Ce site web utilise des cookies

Mēs izmantojam datus jeb sīkdatnes jūsu tīmekļa pārlūkprogrammā, lai personalizētu mūsu tīmekļa vietni un padarītu tās lietošanu ērtāku, un analizējam tīmekļa vietnes darbību, kas palīdz uzlabot mūsu mārketinga un pārdošanas darbības un rādīt personalizētas reklāmas, pamatojoties uz jūsu interesēm (tostarp jūsu darbības mūsu un arī citās tīmekļa vietnēs) un jūsu atrašanās vietu. Tālāk jūs varat mainīt pārlūkprogrammas iestatījumus, lai atteiktos no dažām vai visām sīkdatnēm.

1. Pakalpojuma sniedzējs automātiski ievāc tikai sīkdatnēs iekļauto informāciju.

2. Sīkdatņu faili (tā sauktās sīkdatnes) ir informācijas tehnoloģiju dati, galvenokārt teksta faili, kas tiek saglabāti pakalpojuma lietotāja gala ierīcē un ir paredzēti pakalpojuma lietošanai. Sīkdatnes parasti satur tās tīmekļa vietnes nosaukumu, no kuras tās nāk, uzglabāšanas laiku gala ierīcē un unikālu numuru.

3. Uzņēmums, kas ievieto sīkdatnes Pakalpojuma lietotāja gala ierīcē un iegūst tām piekļuvi, ir pakalpojuma sniedzējs “TZMO SA” ar juridisko adresi Żółkiewskiego 20/16 87-100 Toruń.

4. Sīkdatnes tiek izmantotas šādiem mērķiem:

a) pakalpojumu satura pielāgošanai lietotāja vēlmēm un tīmekļa vietņu izmantošanas uzlabošanai. Tieši šie faili ļauj atpazīt pakalpojuma lietotāja ierīci un atbilstoši parādīt tīmekļa vietni, pielāgojot to individuālām vajadzībām;

b) statistikas datu ievākšanai, kas palīdz izprast, kā pakalpojumu lietotāji izmanto konkrētas tīmekļa vietnes, dodot iespēju uzlabot šo tīmekļa vietņu struktūru un saturu;

5. Pakalpojuma sniegšanai tiek izmantotas divu veidu sīkdatnes: sesijas sīkdatnes un pastāvīgās sīkdatnes. Sesijas sīkdatnes ir īslaicīgi glabājami faili, kas tiek uzglabāti lietotāja gala ierīcē līdz izrakstīšanās brīdim, tīmekļa vietnes atstāšanai vai programmatūras (pārlūkprogrammas) izslēgšanai. Pastāvīgās sīkdatnes tiek glabātas lietotāja gala ierīcē sīkdatņu failu parametros norādīto laiku vai līdz brīdim, kad lietotājs tos dzēš.

6. Pakalpojuma sniegšanas brīdī tiek izmantotas šādas sīkdatnes:

Vārds Domēns Veids Ilgums
_fbp .tzmo.lv/lv_LV Advertisement 3 months
smvr .tzmo.lv/lv_LV Analytics 10 years
smuuid .tzmo.lv/lv_LV Analytics 10 years
_ga .tzmo.lv/lv_LV Analytics 2 years
_gid .tzmo.lv/lv_LV Analytics 1 day
_gat_gtag_UA_17582194_1 .tzmo.lv/lv_LV Analytics 1 minute
_gat_UA-17582194-1 .tzmo.lv/lv_LV Analytics 1 minute
_smvs .tzmo.lv/lv_LV Analytics 1 day
_hjFirstSeen .tzmo.lv/lv_LV Analytics 30 minutes
_hjIncludedInSessionSample tzmo.lv/lv_LV Analytics 2 minutes
_hjAbsoluteSessionInProgress .tzmo.lv/lv_LV Analytics 30 minutes
symfony tzmo.lv/lv_LV Other 2 hours
_hjSessionUser_2724099 .tzmo.lv/lv_LV Analytics 1 year
_hjSession_2724099 .tzmo.lv/lv_LV Analytics 30 minutes

7. Vairumā gadījumu tīmekļa vietņu pārlūkošanai izmantotās programmatūras (pārlūkprogrammas) noklusējuma iestatījumi ļauj saglabāt sīkdatnes lietotāja gala ierīcē. Pakalpojuma lietotājs jebkurā laikā var mainīt savus sīkdatņu iestatījumus. Šos iestatījumus ir iespējams īpaši mainīt, bloķējot automātisku sīkdatņu apstrādi tīmekļa pārlūkprogrammas iestatījumos vai pieprasot informēt par katru sīkdatņu ievietošanu pakalpojuma lietotāja ierīcē. Sīkāka informācija par sīkdatņu pārvaldības iespējām un metodēm ir pieejama programmatūras (pārlūkprogrammas) iestatījumos.

8. Pakalpojuma sniedzējs informē, ka sīkdatņu lietošanas ierobežošana var ietekmēt dažas no pakalpojuma tīmekļa vietnēs pieejamajām funkcijām. Avots: http://wszystkoociasteczkach.pl/"

Apstiprināt izvēlēto Pieņemt visu
Matopat Hospital

Matopat Hospital

"sadziedē bez bailēm"

Augstākās kvalitātes medicīnas pakalpojumi, ko sniedz augsti kvalificēta komanda, izmantojot modernu aparatūru. Ērti apstākļi pacientiem.

MATOPAT klīnika ir kļuvusi par nozīmīgu iestādi uz reģionālās medicīnas kartes. Komanda jau kopš klīnikas pirmsākumiem cenšas nodrošināt pacientiem jaunākās ārstniecības metodes un komfortablus aprūpes standartus. Izglītotu un pieredzējušu ārstu, medmāsu un vecmāšu ieguldījums attaisno mūsu galveno saukli: Sadziedē sevi bez bailēm!

zīmola vēsture

matopat_2004.JPG
2004
ISO
Matopat slimnīca ir pirmā slimnīca Kujavsko-Pomorske reģionā, kas ieguvusi ISO 9001:2000 sertifikātu, apstiprinot aprūpes sistēmas kvalitātes atbilstību starptautiskiem standartiem. 2010.g. slimnīca saņēmusi atkārtotu sertifikātu ISO 9001:2008.
matopat_2008.jpg
2008
Matopat klīnika
Matopat klīnika ir ļoti plaša un piedāvā dažādus diagnostikas kabinetus, kas daudzpusīgi darbojas ginekoloģijas, oftalmoloģijas, kardioloģijas un endoskopijas jomās.
sz_matopat_2001.JPG
2011
Pirmsākumi
Matopat speciālistu slimnīca attīstījusies no Matopat speciālistu klīnikas, kas tika dibināta 1998.g. Šī privātā sektora institūcija, kas uzcelta ''no tukšas vietas'' un nu piedāvā dažādus medicīnas pakalpojumus, ir vienīgā tāda reģionā un viena no pirmajām Polijā.
matopat_2011.jpg
2011
RHK
Polijā, Matopat speciālistu slimnīcā tiek veikta pirmā Zimmer’s RHK ceļa locītavas endoprotēzes implantēšana.
certyfikat akredytacyjny.jpg
2013
Slimnīca pievienojas elitāru slimnīcu lokam, kuru spēju sniegt augstas kvalitātes medicīnisko aprūpi apliecina Veselības ministrijas piešķirti akreditācijas sertifikāti.
2015.png
2015
„Bezsāpju slimnīcas” sertifikāta saņemšana no Polijas Sāpju izpētes biedrības, Polijas Anestezioloģijas un intensīvās sāpju terapijas izpētes biedrības, Polijas Ķirurgu biedrības, Polijas Ginekologu biedrības un Polijas Ortopēdiskās un traumatoloģijas biedrības.
2016.jpg
2016
Mēs svinam jubileju!
Jau 15 gadus esam kopā ar tiem, kuriem esam vajadzīgi! Ik gadu mēs sniedzam 100,000 konsultāciju un speciālizētu padomu, kā arī veicam gandrīz 3000 procedūru un hospitalizāciju.
2017.png
2017
Plānotie ieguldījumi modernā diagnostikā un IT ļaus nodrošināt vēl labākas kvalitātes medicīnisko aprūpi.

uz zīmolu lapu

aplūkot zīmolu pieejamību

zasieg.jpg

Mūsu produkti tiek pārdoti vairāk nekā 60 tirgos: Eiropas Savienībā, Centrālajā un Austrumeiropā, Āfrikā un Tālajos Austrumos.