Long-Term Care Centre Seni NZOZ

Long-Term Care Centre Seni NZOZ

"labā aprūpē"

Profesionālas rūpes par apgādājamām personām viņu dzīvesvietā un ģimenes konsultācijas.

Centrs palīdz cilvēkiem ar garīgu vai fizisku invaliditāti, veciem, nespējīgiem vai vientuļiem ļaudīm, piedāvājot profesionālu aprūpi un palīdzību, ko nodrošina medmāsas, ārsti, rehabilitācijas speciālisti, psihoterapeiti un terapeiti. Aprūpes un palīdzības piedāvājums ir ļoti daudzveidīgs un pielāgojams pacienta individuālajām vajadzībām. Komanda palīdz gan tiem, kuri pilnībā atkarīgi no apkārtējiem, atrodas uz gultas un tiem nepieciešama pastāvīga veselības aprūpe, gan tiem, kuri joprojām aktīvi, taču ilgojas pēc sabiedrības vai palīdzības ikdienas darbos.

zīmola vēsture

seni_nzoz_2010.jpg
2010
Centrs
Centrs palīdz ģimenēm, kurās mīt nespējnieki, kas nav ievietoti veselības aprūpes institūcijās, taču pati ģimene nespēj nodrošināt pienācīgu aprūpi. Centrs sniedz palīdzīgu roku arī tiem, kuri rūpējas par saviem tuviniekiem mājas apstākļos, bet meklē atslodzi, kuriem nākas doties prom vai kuri netiek galā ar lielajiem pienākumiem.
seni_nzoz_2010.jpg
2010
Pirmsākumi
Tiek nodibināts Seni Ilgtermiņa aprūpes centrs kā atbilde uz to ģimeņu vajadzībām, kurās ir invalīdi, bet kuras nespēj nodrošināt profesionālu aprūpi un kurām nepieciešama atslodze vai palīdzība ārkārtas gadījumos.

uz zīmolu lapu

aplūkot zīmolu pieejamību

zasieg.jpg

Mūsu produkti tiek pārdoti vairāk nekā 60 tirgos: Eiropas Savienībā, Centrālajā un Austrumeiropā, Āfrikā un Tālajos Austrumos.