Ce site web utilise des cookies

Mēs izmantojam datus jeb sīkdatnes jūsu tīmekļa pārlūkprogrammā, lai personalizētu mūsu tīmekļa vietni un padarītu tās lietošanu ērtāku, un analizējam tīmekļa vietnes darbību, kas palīdz uzlabot mūsu mārketinga un pārdošanas darbības un rādīt personalizētas reklāmas, pamatojoties uz jūsu interesēm (tostarp jūsu darbības mūsu un arī citās tīmekļa vietnēs) un jūsu atrašanās vietu. Tālāk jūs varat mainīt pārlūkprogrammas iestatījumus, lai atteiktos no dažām vai visām sīkdatnēm.

1. Pakalpojuma sniedzējs automātiski ievāc tikai sīkdatnēs iekļauto informāciju.

2. Sīkdatņu faili (tā sauktās sīkdatnes) ir informācijas tehnoloģiju dati, galvenokārt teksta faili, kas tiek saglabāti pakalpojuma lietotāja gala ierīcē un ir paredzēti pakalpojuma lietošanai. Sīkdatnes parasti satur tās tīmekļa vietnes nosaukumu, no kuras tās nāk, uzglabāšanas laiku gala ierīcē un unikālu numuru.

3. Uzņēmums, kas ievieto sīkdatnes Pakalpojuma lietotāja gala ierīcē un iegūst tām piekļuvi, ir pakalpojuma sniedzējs “TZMO SA” ar juridisko adresi Żółkiewskiego 20/16 87-100 Toruń.

4. Sīkdatnes tiek izmantotas šādiem mērķiem:

a) pakalpojumu satura pielāgošanai lietotāja vēlmēm un tīmekļa vietņu izmantošanas uzlabošanai. Tieši šie faili ļauj atpazīt pakalpojuma lietotāja ierīci un atbilstoši parādīt tīmekļa vietni, pielāgojot to individuālām vajadzībām;

b) statistikas datu ievākšanai, kas palīdz izprast, kā pakalpojumu lietotāji izmanto konkrētas tīmekļa vietnes, dodot iespēju uzlabot šo tīmekļa vietņu struktūru un saturu;

5. Pakalpojuma sniegšanai tiek izmantotas divu veidu sīkdatnes: sesijas sīkdatnes un pastāvīgās sīkdatnes. Sesijas sīkdatnes ir īslaicīgi glabājami faili, kas tiek uzglabāti lietotāja gala ierīcē līdz izrakstīšanās brīdim, tīmekļa vietnes atstāšanai vai programmatūras (pārlūkprogrammas) izslēgšanai. Pastāvīgās sīkdatnes tiek glabātas lietotāja gala ierīcē sīkdatņu failu parametros norādīto laiku vai līdz brīdim, kad lietotājs tos dzēš.

6. Pakalpojuma sniegšanas brīdī tiek izmantotas šādas sīkdatnes:

Vārds Domēns Veids Ilgums
_fbp .tzmo.lv/lv_LV Advertisement 3 months
smvr .tzmo.lv/lv_LV Analytics 10 years
smuuid .tzmo.lv/lv_LV Analytics 10 years
_ga .tzmo.lv/lv_LV Analytics 2 years
_gid .tzmo.lv/lv_LV Analytics 1 day
_gat_gtag_UA_17582194_1 .tzmo.lv/lv_LV Analytics 1 minute
_gat_UA-17582194-1 .tzmo.lv/lv_LV Analytics 1 minute
_smvs .tzmo.lv/lv_LV Analytics 1 day
_hjFirstSeen .tzmo.lv/lv_LV Analytics 30 minutes
_hjIncludedInSessionSample tzmo.lv/lv_LV Analytics 2 minutes
_hjAbsoluteSessionInProgress .tzmo.lv/lv_LV Analytics 30 minutes
symfony tzmo.lv/lv_LV Other 2 hours
_hjSessionUser_2724099 .tzmo.lv/lv_LV Analytics 1 year
_hjSession_2724099 .tzmo.lv/lv_LV Analytics 30 minutes

7. Vairumā gadījumu tīmekļa vietņu pārlūkošanai izmantotās programmatūras (pārlūkprogrammas) noklusējuma iestatījumi ļauj saglabāt sīkdatnes lietotāja gala ierīcē. Pakalpojuma lietotājs jebkurā laikā var mainīt savus sīkdatņu iestatījumus. Šos iestatījumus ir iespējams īpaši mainīt, bloķējot automātisku sīkdatņu apstrādi tīmekļa pārlūkprogrammas iestatījumos vai pieprasot informēt par katru sīkdatņu ievietošanu pakalpojuma lietotāja ierīcē. Sīkāka informācija par sīkdatņu pārvaldības iespējām un metodēm ir pieejama programmatūras (pārlūkprogrammas) iestatījumos.

8. Pakalpojuma sniedzējs informē, ka sīkdatņu lietošanas ierobežošana var ietekmēt dažas no pakalpojuma tīmekļa vietnēs pieejamajām funkcijām. Avots: http://wszystkoociasteczkach.pl/"

Apstiprināt izvēlēto Pieņemt visu
Bella Baby Happy
brandViewProd
happy_2.jpg
happy_m.jpg
happb_chust.jpg
happy_3.jpg

Bella Baby Happy

"mīlestībā pret mazuli"

Mazuļu autiņbiksītes un kosmētika

Happy zīmols piedāvā augstākās kvalitātes produktus bērniem. Apvienojot ilgstošu pieredzi un tehnoloģiju attīstību, mēs piedāvājam produktus, kas atbilst visām mūsu mazo klientu un viņu vecāku prasībām. Bērnu labklājība mums ir pirmajā vietā. Pateicoties produktu augstajai kvalitātei, mēs esam iemantojuši klientu uzticību daudzās valstīs. Mums ir liels prieks, ka mūsu autiņbiksītes un kopšanas līdzekļi palīdz vecākiem, atvieglojot un uzlabojot ikdienas rūpes par laimīgo mazuli.

zīmola vēsture

happy_1992_1.jpg
1993
Bella Baby
Attīstoties mazuļo kopšanas produktu tirgum, TZMO izlaiž pirmās vienreizlietojamās mazuļu autiņbiksītes Bella Baby. 1995.gadā Bella Baby autiņbiksītesir pieejamas divos variantos - puikām un meitenēm.
happy_2000_2.jpg
2000
Trīs izmēri
Tiek iepazīts zīmols Happy. Pirmās Happy autiņbiksītes pieejamas trīs izmēros: Midi, Maxi, Junior.
happy_2001.jpg
2001
Lielu inovāciju gads
Lielu inovāciju gads mazuļu autiņbiksīšu lauciņā - ārējo virskārtu nomaina elpojošs lamināts, kas ir nozīmīgs pavērsiena punkts, nodrošinot lielāku komfortu un rūpējoties, lai bērniņa āda būtu vesela.
happy_2002.jpg
2002
Bella Newborn un Mini
Happy iepazīstina ir diviem autiņbiksīšu izmēriem pašiem mazākajiem: Newborn un Mini. Newborn paredz īpašu atveri nabassaitei - tas ir jaunums, ko īpaši novērtē māmiņas un vecmātes, kas rūpējas par jaundzimušo.
happy_2004_1.jpg
2004
Bella Before Newborn
Happy piedāvā jaunu izmēru - Before Newborn. Tas domāts priekšlaikus dzimušiem bērniņiem un mazuļiem, kuru svars nepārsniedz 2kg. Vismazākās autiņbiksītes ar īpašu atveri nabassaitei.
happy_2005.jpg
2005
Zaļās tējas ekstrakts
Izlaižam Happy autiņbiksītes ar elastīgiem liplentes stiprinājumiem un īpaši uzsūcošu absorbcijas joslu, kuras sastāvā ir zaļās tējas ekstrakts, kas mazina aromātu, mazuļa ādas kairinājumu un alerģisku reakciju. Happy paplašina piedāvājumu klāstu ar nomaināmiem ieliktnīšiem - pirmie nomaināmie ieliktnīši tirgū, ekskluzīvi mazuļiem.
happy_2007_1.jpg
2007
Mitrās salvetes
Pieejami trīs mitro salvešu veidi, lai izpatiktu dažādām klientu vēlmēm: Silk&Cotton, Milk&Honey un Sensitive.
happy_2008_1.jpg
2008
Jauni izmēri
Happy līnija piedāvā jaunus izmērus: Maxi Plus un Junior Extra, garantējot, ka vecāki atradīs nevainojami piegulošas autiņbiksītes savam mazulim.
happy_2010.jpg
2010
3D Flexi sistēma
Happy Maxi, Maxi Plus, Junior un Junior Extra izmēru autiņbiksītes papildina 3D Flexi sistēma, nodrošinot, ka autiņbiksītes nevainojami pieguļ mazuļa ķermenim un garantē izcilu absorbētspēju.
2012
Bella Baby Happy ķermeņa kopšanas līdzekļu sērija bērniem
Bella Baby Happy Natural Care ķermeņa kopšanas līdzekļu sērija zīdaiņa jutīgas ādas kopšanai. Tā radīta pēc maigām receptūrām un no dabiskām sastāvdaļām. Bella Baby Happy Natural Care kosmētikas līdzekļi ir radīti hipoalerģiski, satur olīveļļu un vitamīnus, tajos nav krāsvielu un konservantu. Tie ir dermatoloģiski pārbaudīti, tāpēc ir droši un lieliski piemēroti ikdienas lietošanā.
2013
Bella Baby Happy Lunch vienreizlietojamās lacītes
Bella Baby Happy Lunch vienreizlietojamās lacītes ir lieliska alternatīva tradicionālajām auduma lacītēm. Uzsūcošais virsējais slānis ar īpašu kabatiņu, ēšanas laikā pasargā mazuļa apģērbu no traipiem.
happy2016.png
2016
Jaunās Bella Baby Happy autiņbiksītes
Bella Baby Happy autiņbiksītes jaunā dizainā un izcilā kvalitātē! Bella Baby Happy autiņbiksītes jaundzimušajiem radītas īpaši maigas un viscaur gaisu caurlaidīgas. Papildinātas ar teicamām kvalitātēm - mitruma indikatoru un izgriezumu nabiņai (0 un 1 izmēriem) Kustību brīvību un mazuļa pilnīgu labsajūtu nodrošina izstrādātā 360 Comfort System autiņbiksīšu lielākiem izmēriem. Laimīgam mazulim no pirmās dienas!

mūsu piedāvājums

  • Bella Baby Happy - mazuļu autiņbiksītes un kopšanas līdzekļi, mitrās salvetes
  • Bella Baby Delfi - kopšanas līdzekļi mazuļiem un bērniem
  • Bella Mamma - produkti mammām
  • Bella Baby Happy Natural Care - mitrās salvetes mazuļiem

uz zīmolu lapu

aplūkot zīmolu pieejamību

zasieg.jpg

Mūsu produkti tiek pārdoti vairāk nekā 60 tirgos: Eiropas Savienībā, Centrālajā un Austrumeiropā, Āfrikā un Tālajos Austrumos.