Matopat Hospital

Matopat Hospital

"sadziedē bez bailēm"

Augstākās kvalitātes medicīnas pakalpojumi, ko sniedz augsti kvalificēta komanda, izmantojot modernu aparatūru. Ērti apstākļi pacientiem.

MATOPAT klīnika ir kļuvusi par nozīmīgu iestādi uz reģionālās medicīnas kartes. Komanda jau kopš klīnikas pirmsākumiem cenšas nodrošināt pacientiem jaunākās ārstniecības metodes un komfortablus aprūpes standartus. Izglītotu un pieredzējušu ārstu, medmāsu un vecmāšu ieguldījums attaisno mūsu galveno saukli: Sadziedē sevi bez bailēm!

zīmola vēsture

matopat_2004.JPG
2004
ISO
Matopat slimnīca ir pirmā slimnīca Kujavsko-Pomorske reģionā, kas ieguvusi ISO 9001:2000 sertifikātu, apstiprinot aprūpes sistēmas kvalitātes atbilstību starptautiskiem standartiem. 2010.g. slimnīca saņēmusi atkārtotu sertifikātu ISO 9001:2008.
matopat_2008.jpg
2008
Matopat klīnika
Matopat klīnika ir ļoti plaša un piedāvā dažādus diagnostikas kabinetus, kas daudzpusīgi darbojas ginekoloģijas, oftalmoloģijas, kardioloģijas un endoskopijas jomās.
sz_matopat_2001.JPG
2011
Pirmsākumi
Matopat speciālistu slimnīca attīstījusies no Matopat speciālistu klīnikas, kas tika dibināta 1998.g. Šī privātā sektora institūcija, kas uzcelta ''no tukšas vietas'' un nu piedāvā dažādus medicīnas pakalpojumus, ir vienīgā tāda reģionā un viena no pirmajām Polijā.
matopat_2011.jpg
2011
RHK
Polijā, Matopat speciālistu slimnīcā tiek veikta pirmā Zimmer’s RHK ceļa locītavas endoprotēzes implantēšana.
certyfikat akredytacyjny.jpg
2013
Slimnīca pievienojas elitāru slimnīcu lokam, kuru spēju sniegt augstas kvalitātes medicīnisko aprūpi apliecina Veselības ministrijas piešķirti akreditācijas sertifikāti.
2015.png
2015
„Bezsāpju slimnīcas” sertifikāta saņemšana no Polijas Sāpju izpētes biedrības, Polijas Anestezioloģijas un intensīvās sāpju terapijas izpētes biedrības, Polijas Ķirurgu biedrības, Polijas Ginekologu biedrības un Polijas Ortopēdiskās un traumatoloģijas biedrības.
2016.jpg
2016
Mēs svinam jubileju!
Jau 15 gadus esam kopā ar tiem, kuriem esam vajadzīgi! Ik gadu mēs sniedzam 100,000 konsultāciju un speciālizētu padomu, kā arī veicam gandrīz 3000 procedūru un hospitalizāciju.
2017.png
2017
Plānotie ieguldījumi modernā diagnostikā un IT ļaus nodrošināt vēl labākas kvalitātes medicīnisko aprūpi.

uz zīmolu lapu

aplūkot zīmolu pieejamību

zasieg.jpg

Mūsu produkti tiek pārdoti vairāk nekā 60 tirgos: Eiropas Savienībā, Centrālajā un Austrumeiropā, Āfrikā un Tālajos Austrumos.