Bella Cotton
brandViewProd
cotton.jpg
coton_2.jpg

Bella Cotton

"rūpēs par jūsu ādu"

Plašs kokvilnas produktu klāsts vispusīgām rūpēm par ģimeni

Bella Cotton ir kokvilnas produktu zīmols, kas pieejams lielā daļā Eiropas un Āzijas tirgu. Preču klāsts, kas sākotnēji sastāvēja no viena veida vates kociņiem, spilventiņiem, krāsainām vates bumbiņām un vates, ir pārtapis plašā un daudzpusīgā piedāvājumā. Šobrīd mēs zīmola Bella Cotton ietvaros piedāvājam dažāda veida vates kociņus, spilventiņus, kokvilnas un kokvilnas-viskozes vati, kā arī krāsainas vates bumbiņas.

zīmola vēsture

bawelna_1993.jpg
1993
Pirmsākumi
Bella Cotton zīmola pirmsākumi. Kā pirmā tiek izlaista kokvilnas vate 100g paciņās. Līdz pat šai dienai tā ir populārākā un uzticamākā kokvilnas vate Polijas pircēju vidū.
bawelna_1994_1.jpg
1994
Vates spilventiņi
Bella Cotton produktu klāsts strauji attīstās un aptver vates spilventiņus, kociņus un vates bumbiņas.
bawelna_1996.jpg
1996
Bella medicīniskā kovilnas vate
Pircēji tiek iepazistināti ar Bella medicīnisko kokvilnas vati - īpaši mīkstu kokvilnas un viskozes kombināciju, kas nodrošina augstu uzsūkšanas spēju.
bawelna_2004.jpg
2004
Water Jet vates spilventiņi
Tirgū ienāk Water Jet vates spilventiņi. Pateicoties īpašai tehnoloģijai spilventiņi ir mīksti un maigi un neplūk, nodrošinot papildus komfortu. Oriģinālā virsma garantē vienmērīgu kosmētikas uzklāšanu.
bawelna_2006_1.jpg
2006
Dzeltenā līnija
Tiek izlaista jauna kokvilnas produktu līnija, dēvēta par ''Dzelteno līniju''. Tā aptver vates spilventiņus, kociņusm vates bumbiņas un kokvilnas vati. Jaunie vates spilventiņi no vienas puses ir pārklāti ar mīkstu, neaustu materiālu efektīvai kosmētikas noņemšanai, bet no otras - ar maigu kokvilnu.
bawelna_2010_1.jpg
2010
Bella Cotton Bio
Bella Cotton Bio līnija ir mūsu atbilde patērētāju vēlmei pēc eko-draudzīgiem, taču kvalitatīviem produktiem. Līnija ir radīta no organiskās kokvilnas un sastāv no divu veidu vates spilventiņiem un vates kociņiem.
bawelna_2011.jpg
2011
Vates spilventiņi ar noslēgtām malām
Vates spilventiņi ar noslēgtām malām vispirms tiek izlaisti austrumu, tad - rietumu tirgū. Produkta mērķauditorija ir izteikti prasīgs klients. Novatoriskā detaļa - noslēgtās maliņas liedz vates spilventiņam sadalīties.

mūsu piedāvājums

  • Bella Cotton - vates spilventiņi, vates spilventiņi no organiskās kokvilnas, vates kociņi, vates kociņi no organiskās kokvilnas, vates bumbiņas, kokvilnas vate un kokvilnas-viskozes maisījums
  • Bella Cotton Care - kosmētiskies spilventiņi un vates kociņi ar ekstraktiem

uz zīmolu lapu

aplūkot zīmolu pieejamību

zasieg.jpg

Mūsu produkti tiek pārdoti vairāk nekā 60 tirgos: Eiropas Savienībā, Centrālajā un Austrumeiropā, Āfrikā un Tālajos Austrumos.