Matopat
brandViewProd
matopat_1.jpg
1.jpg
matopat_3.jpg

Matopat

"mēs rūpējamies par drošību"

Plašs medicīnas preču klāsts.

Matopat zīmols piedāvā augstākās kvalitātes medicīnas preces, kas jau gadiem tiek izmantotas operāciju zālēs, procedūru telpās, ambulancēs, dialīzes centros, tās ietilpst ātrās palīdzības aptieciņā, kā arī atrodamas mājās. Mēs paplašināmies, vienlaikus paaugstinot medicīnisko zināšanu līmeni un tehnoloģisko progresu. Mēs aktīvi iesaistāmies Polijas medicīnas pakalpojumu kvalitātes uzlabošanā. Mēs nemitīgi laižam apgrozībā inovatīvus produktus, investējot tehnoloģiju jomā, un meklējam jaunus risinājumus ne vien tāpēc, lai atvieglotu slimnīcu personāla darbu, bet arī tādēļ, lai nodrošinātu medicīnas produktu pieejamību mūsu klienta dzīvesvietā.

zīmola vēsture

matopat_1951.jpg
1951
The Sun
Toruņā, ēkās, kur pirmīt atradusies ziepju fabrika un ražots tīrīšanas pulveris ''The Sun'', sāk ražot pārsienamos materiālus. Pirmo pasūtījumu veic Aizsardzības ministrija un Centrālais kalnrūpniecības apgādes birojs. Pēc tā izpildes fabriku paredzēts slēgt.
matopat_1952.jpg
1952
Pirmsākumi
1952.g. produkcijas augstā kvalitāte sekmē jaunu pārsienamā materiāla pasūtījumu rašanos; tos veic militārā un kalnrūpniecības nozare. Vieglās Rūpniecības ministrija nodibina Toruńskie Zakłady Materiałów Opatrunkowych.
matopat_1953_1.jpg
1953
Trīs maiņu sistēma
Ēkā Żółkiewskiego ielā 20/22 atrodas trīs ražošanas zāles, kur trīs maiņās strādā 400 darbinieku.
matopat_1964.jpg
1964
Dezinfekcijas telpas
Līdz sešdesmito gadu vidum pārsienamie materiāli tiek dezinficēti divās dezinfekcijas telpās, kas izvietotas koka barakās un saistītas ar augstspiediena boileri.
matopat_1993.jpg
1993
MatoPat zīmols
Tiek iepazīstināti MatoPat zīmola produkti.
matopat_2001.jpg
2001
Pirmā sterilizācija
Mēs atveram pirmo CitoNet tīkla sterilizācijas iestādi, tā atrodas Lodzā.
matopat_2005.jpg
2005
Bella-Premier
Mēs uzsākam medicīniskās produkcijas ražošanu Bella-Premier uzņēmumā, Indijā.
matopat.png
2016
Matopat šodien
Šodien Matopat ir vairāk nekā 10,000 medicīnisko produktu liels klāsts, arvien jauni risinājumi, ražošanas uzņēmumi Polijā un ārzemēs un vairāk nekā 50 gadus ilga pieredze augstākās kvalitātes produktu izstrādāšanā.

mūsu piedāvājums

  • Brūču pārsēji un kompresijas terapija Komplekti - speciālistiem, operatīvajiem darbam un procedūrām ambulatoriskas un ķirurģiskas procedūras imobilizācija sterilizācija implantācija dezinfekcija un tīrīšana

uz zīmolu lapu

aplūkot zīmolu pieejamību

zasieg.jpg

Mūsu produkti tiek pārdoti vairāk nekā 60 tirgos: Eiropas Savienībā, Centrālajā un Austrumeiropā, Āfrikā un Tālajos Austrumos.