas ierīču un ķirurģijas palīginstrumentu klāsts.

Kompānija sastopama tirgū kopš 1959.gada. Vairāk nekā 50 sasniegumu gadi nesuši desmitiem oriģinālu medicīnas produktu, no kuriem lielākā daļa tikusi patentēta: oftalmiskās lentas, oftalmiskie implanti, sintētiskā āda, filtra audums, perianālā gumijas lenta, vaskulārais ielāps, ortopēdiskās apkakles, abdominālais surogāts jaundzimušajiem ar gastroshīzi.

zīmola vēsture

tricomed_1959.jpg
1959
Medicīnas produktu izstrādāšana
Lodzā tiek dibināts uzņēmums “The Manufacturing of Medical Products” , ko šodien pazīstam kā TRICOMED.
tricomed_1961.jpg
1961
Vaskulārās protēzes
Tikai divus gadus pēc pirmās šāda veida operācijas ASV Polijas ārsti implantē poļu vaskulārās protēzes, ko ražojis Tricomed. Pacients nodzīvo ar protēzēm 45 gadus un mirst 76 gadu vecumā.
tricomed_2003.jpg
2003
TZMO Polijas kapitālgrupa
Tricomed pievienojas TZMO Polijas kapitālgrupai, kas ceļ attīstības potenciālu un nodrošina stabilitāti.
tricomed_2010.jpg
2010
Jauns statuss
Tricomed iegūst Izpētes un Attīstības centra statusu. Šis statuss ir nozīmīgs solis ceļā uz spožiem tālākiem panākumiem, turklāt sekmē sasniegt vadošo starptautisko medicīnas uzņēmumu līmeni.
6.jpg
2010
Balva par Codubix® 3D – pēc individuāla pasūtījuma izgatavotu galvaskausa implantu – kā par gada inovatīvāko produktu Polijā. Balvu piešķir Polijas Zinātņu akadēmijas Ekonomisko zinātņu institūts.
7.jpg
2011
Balva par uroloģisko lenti Dallop® NM kā 2011. gada inovatīvāko produktu Polijā. Balvu piešķir Polijas Zinātņu akadēmijas Ekonomisko zinātņu institūts.
2012.jpg
2012
Tricomed SA saņem balvu „Inovatori 2012”, ko piešķir iknedēļas žurnāls Wprost, kategorijā „Farmācija/Medicīna”.
10.jpg
2013
Starptautiskās Beļģijas Inovāciju izstādes goda medaļa par Tromboguard® – pirmās palīdzības ievainojumu pārsienamo materiālu.
2013v2.jpg
2013
Lodzas reģiona Ekonomikas balva kategorijā „Inovācija” uzņēmumam Tricomed SA.
2013.jpg
2013
Polijas Inovāciju balva par Tricomed SA no Polijas Uzņēmumu aģentūras.
skan-nagroda-MTŁ.png
2016
Pirmā balva par Optomesh® ULTRALIGHT vieglajiem trūces tīkliņiem – inovatīvākais produkts, kas prezentēts trešajā tekstila tehnoloģiju izstādē INNOVATEX 2016 Lodzā.
optomesh-UL.jpg
2016-2017
2016. gadā tika uzsākta inovatīvu, vieglu tīkliņa produktu ieviešana. Produktu klāstā ietilpst jau tirdzniecībā pieejamie Optomesh® ULTRALIGHT trūces tīkliņi un Dallop® NM ULTRALIGHT uroloģiskā lente, kas būs pieejama 2017. gadā. Tiek turpināts darbs pie nākamajiem produktiem.

uz zīmolu lapu

aplūkot zīmolu pieejamību

zasieg.jpg

Mūsu produkti tiek pārdoti vairāk nekā 60 tirgos: Eiropas Savienībā, Centrālajā un Austrumeiropā, Āfrikā un Tālajos Austrumos.