No 1
brandViewProd
no1_1.jpg
no1_2.jpg

No 1

"mājai un ģimenei"

Papīra produkti mājai.

Zīmols Bella No1 piedāvā plašu praktisku un modernu higiēnisko papīra produktu klāstu visai ģimenei. Produkti darināti no plāna papīra un segregētas, pārstrādātas celulozes. Bella No1 produktu klāstā ietilpst maigi kabataslakatiņi, papīra salvetes sešās krāsās, absorbējoši papīra dvieļi un Karo tualetes papīrs.

zīmola vēsture

papier_1995_1.jpg
1995
No1 pirmsākumi
Tiek izlaista papīra produkcija Bella No 1. Produktu klāsts aptver kosmētiskās salvetes un universālās salvetes standarta un kabatas izmēra iepakojumos. 1996.g. tiek piedāvātas Bella No 1 higiēniskās salvetes, kas kļūst par vienu no Bella No 1 zīmola populārākajiem un uzticamākajiem produktiem.
papier_1996_1.jpg
1996
Bella No1 Karo
Piedāvājumu papildina mīkstais un maigais Bella No 1 Karo tualetes papīrs un Karo virtuves dvieļi.
papier_1997_1.jpg
1997
Bella No1 zīmols
Piedāvājuma attīstība turpinās un rezultātā tiek izlaists Bella No1 zīmola tualetes papīrs un papīra dvieļi. Produktu augstā kvalitāte iekaro pircēju uzticību.
papier_2003_1.jpg
2003
Tūrisma un stikla salvetes
Tiek izlaistas Bella tūrisma un stikla salvetes. Tās ir parocīgas darbā un ceļā.
papier_2005_1.jpg
2005
Īpaši bērnam
Saviem jaunākajiem pircējiem mēs piedāvājam Bella Baby Happy salvetes iepakojumos ar krāsainu zvēriņu apdruku, lai rosinātu bērna iztēli. Pieejamas divos dažādos iepakojumos: standarta un kabatas izmērā, kas īpaši pielāgots bērna kabatai.
papier_2010_1.jpg
2010
Jauns iepakojums
Tiek atsvaidzinātas Bella No 1 un Bella Baby Happy universālo salvešu līnijas. Jaunais, atraktīvais dizains un dažāda izmēra iepakojums attaisno pat prasīgāko pircēju cerības.
no1.png
2015
Četru slāņu kabatlakatiņu ieviešana
Kabatlakatiņu klāsts tiek papildināts ar četru slāņu kabatlakatiņiem. To iepakojumam ir moderns dizains, pieejams līdznēsāšanai piemērotā izmērā.

mūsu piedāvājums

  • No1 - kabataslakatiņi un papīra salvetes
  • Karo - tualetes papīrs un papīra dvieļi

aplūkot zīmolu pieejamību

zasieg.jpg

Mūsu produkti tiek pārdoti vairāk nekā 60 tirgos: Eiropas Savienībā, Centrālajā un Austrumeiropā, Āfrikā un Tālajos Austrumos.