CitoNet

CitoNet

"iesakām ar vislabāko ziņu"

CitoNet servisa centri specializējas ķirurģisku instrumentu sterilizācijā, mazgāšanā un iznomāšanā, kā arī apkopj apģērbu un gultasveļu.

CitoNet zīmols, par ko rūpējas CitoNet servisa centri, ir vērsts uz medicīnas iestādēm - slimnīcām, klīnikām un ārstu praksēm, kā arī skaistumkopšanas saloniem. CitoNet jau vairāk nekā 10 gadus palīdz saviem klientiem rast mūslaicīgus risinājumus ķirurģisko instrumentu jomā un parūpēties par medicīnas apģērbu.

zīmola vēsture

citonet_2001.jpg
2001
Pirmais centrs
TZMO SA sāk piedāvāt sterilizācijas pakalpojumus, izmantojot CitoNet zīmolu. Pirmais sterilizācijas centrs tiek atvērts Lodzā un turpmākajos gados arī Bidgoščā un Krakovā (2004), kā arī Ščecinā(2006).
citonet_2008.jpg
2008
Veļas mazgātava
CitoNet ķēdes ietvaros Bidgoščā tiek atvērta pirmā veļas mazgātava un pēc gada vēl viena Lodzā. Piedāvājums vērsts medicīnas, restorānu un viesnīcu tirgum.
citonet_2011.jpg
2011
Pomerānija
Atverot jaunu veļas mazgātavu Zabagno, CitoNet pakalpojumi nu ir pieejami arī Pomerānijas reģionā.
2016.png
2016
CitoNet Warszawa lielā atklāšana
Šis ir jau sestais CitoNet servisa centrs Polijā, kas specializējas sterilizācijā, veļas mazgāšanā un ķirurģijas instrumentu, darba apģērbu un gultas veļas iznomāšanā. Pirmais sterilizācijas centrs tika atvērts Lodzā, kuram sekoja centri Bidgoščā un Krakovā (2004. gadā), kā arī Ščecinā (2006. gadā). Šī ir sestā CitoNet servisa centru filiāle, kas piedāvā modernus risinājumus ķirurģisko instrumentu un medicīnisko apģērbu pārvaldīšanas jomā. Šodien TZMO grupai pieder CitoNet servisa centri Bidgoščā, Ščecinā, Krakovā, Lodzā, Zabagno un Varšavā.

uz zīmolu lapu

aplūkot zīmolu pieejamību

zasieg.jpg

Mūsu produkti tiek pārdoti vairāk nekā 60 tirgos: Eiropas Savienībā, Centrālajā un Austrumeiropā, Āfrikā un Tālajos Austrumos.