Ce site web utilise des cookies

Mēs izmantojam datus jeb sīkdatnes jūsu tīmekļa pārlūkprogrammā, lai personalizētu mūsu tīmekļa vietni un padarītu tās lietošanu ērtāku, un analizējam tīmekļa vietnes darbību, kas palīdz uzlabot mūsu mārketinga un pārdošanas darbības un rādīt personalizētas reklāmas, pamatojoties uz jūsu interesēm (tostarp jūsu darbības mūsu un arī citās tīmekļa vietnēs) un jūsu atrašanās vietu. Tālāk jūs varat mainīt pārlūkprogrammas iestatījumus, lai atteiktos no dažām vai visām sīkdatnēm.

1. Pakalpojuma sniedzējs automātiski ievāc tikai sīkdatnēs iekļauto informāciju.

2. Sīkdatņu faili (tā sauktās sīkdatnes) ir informācijas tehnoloģiju dati, galvenokārt teksta faili, kas tiek saglabāti pakalpojuma lietotāja gala ierīcē un ir paredzēti pakalpojuma lietošanai. Sīkdatnes parasti satur tās tīmekļa vietnes nosaukumu, no kuras tās nāk, uzglabāšanas laiku gala ierīcē un unikālu numuru.

3. Uzņēmums, kas ievieto sīkdatnes Pakalpojuma lietotāja gala ierīcē un iegūst tām piekļuvi, ir pakalpojuma sniedzējs “TZMO SA” ar juridisko adresi Żółkiewskiego 20/16 87-100 Toruń.

4. Sīkdatnes tiek izmantotas šādiem mērķiem:

a) pakalpojumu satura pielāgošanai lietotāja vēlmēm un tīmekļa vietņu izmantošanas uzlabošanai. Tieši šie faili ļauj atpazīt pakalpojuma lietotāja ierīci un atbilstoši parādīt tīmekļa vietni, pielāgojot to individuālām vajadzībām;

b) statistikas datu ievākšanai, kas palīdz izprast, kā pakalpojumu lietotāji izmanto konkrētas tīmekļa vietnes, dodot iespēju uzlabot šo tīmekļa vietņu struktūru un saturu;

5. Pakalpojuma sniegšanai tiek izmantotas divu veidu sīkdatnes: sesijas sīkdatnes un pastāvīgās sīkdatnes. Sesijas sīkdatnes ir īslaicīgi glabājami faili, kas tiek uzglabāti lietotāja gala ierīcē līdz izrakstīšanās brīdim, tīmekļa vietnes atstāšanai vai programmatūras (pārlūkprogrammas) izslēgšanai. Pastāvīgās sīkdatnes tiek glabātas lietotāja gala ierīcē sīkdatņu failu parametros norādīto laiku vai līdz brīdim, kad lietotājs tos dzēš.

6. Pakalpojuma sniegšanas brīdī tiek izmantotas šādas sīkdatnes:

Vārds Domēns Veids Ilgums
_fbp .tzmo.lv/lv_LV Advertisement 3 months
smvr .tzmo.lv/lv_LV Analytics 10 years
smuuid .tzmo.lv/lv_LV Analytics 10 years
_ga .tzmo.lv/lv_LV Analytics 2 years
_gid .tzmo.lv/lv_LV Analytics 1 day
_gat_gtag_UA_17582194_1 .tzmo.lv/lv_LV Analytics 1 minute
_gat_UA-17582194-1 .tzmo.lv/lv_LV Analytics 1 minute
_smvs .tzmo.lv/lv_LV Analytics 1 day
_hjFirstSeen .tzmo.lv/lv_LV Analytics 30 minutes
_hjIncludedInSessionSample tzmo.lv/lv_LV Analytics 2 minutes
_hjAbsoluteSessionInProgress .tzmo.lv/lv_LV Analytics 30 minutes
symfony tzmo.lv/lv_LV Other 2 hours
_hjSessionUser_2724099 .tzmo.lv/lv_LV Analytics 1 year
_hjSession_2724099 .tzmo.lv/lv_LV Analytics 30 minutes

7. Vairumā gadījumu tīmekļa vietņu pārlūkošanai izmantotās programmatūras (pārlūkprogrammas) noklusējuma iestatījumi ļauj saglabāt sīkdatnes lietotāja gala ierīcē. Pakalpojuma lietotājs jebkurā laikā var mainīt savus sīkdatņu iestatījumus. Šos iestatījumus ir iespējams īpaši mainīt, bloķējot automātisku sīkdatņu apstrādi tīmekļa pārlūkprogrammas iestatījumos vai pieprasot informēt par katru sīkdatņu ievietošanu pakalpojuma lietotāja ierīcē. Sīkāka informācija par sīkdatņu pārvaldības iespējām un metodēm ir pieejama programmatūras (pārlūkprogrammas) iestatījumos.

8. Pakalpojuma sniedzējs informē, ka sīkdatņu lietošanas ierobežošana var ietekmēt dažas no pakalpojuma tīmekļa vietnēs pieejamajām funkcijām. Avots: http://wszystkoociasteczkach.pl/"

Apstiprināt izvēlēto Pieņemt visu
Matopat
brandViewProd
matopat_1.jpg
1.jpg
matopat_3.jpg

Matopat

"mēs rūpējamies par drošību"

Plašs medicīnas preču klāsts.

Matopat zīmols piedāvā augstākās kvalitātes medicīnas preces, kas jau gadiem tiek izmantotas operāciju zālēs, procedūru telpās, ambulancēs, dialīzes centros, tās ietilpst ātrās palīdzības aptieciņā, kā arī atrodamas mājās. Mēs paplašināmies, vienlaikus paaugstinot medicīnisko zināšanu līmeni un tehnoloģisko progresu. Mēs aktīvi iesaistāmies Polijas medicīnas pakalpojumu kvalitātes uzlabošanā. Mēs nemitīgi laižam apgrozībā inovatīvus produktus, investējot tehnoloģiju jomā, un meklējam jaunus risinājumus ne vien tāpēc, lai atvieglotu slimnīcu personāla darbu, bet arī tādēļ, lai nodrošinātu medicīnas produktu pieejamību mūsu klienta dzīvesvietā.

zīmola vēsture

matopat_1951.jpg
1951
The Sun
Toruņā, ēkās, kur pirmīt atradusies ziepju fabrika un ražots tīrīšanas pulveris ''The Sun'', sāk ražot pārsienamos materiālus. Pirmo pasūtījumu veic Aizsardzības ministrija un Centrālais kalnrūpniecības apgādes birojs. Pēc tā izpildes fabriku paredzēts slēgt.
matopat_1952.jpg
1952
Pirmsākumi
1952.g. produkcijas augstā kvalitāte sekmē jaunu pārsienamā materiāla pasūtījumu rašanos; tos veic militārā un kalnrūpniecības nozare. Vieglās Rūpniecības ministrija nodibina Toruńskie Zakłady Materiałów Opatrunkowych.
matopat_1953_1.jpg
1953
Trīs maiņu sistēma
Ēkā Żółkiewskiego ielā 20/22 atrodas trīs ražošanas zāles, kur trīs maiņās strādā 400 darbinieku.
matopat_1964.jpg
1964
Dezinfekcijas telpas
Līdz sešdesmito gadu vidum pārsienamie materiāli tiek dezinficēti divās dezinfekcijas telpās, kas izvietotas koka barakās un saistītas ar augstspiediena boileri.
matopat_1993.jpg
1993
MatoPat zīmols
Tiek iepazīstināti MatoPat zīmola produkti.
matopat_2001.jpg
2001
Pirmā sterilizācija
Mēs atveram pirmo CitoNet tīkla sterilizācijas iestādi, tā atrodas Lodzā.
matopat_2005.jpg
2005
Bella-Premier
Mēs uzsākam medicīniskās produkcijas ražošanu Bella-Premier uzņēmumā, Indijā.
matopat.png
2016
Matopat šodien
Šodien Matopat ir vairāk nekā 10,000 medicīnisko produktu liels klāsts, arvien jauni risinājumi, ražošanas uzņēmumi Polijā un ārzemēs un vairāk nekā 50 gadus ilga pieredze augstākās kvalitātes produktu izstrādāšanā.

mūsu piedāvājums

  • Brūču pārsēji un kompresijas terapija Komplekti - speciālistiem, operatīvajiem darbam un procedūrām ambulatoriskas un ķirurģiskas procedūras imobilizācija sterilizācija implantācija dezinfekcija un tīrīšana

uz zīmolu lapu

aplūkot zīmolu pieejamību

zasieg.jpg

Mūsu produkti tiek pārdoti vairāk nekā 60 tirgos: Eiropas Savienībā, Centrālajā un Austrumeiropā, Āfrikā un Tālajos Austrumos.