Kanion
brandViewProd
kanion_3.jpg
kanion_1.jpg
kanion_2.jpg

Kanion

"atklājēja izaicinājums"

Kosmētika vīriešiem - vispusīgām rūpēm par seju, ķermeni un matiem

Kanion ir vīriešu kosmētikas zīmols, kas radies 1991.gadā. Kopš tā laika Kanion bauda uzticamo klientu atzinību. Šajā līnijā iespējams atrast tualetes ūdeņus, dezodorantus, dušas želejas, kā arī skūšanās un pēcskūšanās kosmētiku, kas pieejama ar četriem oriģināliem aromātiem.

zīmola vēsture

kanion_1919.jpg
1919
Hugo Güttel
Divi privātuzņēmēji no Lodzas, Hugo Güttel un Józef Wójtowicz uzbūvē Lodzā ziepju un kosmētikas rūpnīcu.
kanion_1929.jpg
1929
Pixin
Rūpnīca nomaina nosaukumu uz Ziepju un kosmētikas rūpnīca Hugo Güttel PIXIN. Šī zīmola ietvaros tiek radīti vairāki populāri produkti, tai skaitā pirmās skūšanās ziepes.
kanion_1935.jpg
1935
Rūpnīca
Rūpnīcu veido vienstāva ēka bez pamata infrastruktūras, ūdens un gāzes, tomēr tolaik tas ir liels uzņēmums, kas sniedz darbu aptuveni 40 cilvēkiem.
kanion_1991.jpg
1991
Pārmaiņas
Politisku pārmaiņu laiks arī fabrikā ievieš ievērojamas izmaiņas. Kanion zīmols izlaiž vīriešu kosmētiku. Līnija ietver tualetes ūdeni, dezodorantu, dušas želeju un pēcskūšanās līdzekļus.
kanion_1993.jpg
1993
Teraz Polska
Kanion produkcija saņem Teraz Polska apbalvojumu.
kanion_2006.jpg
2006
Logo
Tiek uzlabots zīmola logo un visu smaržu līniju iepakojuma dizains. Tiek uzlabota lielākā daļa kosmētisko formulu.
kanion_2009.jpg
2009
Foto konkurss
Pirmoreiz norisinās foto konkurss ''Canyon - atklājēja izaicinājums''. Interesantākās ceļojumu fotogrāfijas autors laimē piedzīvojumu pilnu ceļojumu uz Verdon kanjonu.
kanion.png
2017
Kanion
Kanion ir lieliska izvēle vīrietim, kurš novērtē efektīvu iedarbību un klasisku aromātu. Kanion kosmētika ir pieejama divās versijās – Classic un Gold. Pastāvīgajā klāstā ietilpst skūšanās krēmi, tualetes ūdens un pēcskūšanās losjoni.

uz zīmolu lapu

aplūkot zīmolu pieejamību

zasieg.jpg

Mūsu produkti tiek pārdoti vairāk nekā 60 tirgos: Eiropas Savienībā, Centrālajā un Austrumeiropā, Āfrikā un Tālajos Austrumos.