Ce site web utilise des cookies

Mēs izmantojam datus jeb sīkdatnes jūsu tīmekļa pārlūkprogrammā, lai personalizētu mūsu tīmekļa vietni un padarītu tās lietošanu ērtāku, un analizējam tīmekļa vietnes darbību, kas palīdz uzlabot mūsu mārketinga un pārdošanas darbības un rādīt personalizētas reklāmas, pamatojoties uz jūsu interesēm (tostarp jūsu darbības mūsu un arī citās tīmekļa vietnēs) un jūsu atrašanās vietu. Tālāk jūs varat mainīt pārlūkprogrammas iestatījumus, lai atteiktos no dažām vai visām sīkdatnēm.

1. Pakalpojuma sniedzējs automātiski ievāc tikai sīkdatnēs iekļauto informāciju.

2. Sīkdatņu faili (tā sauktās sīkdatnes) ir informācijas tehnoloģiju dati, galvenokārt teksta faili, kas tiek saglabāti pakalpojuma lietotāja gala ierīcē un ir paredzēti pakalpojuma lietošanai. Sīkdatnes parasti satur tās tīmekļa vietnes nosaukumu, no kuras tās nāk, uzglabāšanas laiku gala ierīcē un unikālu numuru.

3. Uzņēmums, kas ievieto sīkdatnes Pakalpojuma lietotāja gala ierīcē un iegūst tām piekļuvi, ir pakalpojuma sniedzējs “TZMO SA” ar juridisko adresi Żółkiewskiego 20/16 87-100 Toruń.

4. Sīkdatnes tiek izmantotas šādiem mērķiem:

a) pakalpojumu satura pielāgošanai lietotāja vēlmēm un tīmekļa vietņu izmantošanas uzlabošanai. Tieši šie faili ļauj atpazīt pakalpojuma lietotāja ierīci un atbilstoši parādīt tīmekļa vietni, pielāgojot to individuālām vajadzībām;

b) statistikas datu ievākšanai, kas palīdz izprast, kā pakalpojumu lietotāji izmanto konkrētas tīmekļa vietnes, dodot iespēju uzlabot šo tīmekļa vietņu struktūru un saturu;

5. Pakalpojuma sniegšanai tiek izmantotas divu veidu sīkdatnes: sesijas sīkdatnes un pastāvīgās sīkdatnes. Sesijas sīkdatnes ir īslaicīgi glabājami faili, kas tiek uzglabāti lietotāja gala ierīcē līdz izrakstīšanās brīdim, tīmekļa vietnes atstāšanai vai programmatūras (pārlūkprogrammas) izslēgšanai. Pastāvīgās sīkdatnes tiek glabātas lietotāja gala ierīcē sīkdatņu failu parametros norādīto laiku vai līdz brīdim, kad lietotājs tos dzēš.

6. Pakalpojuma sniegšanas brīdī tiek izmantotas šādas sīkdatnes:

Vārds Domēns Veids Ilgums
_fbp .tzmo.lv/lv_LV Advertisement 3 months
smvr .tzmo.lv/lv_LV Analytics 10 years
smuuid .tzmo.lv/lv_LV Analytics 10 years
_ga .tzmo.lv/lv_LV Analytics 2 years
_gid .tzmo.lv/lv_LV Analytics 1 day
_gat_gtag_UA_17582194_1 .tzmo.lv/lv_LV Analytics 1 minute
_gat_UA-17582194-1 .tzmo.lv/lv_LV Analytics 1 minute
_smvs .tzmo.lv/lv_LV Analytics 1 day
_hjFirstSeen .tzmo.lv/lv_LV Analytics 30 minutes
_hjIncludedInSessionSample tzmo.lv/lv_LV Analytics 2 minutes
_hjAbsoluteSessionInProgress .tzmo.lv/lv_LV Analytics 30 minutes
symfony tzmo.lv/lv_LV Other 2 hours
_hjSessionUser_2724099 .tzmo.lv/lv_LV Analytics 1 year
_hjSession_2724099 .tzmo.lv/lv_LV Analytics 30 minutes

7. Vairumā gadījumu tīmekļa vietņu pārlūkošanai izmantotās programmatūras (pārlūkprogrammas) noklusējuma iestatījumi ļauj saglabāt sīkdatnes lietotāja gala ierīcē. Pakalpojuma lietotājs jebkurā laikā var mainīt savus sīkdatņu iestatījumus. Šos iestatījumus ir iespējams īpaši mainīt, bloķējot automātisku sīkdatņu apstrādi tīmekļa pārlūkprogrammas iestatījumos vai pieprasot informēt par katru sīkdatņu ievietošanu pakalpojuma lietotāja ierīcē. Sīkāka informācija par sīkdatņu pārvaldības iespējām un metodēm ir pieejama programmatūras (pārlūkprogrammas) iestatījumos.

8. Pakalpojuma sniedzējs informē, ka sīkdatņu lietošanas ierobežošana var ietekmēt dažas no pakalpojuma tīmekļa vietnēs pieejamajām funkcijām. Avots: http://wszystkoociasteczkach.pl/"

Apstiprināt izvēlēto Pieņemt visu
No 1
brandViewProd
no1_1.jpg
no1_2.jpg

No 1

"mājai un ģimenei"

Papīra produkti mājai.

Zīmols Bella No1 piedāvā plašu praktisku un modernu higiēnisko papīra produktu klāstu visai ģimenei. Produkti darināti no plāna papīra un segregētas, pārstrādātas celulozes. Bella No1 produktu klāstā ietilpst maigi kabataslakatiņi, papīra salvetes sešās krāsās, absorbējoši papīra dvieļi un Karo tualetes papīrs.

zīmola vēsture

papier_1995_1.jpg
1995
No1 pirmsākumi
Tiek izlaista papīra produkcija Bella No 1. Produktu klāsts aptver kosmētiskās salvetes un universālās salvetes standarta un kabatas izmēra iepakojumos. 1996.g. tiek piedāvātas Bella No 1 higiēniskās salvetes, kas kļūst par vienu no Bella No 1 zīmola populārākajiem un uzticamākajiem produktiem.
papier_1996_1.jpg
1996
Bella No1 Karo
Piedāvājumu papildina mīkstais un maigais Bella No 1 Karo tualetes papīrs un Karo virtuves dvieļi.
papier_1997_1.jpg
1997
Bella No1 zīmols
Piedāvājuma attīstība turpinās un rezultātā tiek izlaists Bella No1 zīmola tualetes papīrs un papīra dvieļi. Produktu augstā kvalitāte iekaro pircēju uzticību.
papier_2003_1.jpg
2003
Tūrisma un stikla salvetes
Tiek izlaistas Bella tūrisma un stikla salvetes. Tās ir parocīgas darbā un ceļā.
papier_2005_1.jpg
2005
Īpaši bērnam
Saviem jaunākajiem pircējiem mēs piedāvājam Bella Baby Happy salvetes iepakojumos ar krāsainu zvēriņu apdruku, lai rosinātu bērna iztēli. Pieejamas divos dažādos iepakojumos: standarta un kabatas izmērā, kas īpaši pielāgots bērna kabatai.
papier_2010_1.jpg
2010
Jauns iepakojums
Tiek atsvaidzinātas Bella No 1 un Bella Baby Happy universālo salvešu līnijas. Jaunais, atraktīvais dizains un dažāda izmēra iepakojums attaisno pat prasīgāko pircēju cerības.
no1.png
2015
Četru slāņu kabatlakatiņu ieviešana
Kabatlakatiņu klāsts tiek papildināts ar četru slāņu kabatlakatiņiem. To iepakojumam ir moderns dizains, pieejams līdznēsāšanai piemērotā izmērā.

mūsu piedāvājums

  • No1 - kabataslakatiņi un papīra salvetes
  • Karo - tualetes papīrs un papīra dvieļi

aplūkot zīmolu pieejamību

zasieg.jpg

Mūsu produkti tiek pārdoti vairāk nekā 60 tirgos: Eiropas Savienībā, Centrālajā un Austrumeiropā, Āfrikā un Tālajos Austrumos.