Ce site web utilise des cookies

Mēs izmantojam datus jeb sīkdatnes jūsu tīmekļa pārlūkprogrammā, lai personalizētu mūsu tīmekļa vietni un padarītu tās lietošanu ērtāku, un analizējam tīmekļa vietnes darbību, kas palīdz uzlabot mūsu mārketinga un pārdošanas darbības un rādīt personalizētas reklāmas, pamatojoties uz jūsu interesēm (tostarp jūsu darbības mūsu un arī citās tīmekļa vietnēs) un jūsu atrašanās vietu. Tālāk jūs varat mainīt pārlūkprogrammas iestatījumus, lai atteiktos no dažām vai visām sīkdatnēm.

1. Pakalpojuma sniedzējs automātiski ievāc tikai sīkdatnēs iekļauto informāciju.

2. Sīkdatņu faili (tā sauktās sīkdatnes) ir informācijas tehnoloģiju dati, galvenokārt teksta faili, kas tiek saglabāti pakalpojuma lietotāja gala ierīcē un ir paredzēti pakalpojuma lietošanai. Sīkdatnes parasti satur tās tīmekļa vietnes nosaukumu, no kuras tās nāk, uzglabāšanas laiku gala ierīcē un unikālu numuru.

3. Uzņēmums, kas ievieto sīkdatnes Pakalpojuma lietotāja gala ierīcē un iegūst tām piekļuvi, ir pakalpojuma sniedzējs “TZMO SA” ar juridisko adresi Żółkiewskiego 20/16 87-100 Toruń.

4. Sīkdatnes tiek izmantotas šādiem mērķiem:

a) pakalpojumu satura pielāgošanai lietotāja vēlmēm un tīmekļa vietņu izmantošanas uzlabošanai. Tieši šie faili ļauj atpazīt pakalpojuma lietotāja ierīci un atbilstoši parādīt tīmekļa vietni, pielāgojot to individuālām vajadzībām;

b) statistikas datu ievākšanai, kas palīdz izprast, kā pakalpojumu lietotāji izmanto konkrētas tīmekļa vietnes, dodot iespēju uzlabot šo tīmekļa vietņu struktūru un saturu;

5. Pakalpojuma sniegšanai tiek izmantotas divu veidu sīkdatnes: sesijas sīkdatnes un pastāvīgās sīkdatnes. Sesijas sīkdatnes ir īslaicīgi glabājami faili, kas tiek uzglabāti lietotāja gala ierīcē līdz izrakstīšanās brīdim, tīmekļa vietnes atstāšanai vai programmatūras (pārlūkprogrammas) izslēgšanai. Pastāvīgās sīkdatnes tiek glabātas lietotāja gala ierīcē sīkdatņu failu parametros norādīto laiku vai līdz brīdim, kad lietotājs tos dzēš.

6. Pakalpojuma sniegšanas brīdī tiek izmantotas šādas sīkdatnes:

Vārds Domēns Veids Ilgums
_fbp .tzmo.lv/lv_LV Advertisement 3 months
smvr .tzmo.lv/lv_LV Analytics 10 years
smuuid .tzmo.lv/lv_LV Analytics 10 years
_ga .tzmo.lv/lv_LV Analytics 2 years
_gid .tzmo.lv/lv_LV Analytics 1 day
_gat_gtag_UA_17582194_1 .tzmo.lv/lv_LV Analytics 1 minute
_gat_UA-17582194-1 .tzmo.lv/lv_LV Analytics 1 minute
_smvs .tzmo.lv/lv_LV Analytics 1 day
_hjFirstSeen .tzmo.lv/lv_LV Analytics 30 minutes
_hjIncludedInSessionSample tzmo.lv/lv_LV Analytics 2 minutes
_hjAbsoluteSessionInProgress .tzmo.lv/lv_LV Analytics 30 minutes
symfony tzmo.lv/lv_LV Other 2 hours
_hjSessionUser_2724099 .tzmo.lv/lv_LV Analytics 1 year
_hjSession_2724099 .tzmo.lv/lv_LV Analytics 30 minutes

7. Vairumā gadījumu tīmekļa vietņu pārlūkošanai izmantotās programmatūras (pārlūkprogrammas) noklusējuma iestatījumi ļauj saglabāt sīkdatnes lietotāja gala ierīcē. Pakalpojuma lietotājs jebkurā laikā var mainīt savus sīkdatņu iestatījumus. Šos iestatījumus ir iespējams īpaši mainīt, bloķējot automātisku sīkdatņu apstrādi tīmekļa pārlūkprogrammas iestatījumos vai pieprasot informēt par katru sīkdatņu ievietošanu pakalpojuma lietotāja ierīcē. Sīkāka informācija par sīkdatņu pārvaldības iespējām un metodēm ir pieejama programmatūras (pārlūkprogrammas) iestatījumos.

8. Pakalpojuma sniedzējs informē, ka sīkdatņu lietošanas ierobežošana var ietekmēt dažas no pakalpojuma tīmekļa vietnēs pieejamajām funkcijām. Avots: http://wszystkoociasteczkach.pl/"

Apstiprināt izvēlēto Pieņemt visu
Bella Cotton
brandViewProd
cotton.jpg
coton_2.jpg

Bella Cotton

"rūpēs par jūsu ādu"

Plašs kokvilnas produktu klāsts vispusīgām rūpēm par ģimeni

Bella Cotton ir kokvilnas produktu zīmols, kas pieejams lielā daļā Eiropas un Āzijas tirgu. Preču klāsts, kas sākotnēji sastāvēja no viena veida vates kociņiem, spilventiņiem, krāsainām vates bumbiņām un vates, ir pārtapis plašā un daudzpusīgā piedāvājumā. Šobrīd mēs zīmola Bella Cotton ietvaros piedāvājam dažāda veida vates kociņus, spilventiņus, kokvilnas un kokvilnas-viskozes vati, kā arī krāsainas vates bumbiņas.

zīmola vēsture

bawelna_1993.jpg
1993
Pirmsākumi
Bella Cotton zīmola pirmsākumi. Kā pirmā tiek izlaista kokvilnas vate 100g paciņās. Līdz pat šai dienai tā ir populārākā un uzticamākā kokvilnas vate Polijas pircēju vidū.
bawelna_1994_1.jpg
1994
Vates spilventiņi
Bella Cotton produktu klāsts strauji attīstās un aptver vates spilventiņus, kociņus un vates bumbiņas.
bawelna_1996.jpg
1996
Bella medicīniskā kovilnas vate
Pircēji tiek iepazistināti ar Bella medicīnisko kokvilnas vati - īpaši mīkstu kokvilnas un viskozes kombināciju, kas nodrošina augstu uzsūkšanas spēju.
bawelna_2004.jpg
2004
Water Jet vates spilventiņi
Tirgū ienāk Water Jet vates spilventiņi. Pateicoties īpašai tehnoloģijai spilventiņi ir mīksti un maigi un neplūk, nodrošinot papildus komfortu. Oriģinālā virsma garantē vienmērīgu kosmētikas uzklāšanu.
bawelna_2006_1.jpg
2006
Dzeltenā līnija
Tiek izlaista jauna kokvilnas produktu līnija, dēvēta par ''Dzelteno līniju''. Tā aptver vates spilventiņus, kociņusm vates bumbiņas un kokvilnas vati. Jaunie vates spilventiņi no vienas puses ir pārklāti ar mīkstu, neaustu materiālu efektīvai kosmētikas noņemšanai, bet no otras - ar maigu kokvilnu.
bawelna_2010_1.jpg
2010
Bella Cotton Bio
Bella Cotton Bio līnija ir mūsu atbilde patērētāju vēlmei pēc eko-draudzīgiem, taču kvalitatīviem produktiem. Līnija ir radīta no organiskās kokvilnas un sastāv no divu veidu vates spilventiņiem un vates kociņiem.
bawelna_2011.jpg
2011
Vates spilventiņi ar noslēgtām malām
Vates spilventiņi ar noslēgtām malām vispirms tiek izlaisti austrumu, tad - rietumu tirgū. Produkta mērķauditorija ir izteikti prasīgs klients. Novatoriskā detaļa - noslēgtās maliņas liedz vates spilventiņam sadalīties.

mūsu piedāvājums

  • Bella Cotton - vates spilventiņi, vates spilventiņi no organiskās kokvilnas, vates kociņi, vates kociņi no organiskās kokvilnas, vates bumbiņas, kokvilnas vate un kokvilnas-viskozes maisījums
  • Bella Cotton Care - kosmētiskies spilventiņi un vates kociņi ar ekstraktiem

uz zīmolu lapu

aplūkot zīmolu pieejamību

zasieg.jpg

Mūsu produkti tiek pārdoti vairāk nekā 60 tirgos: Eiropas Savienībā, Centrālajā un Austrumeiropā, Āfrikā un Tālajos Austrumos.